چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی

چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی

برای چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی و خارجی، می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1. انتخاب مجله مناسب: برای چاپ سریع مقاله، انتخاب مجله مناسب و مطابق با موضوع مقاله بسیار مهم است. در این صورت، شانس پذیرش مقاله شما در مجله افزایش می یابد و زمان چاپ نیز کمتر خواهد بود.

2. استفاده از سرویس های چاپ سریع: برخی از سرویس های چاپ مقاله، خدمات چاپ سریع را نیز ارائه می دهند. با استفاده از این سرویس ها، می توانید به سرعت مقاله خود را چاپ کنید.

3. دقت در نگارش مقاله: برای چاپ سریع مقاله، باید به دقت و با کیفیت مقاله را نگارش کنید. این کار باعث می شود که نیاز به ویرایش و اصلاح مقاله کمتر شود و زمان چاپ نیز کاهش پیدا کند.

4. استفاده از قالب های استاندارد: برای چاپ سریع مقاله، بهتر است از قالب های استاندارد مجلات استفاده کنید. این کار باعث می شود که نیاز به تغییرات و ویرایش در قالب مقاله کمتر شود و زمان چاپ نیز کاهش پیدا کند.

5. پیگیری با مجله: برای چاپ سریع مقاله، بهتر است پس از ارسال مقاله، با مجله تماس گرفته و پیگیری های لازم را انجام دهید. این کار باعث می شود که مجله به سرعت مقاله شما را بررسی کند و زمان چاپ نیز کمتر خواهد بود.

در نهایت، برای چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی و خارجی، بهتر است از راه های مختلفی که برای این منظور وجود دارد، استفاده کنید و با دقت و کیفیت مقاله خود را نگارش کنید. همچنین، پس از ارسال مقاله، بهتر است با مجله تماس بگیرید و پیگیری های لازم را انجام دهید.

اگر به دنبال موسسه چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی و ISI میگردید این مطلب برای شما مفید  است.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

چاپ سریع مقاله امری است که بیشتر دانش پژوهان و دانشجویان و اساتید به دنبال آن هستند. بسیاری از اساتید و دانشجویان راه های زیادی را طی میکنند اما گاهی نمی توانند به این خواسته خود که چاپ سریع مقاله است دست پیدا کنند. ارائه ی مقاله ی معتبر در روز مصاحبه دکتری، از مهم ترین عوامل قبولی در این مقطع می باشد. اما نبودِ زمان کافی برای پرداختن به نگارشِ مقاله از یک سو، و طولانی بودنِ فرآیندِ پذیرش و چاپ مقاله از سوی دیگر باعث شده بسیاری از دانشجویان نتوانند مقالاتشان را به موقع در روز مصاحبه آماده کنند. همین مسئله باعث شده دانشجویان و پژوهشگران برای چاپ سریع مقاله به دنبال راه چاره بگردند.

ما در موسسه ژورنال یاب می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. از طریق راه های ارتباطی ما می توانید به این خواسته برسید. حتما با ما در تماس باشید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کرده و مقالاتتان را در سریعترین زمان ممکن به چاپ برسانیم. موسسه ژورنال یاب خدمات بسیار زیادی در این زمینه ارائه می دهد.

برای اینکه در مورد استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

عوامل تاثیر گذار در چاپ سریع مقاله

به طور میانگین روندِ پذیرش و چاپ مقالات به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عامل در فرآیندِ پذیرش و چاپ مقاله، مجله ای است که قصد دارید مقاله تان را چاپ کند. با توجه به اعتبار مجله، مدت زمان داوری هر مجله با مجله‌ای دیگر متفاوت خواهد بود. از دیگر عوامل تاثیر گذار برای چاپ‌سریع مقاله، نوع مقاله، تعداد صفحات مقاله و رعایت کردن اصول نگارشی مقاله می باشد. پس برای چاپ سریع باید به عوامل مختلفی توجه کرد.

برای پذیرفته شدن و چاپ سریع مقاله در مجلاتِ داخل کشور، نزدیک به شش ماه تا یک سال به زمان نیاز دارید. همچنین برای پذیرش و چاپ مقاله ی خود در مجلات خارج از کشور بهتر است بین سه ماه تا بیش از یک سال را در نظر داشته باشید. گاهی حتی به علت اشتباهاتِ نگارشی، این زمان طولانی تر هم خواهد شد. از این رو چاپ سریع مقالات از دغدغه های اصلی دانشجویان و نویسندگانِ مقالات می باشد.

در این مقاله می توانید با چاپ مقاله علمی پژوهشی آشنا شوید.

یکی از بهترین راه ها برای چاپ‌سریع مقاله، بهره بردن از مشاوره و شرکت در کلاس‌های آموزش نگارش مقاله می باشد؛ تا احتمال هر گونه اشتباه، چه در نگارش و چه در محتوای مقاله کاهش یابد و به چاپ سریع مقالات منجر شود. آگاهی از زمانِ مناسب برای اقدام به فرستادن مقاله و همچنین نحوه جستجو و مکاتبه با مجلات مختلفِ داخلی و خارجی در چاپ مقالات در کارگاه‌های مقاله نویسی آموزش داده می‌شود.

اصول ارسال مقاله به مجلات خارجی در این مقاله ذکر شده است.

لزوم داشتنِ یک یا چند مقاله ی ارزشمند برای دانشجویان روشن است. از آنجایی که شرطِ پذیرفته شدن در مقاطع بالاتر و همچنین شرط استخدام دانشجویانِ دکتری در مشاغلی همچون استخدام در ِسمتِ هیئت علمی، در بسیاری از دانشگاه ها، داشتنِ مقاله و یا مقالاتِ معتبر می باشد، از این رو نگارش مقاله از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای اینکه در مورد استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

نبودِ وقتِ کافی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری یکی از اصلی ترین دلایل مراجعه ی دانشجویان به موسسه استخراج مقاله از پایان نامه می باشد. یافتن موسسه استخراج مقاله از پایان نامه از دیگر دغدغه های دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی است.

به طور کلی، موسسه استخراج مقاله از پایان نامه با گرد هم آوردنِ متخصصان و کارشناسانِ رشته های مختلف دانشگاهی، به دانشجویان این فرصت را می دهد با آموزش و مشاوره ی مناسب، دانشجویان را در امرِ نگارش و ترجمه در کمترین زمان یاری دهد تا دانشجویان بتوانند مقاله ای معتبر و ارزشمند داشته باشند.

برای آشنایی بیشتر با ژورنال یاب  با ما در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.