چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی

چاپ سریع مقاله امری است که بیشتر دانش پژوهان و دانشجویان و اساتید به دنبال آن هستند. بسیاری از اساتید و دانشجویان راه های زیادی را طی میکنند اما گاهی نمی توانند به این خواسته خود که چاپ سریع مقاله است دست پیدا کنند. ارائه ی مقاله ی معتبر در روز مصاحبه دکتری، از مهم ترین عوامل قبولی در این مقطع می باشد. اما نبودِ زمان کافی برای پرداختن به نگارشِ مقاله از یک سو، و طولانی بودنِ فرآیندِ پذیرش و چاپ مقاله از سوی دیگر باعث شده بسیاری از دانشجویان نتوانند مقالاتشان را به موقع در روز مصاحبه آماده کنند. همین مسئله باعث شده دانشجویان و پژوهشگران برای چاپ سریع مقاله به دنبال راه چاره بگردند.

ما در موسسه ژورنال یاب می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. از طریق راه های ارتباطی ما می توانید به این خواسته برسید. حتما با ما در تماس باشید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کرده و مقالاتتان را در سریعترین زمان ممکن به چاپ برسانیم. موسسه ژورنال یاب خدمات بسیار زیادی در این زمینه ارائه می دهد.

برای اینکه در مورد استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

مجله برای چاپ مقالات مدیریت
ادامه مطلب

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

عوامل تاثیر گذار در چاپ سریع مقاله

به طور میانگین روندِ پذیرش و چاپ مقالات به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عامل در فرآیندِ پذیرش و چاپ مقاله، مجله ای است که قصد دارید مقاله تان را چاپ کند. با توجه به اعتبار مجله، مدت زمان داوری هر مجله با مجله‌ای دیگر متفاوت خواهد بود. از دیگر عوامل تاثیر گذار برای چاپ‌سریع مقاله، نوع مقاله، تعداد صفحات مقاله و رعایت کردن اصول نگارشی مقاله می باشد. پس برای چاپ سریع باید به عوامل مختلفی توجه کرد.

برای پذیرفته شدن و چاپ سریع مقاله در مجلاتِ داخل کشور، نزدیک به شش ماه تا یک سال به زمان نیاز دارید. همچنین برای پذیرش و چاپ مقاله ی خود در مجلات خارج از کشور بهتر است بین سه ماه تا بیش از یک سال را در نظر داشته باشید. گاهی حتی به علت اشتباهاتِ نگارشی، این زمان طولانی تر هم خواهد شد. از این رو چاپ سریع مقالات از دغدغه های اصلی دانشجویان و نویسندگانِ مقالات می باشد.

در این مقاله می توانید با ویرایش نیتیو مقاله آشنا شوید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

یکی از بهترین راه ها برای چاپ‌سریع مقاله، بهره بردن از مشاوره و شرکت در کلاس‌های آموزش نگارش مقاله می باشد؛ تا احتمال هر گونه اشتباه، چه در نگارش و چه در محتوای مقاله کاهش یابد و به چاپ سریع مقالات منجر شود. آگاهی از زمانِ مناسب برای اقدام به فرستادن مقاله و همچنین نحوه جستجو و مکاتبه با مجلات مختلفِ داخلی و خارجی در چاپ مقالات در کارگاه‌های مقاله نویسی آموزش داده می‌شود. 

نحوه نوشتن مقاله و پایان نامه
ادامه مطلب

اصول استخراج مقاله از پایان نامه دکتری در این مقاله ذکر شده است.

لزوم داشتنِ یک یا چند مقاله ی ارزشمند برای دانشجویان روشن است. از آنجایی که شرطِ پذیرفته شدن در مقاطع بالاتر و همچنین شرط استخدام دانشجویانِ دکتری در مشاغلی همچون استخدام در ِسمتِ هیئت علمی، در بسیاری از دانشگاه ها، داشتنِ مقاله و یا مقالاتِ معتبر می باشد، از این رو نگارش مقاله از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای اینکه در مورد استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

نبودِ وقتِ کافی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری یکی از اصلی ترین دلایل مراجعه ی دانشجویان به موسسه استخراج مقاله از پایان نامه می باشد. یافتن موسسه استخراج مقاله از پایان نامه از دیگر دغدغه های دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی است.

به طور کلی، موسسه استخراج مقاله از پایان نامه با گرد هم آوردنِ متخصصان و کارشناسانِ رشته های مختلف دانشگاهی، به دانشجویان این فرصت را می دهد با آموزش و مشاوره ی مناسب، دانشجویان را در امرِ نگارش و ترجمه در کمترین زمان یاری دهد تا دانشجویان بتوانند مقاله ای معتبر و ارزشمند داشته باشند.

برای آشنایی بیشتر با ژورنال یاب  با ما در تماس باشید.

چاپ مقاله از پایان نامه دکتری در کمترین زمان

موسسه استخراج مقاله از پایان‌نامه، علاوه بر استخراجِ مقاله مناسب با پایان نامه، می تواند به گرفتن پذیرش و چاپ مقاله در کمترین زمان نیز اقدام و در این راه دانشجویان را راهنمایی کند. اما چگونه مناسب ترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه را تشخیص دهیم.

اعتبار موسسه از نکات قابل توجه دانشجویان است. بخش مهمی از اعتبارِ موسسه استخراج مقاله از پایان نامه مربوط به همکاری کارشناسان و پژوهشگرانِ با تجربه و ماهر در رشته های مختلف در موسسه استخراج مقاله از پایان نامه بر می گردد و این موضوع، شانسِ نگارش و پذیرشِ یک مقاله را افزایش می دهد.

با شناسایی درست موسسه چاپ سریع مقاله می توان شانسِ داشتن مقاله ای معتبر و ارزشمند و در نتیجه بدست آوردنِ فرصت های بهتر تحصیلی و شغلی را چه در داخل و چه در خارج از کشور بسیار افزایش داد.

اگر به دنبال موسسه چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی میگردید این مطلب برای شما مفید  است.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید