انجام مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله علمی پژوهشی به فرآیندی گفته می شود که در آن با دقت و به صورت منظم پژوهشی از صفر تا صد انجام می شود. در ابتدا محتوای مقاله تهیه می شود سپس روند ترجمه(در صورت وجود) و دریافت پذیرش و چاپ صورت می گیرد.

برای چاپ مقاله ایمپکت دار با ما تماس بگیرید.

نگارش و انجام مقاله علمی پژوهشی

نگارش مقاله یا تالیف مقاله نیازمند تخصص در امر مقاله نویسی و گذراندن دوره های آموزشی مقاله نویسی می باشد. همچنین می توان با تبدیل پروژه یا پایان نامه ارشد یا دکتری و رعایت اصول مقاله نویسی کار نگارش مقاله را انجام داد.

برای اینکه بدانید فرضیه چیست این مطلب را مطالعه کنید.

انجام ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله

در صورت اقدام برای اخذ پذیرش مقاله ISI، مقاله باید به صورت انگلیسی باشد. در صورتیکه مقاله از ابتدا به صورت انگلیسی توسط نویسنده نگارش شود مقاله علمی پژوهشی با کیفیت بهتر و تخصصی تر انجام می شود. در غیر این صورت باید بعد از اینکه مقاله به صورت فارسی نوشته شد مقاله را به انگلیسی ترجمه کرد. همچنین می توان از تیم تخصصی ترجمه فارسی به انگلیسی ژورنال یاب کمک گرفت.

برای اینکه بدانید ایمپکت فاکتور چیست این مقاله را مطالعه کنید و برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

انجام سابمیت مقاله علمی پژوهشی

بعد از تهیه مقاله، فایل مقاله از طریق سایت مجله و با رعایت اصول سابمیت مقاله آن را به مجله ارسال می کنند. اکثر مجلات برای دریافت مقاله، فرمت خاص خودشان را دارند که قبل از سابمیت مقاله علمی پژوهشی به قالب مجله تهیه می گردد.

برای دیدن پایگاه مقالات علمی پژوهشی به این صفحه مراجعه کنید.

انجام پذیرش مقاله علمی پژوهشی

بعد از ارسال مقاله علمی پژوهشی به ژورنال، مقاله توسط ادیتور معمولا طی یک هفته تایید می شود و توسط تیم اداری به دو یا سه داور ارسال می گردد. داوران ضمن مطالعه دقیق مقاله معمولا طی 4 الی 6 ماه، نظرات خود را در قالب فایل داوری اعلام می کنند. نتایج داوری بعد از تایید ادیتور به نویسنده مقاله ارسال می گردد.

نویسنده مقاله بعد از اصلاح مقاله آن را به مجله ارسال مجدد می کند و در صورت تایید داوران مقاله پذیرش می شود. البته شانس پذیرش مقالات معمولا کم می باشد و در مجلات معتبر این شانس حتی به زیر یک درصد هم می رسد. خیلی از مقالات در مرحله اولیه توسط سردبیر ریجکت می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقالات پییر ریویو (Peer review) این مطلب را مطالعه کنید.

انجام چاپ مقاله

بعد از پذیرش مقاله علمی پژوهشی، تیم اجرایی مجله، ضمن تصحیح و به فرمت درآوردن مقاله بسته به حجم کاری مجله و تعداد مقالات پذیرش شده، مقاله را به صورت آنلاین در ژورنال به نمایش می گذارند. معمولا مجلات تعداد مقالات متعددی را پذیرش می کنند و برای چاپ مقاله مدت زمان زیادی طی می شود که در اولین دوره و شماره ممکن در دسترس عموم قرار می گیرد.

چگونگی ترتیب نگارش مقاله را در این مطلب بخوانید.

5/5 - (1 امتیاز)

افزودن دیدگاه

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.