نحوه دریافت شناسه ارکید

در این پست از موسسه ژورنال یاب ، نحوه دریافت شناسه ارکید با تصویر توضیح داده شده است. اگر نمی‌دانید که چگونه کد ORCID دریافت کنید، این مطلب را مطالعه کنید.

راهنمای دریافت شناسه ارکید

همان‌طور که در پست “ارکید (ORCID) چیست؟” توضیح داده شد، برای دریافت شناسه ارکید لازم نیست هزینه‌ای را پرداخت کنید؛ فقط کافی است در سایت ارکید ثبت‌نام کنید. در ادامه نحوه ثبت‌نام در این سایت توضیح داده شده است.

جزئیات و ساختار مقاله کلاسی را در این مطلب بخوانید.

نحوه ثبت‌نام برای دریافت شناسه ارکید

برای ثبت‌نام در سایت ارکید نخست وارد آدرس اینترنتی  http://www.orcid.org/ شوید. همان‌طور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید، دو آیکن برای شروع ثبت‌نام و Register وجود دارد. روی یکی از این آیکون‌ها کلیک کنید.

نحوه ادیت مقاله انگلیسی
ادامه مطلب

در مرحله بعدی یک فرم ثبت‌نام نشان داده می‌شود که باید این فرم را پرکنید.

نحوه دریافت شناسه ارکید 1

اطلاعات خواسته شده در این فرم به ترتیب عبارتند از:

  1. نام
  2. نام خانوادگی
  3. ایمیل اصلی (بهتر است از ایمیل آکادمیک و دانشگاهی خود استفاده کنید)
  4. ایمیل دیگر
  5. وارد کردن یک پسورد برای صفحه ارکید (پسورد شما باید شامل 8 کاراکتر بوده و بهتر است شامل عدد و حروف باشد)
  6. تایید پسورد

سپس در انتهای فرم شما می‌توانید مشخص کنید که چه کسانی به صفحه ارکید شما دسترسی داشته باشند. اگر می‌خواهید فقط خودتان دسترسی داشته باشید، گزینه only me را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید همه دسترسی داشته باشند، گزینه every one و اگر می‌خواهید افراد مشخصی دسترسی داشته باشند، گزینه trusted parties را انتخاب کنید.

نحوه دریافت شناسه ارکید 2

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

در ادامه قوانین و سیاست‌های موسسه ارکید را تایید کرده و روی آیکون Register کلیک کنید.

 

نحوه دریافت شناسه ارکید 3

4 بعد از کلیک آیکون Register، شما به صفحه ارکید خود منتقل می‌شوید و از شما خواسته می‌شود که ایمیل خود را تایید کنید. ایمیل خود را چک کنید (ایمیلی که در فرم ثبت‌نام به‌عنوان ایمیل اصلی وارد کردید). لینکی را که از طرف موسسه ارکید برای شما ارسال شده است را تایید و کلیک کنید.

لیست مجلات نامعتبر وزارت علوم
ادامه مطلب

حالا شما یک شناسه ارکید ORCID به نام خود ایجاد کرده‌اید. شما می‌توانید از این شناسه در سابمیت مقاله خودتان استفاده کنید.

اگر میخواهید بدانید که مقاله JCR چیست حتما این مطلب را مطالعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    5/5 - (1 امتیاز)