چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

چاپ مقاله در کنفرانس یا مجله یک فعالیت مهم در جامعه دانشگاهی است. اگر نمی‌دانید که چگونه مقاله کنفرانسی بنویسید، این مطلب را بخوانید. تمرکز ما در این مطلب توضیح فرآیند چاپ مقاله در کنفرانس است.

فرآیند چاپ مقاله در کنفرانس داخلی یا خارجی

برای چاپ مقاله در یک کنفرانس داخلی یا خارجی مراحل زیر را انجام دهید:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نگارش مقالات تخصصی با ما در تماس باشید.

1.      پیدا کردن موضوع و شروع تحقیقات

اگر می‌خواهید مقاله‌ای نوشته و برای چاپ مقاله در کنفرانس داخلی یا خارجی اقدام کنید، نخست باید یک ایده و موضوع جدید انتخاب کنید. بعد از انتخاب موضوع باید تحقیقات میدانی و کتابخانه‌ای برای جمع‌آوری اطلاعات انجام شود.

انتشارات اشپرینگر چیست و چه محصولاتی دارد؟
ادامه مطلب

برای دریافت لیست مجلات اسکوپوس وزارت بهداشت این مطلب را مطالعه کنید.

2.      نگارش مقاله کنفرانس

بعد از مطالعه منابع علمی و جمع‌آوری اطلاعات، نگارش بخش‌های مختلف مقاله را شروع کنید. هر مقاله‌ای که شما می‌نویسید، چه مقاله‌ای که برای کنفرانس نوشته می‌شود چه برای یک ژورنال علمی، باید شامل بخش‌هایی با عنوان چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، رویکرد، مشاهدات و نتایج و نتیجه‌گیری باشد. همچنین شما باید اطلاعات منابع علمی که برای نگارش بخش‌های مختلف مقاله استفاده کرده‌اید را یادداشت کرده و در انتهای مقاله خود ذکر کنید.

3.      جستجوی کنفرانس‌های در حال پذیرش مقاله

به دنبال کنفرانس‌هایی باشید که در رشته و موقعیت جغرافیایی موردنظر شما در حال پذیرش مقاله هستند و یا در چند ماه آینده برگزار خواهند شد. در صفحه ” کنفرانس‌های در حال پذیرش مقاله ” نحوه پیدا کردن کنفرانس‌های داخلی و خارجی توضیح داده شده است. به این صفحه مراجعه کرده تا از کنفرانس‌هایی که در داخل و خارج از کشور در چند ماه و یا در سال آینده برگزار خواهند شد، مطلع شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقاله اسکوپوس با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

مجلات علمی پژوهشی رشته مهندسی شيمی
ادامه مطلب

4.      مراجعه به وب‌سایت کنفرانس‌ها

بعد از انتخاب چند کنفرانس، به وب‌سایت کنفرانس‌ها مراجعه کنید و تاریخ برگزاری کنفرانس و بازه زمانی ارسال مقاله و مدارک خواسته شده را چک کنید.

5.      رعایت فرمت مقاله

مقاله خود را به فرمت وب‌سایت کنفرانس موردنظر خود دربیاورید.

6.      ارسال مقاله به کنفرانس

دستورالعمل بیان شده در وب‌سایت کنفرانس را مطالعه کرده و سپس مقاله خود را به آن کنفرانس ارسال کنید.

7.      داوری مقاله

منتظر نتیجه ارزیابی مقاله و دریافت نظرات داوران کنفرانس باشید.

8.      ثبت‌نام در کنفرانس

بعدازاین که مقاله شما پذیرفته شد، شما باید فرم‌های خاصی را پر کرده و برخی از اسناد را امضا کنید. این روند و این فرم‌ها از کنفرانسی به کنفرانس دیگر متفاوت است. بنابراین این فرم‌ها را تکمیل کرده و هزینه ثبت‌نام را پرداخت کنید و درنهایت ثبت‌نام خود را تایید کنید.

9.      حضور در محل برگزاری کنفرانس

در زمان کنفرانس، به محل برگزاری کنفرانس سفر کنید و مقاله خود را ارائه دهید. ممکن است مقاله شما به‌صورت کنفرانس و یا به‌صورت پوستر پذیرفته شود.

10.  انتشار مقاله به‌صورت آنلاین یا کتبی

چک کنید که مقاله شما به‌صورت آنلاین یا به‌صورت کتبی منتشر شود.

 

برای دریافت لیست مجلات علمی پژوهشی اقتصاد این مقاله را مطالعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید