درباره ژورنال یاب

درباره ما

جستجوی حرفه ای مجلات علمی و چاپ مقاله

برای بالا بردن شانس پذیرش مقاله خود، ابتدا باید مناسب ترین مجله را پیدا کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژروف اندیشان رستاک می باشد.

موسسه ژرف اندیشان رستاک با شماره مجوز 1400/1/15417 و ثبت شده در سازمان ثبت شرکت ها به شماره ثبت 54399 در دپارتمان مقالات خود اقدام به راه اندازی پلتفرم ژورنال یاب برای استفاده اساتید، محققان و دانشجویان کشور نموده است.

تیم حرفه ای ژورنال یاب متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران می باشد. هدف تیم ما ارائه اطلاعات دقیق و به روز از مجلات علمی می باشد. در فاز اول این پروژه کلیه مجلات علمی ایران در این پایگاه گرد آوری شده است که محققان می توانند برای بررسی مجلات و انتخاب مجله مناسب برای چاپ مقاله از آن استفاده نمایند. این امکانات به صورت کاملا رایگان ارائه شده است. همچنین ارائه گزارشات آماری از گستره و تنوع تحقیقاتی مقالات چاپ شده در این مجلات از دیگر اقدامات این گروه می باشد. ارائه خدمات حرفه ای در زمینه چاپ مقالات از قبیل ترجمه و ویراستاری علمی و ساختاری و همچنین سابمیت مقاله از خدمات دیگر ژورنال یاب می باشد.

icon-white-1
مجله
0
icon-white-2
جستجوی روزانه
0 2+
icon-white-3
استفاده از خدمات
0 1+
icon-white-4
مقاله چاپ شده
0 1+
ما می توانیم بیشتر به شما کمک کنیم

خدمات کمک پژوهشی موسسه ژرف اندیشان رستاک

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

ما اینجا هستیم تا شما را در رسیدن
به اهدافتان کمک کنیم

از استخراج تا ترجمه، ویراستاری، سنجش عدم سرقت علمی، انتخاب مجله مناسب و سابمیت، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در کنار شما هستیم.

4.9/5 - (14 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره همراه خود را وارد نمائید. کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.