چاپ تضمینی مقالات

چاپ تضمینی مقالات

چاپ تضمینی مقالات در ژورنال های علمی برای دانشجویان و اساتید و دانش پژوهان یک دغدغه فکری است. گستره دانش در دنیای کنونی بسیار گسترده است. طیف وسیع رشته ها، گرایش ها و موضوعات علمی گواه این نکته است که دیگر مرزبندی گذشته در ارتباط با علوم کارکرد خود را از دست داده اند. در این میان یکی از مهمترین ابزارهای گسترش دانش نشریات علمی یا ژورنال ها هستند. رشد شگفت انگیز تعداد ژورنال ها در سالهای اخیر سبب گشته است انتخاب یک ژورنال مناسب جهت چاپ تضمینی مقالات با وجود بیش از بیست هزار عنوان ژورنال معتبر و بیش از دهها عنوان ژورنال در هر موضوع تخصصی با مشکل مواجه باشد. چه بسیارند مقالات ارزشمندی که به دلیل عدم آشنایی کامل مولفین آنها، در ژورنالهایی با کیفیت پایین چاپ شده اند و یا جهت چاپ آن در ژورنال مناسب زمان بسیار زیادی صرف شده است.

در این مطلب به موضوع نحوه نگارش مقالات JCR پرداخته ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

مشاوره رایگان چاپ مقاله

شماره همراه خود را وارد نمائید. کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

موسسات مختلفی هستند که ادعای چاپ تضمینی مقالات را دارند. از این رو در سراسر جهان شرکتها و موسساتی تاسیس گشته اند تا با بهره گیری از متخصصین و نرم افزارهای مرتبط، مولفین را در انتخاب ژورنال2مناسب و ارسال مقالات به آن ژورنالها یاری رسانند.

از دیگر سوی، پس از انتخاب ژورنال مناسب، رعایت اصول ساختاری و محتوایی آن ژورنال، تسریع فرآیند داوری، پاسخ مناسب به نظرات داورها و کاهش زمان چاپ از دیگر مشکلاتی است که محققین و بویژه دانشجویان و داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری یا دریافت بورس تحصیلی به دلیل محدودیتهای زمانی شان با آنها مواجه اند.

از این رو موسسه ژورنال یاب با ایجاد شبکه ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین المللی ژورنالهای معتبر داخل و خارج از کشور تحت عنوان سیمادا (سامانه یکپارچه مشاوران، اساتید و داوران جهت انتشار مقالات) موفق گشته است ضمن انتخاب ژورنال مناسب و متناسب با مقاله شما، زمان دریافت پذیرش و چاپ مقالات را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

اگر به دنبال موضوع برای نگارش مقاله مدیریت مالی هستید این مقاله را مطالعه کنید.

فرایند کار سیمادا

سیمادا (سامانه یکپارچه مشاوران، اساتید و داوران جهت انتشار مقالات) بدین ترتیب است که ابتدا مشاوران این سامانه مقاله مورد نظر را مطالعه و بررسی می نمایند و سپس آن را برای متخصصین مربوطه در آن رشته ارسال می نمایند.

اگر میخواهید در مورد چاپ مقاله برای دفاع دکتری بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

متخصصین سیمادا که همگی از اساتید برجسته و داوران بین المللی ژورنالهای معتبر می باشند با بررسی مقاله سطح آن را مشخص و ژورنال مورد نظر را انتخاب می نمایند.

در این مرحله در صورتیکه مقاله با مشکلات محتوایی مواجه باشد آن مشکلات نیز برطرف و جهت چاپ در آن ژورنال آماده و سپس ارسال می گردد.

افتخار همکاری با چنین شبکه جامعی از نخبگان و اساتید که همگی به عنوان داور در یک یا چند ژورنال معتبر مشغول فعایت هستند و یا دارای مقالات متعدد در آن ژورنالها هستند و شناخت کاملی از فرایندهای داوری ژورنالها در حیطه تخصصیشان دارند به سیمادا این قابلیت را می دهد تا با بهره گیری از ارتباطات وسیع میان این متخصصین و داوران و سردبیران ژورنالها، روند داوری مقالات را تسریع و زمان چاپ مقالات را به شدت کاهش دهد.

برای تشخیص ژورنالهای جعلی(Fake) یا هایجک شده ( hijacked journals) این مطلب را مطالعه کنید.

در انتها متخصصین این سامانه به سئوالات و نظرات داوران ژورنال پاسخ داده و مشکلات احتمالی را برطرف می نمایند و پذیرش نهایی مقالات را دریافت می نمایند. قابل ذکر است کلیه اطلاعات و مستندات دانشجویان و محققین که به موسسه ژورنال یاب سپرده می شوند به صورت کاملا محرمانه مورد بررسی قرار می گیرند و تا مرحله قبل از چاپ جهت افزایش دامنه امنیت متقاضیان، بدون ذکر نام سفارش دهنده به متخصصین سیمادا جهت انتخاب ژورنال و چاپ مقاله واگذار می گردند.

اگر میخواهید بدانید مزایای چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی چیست این مطلب را مطالعه کنید.

موسسه ژورنال یاب به یاری متخصصین توانمند خود در سیمادا (سامانه یکپارچه مشاوران، اساتید و داوران جهت انتشار مقالات) مفتخر است تا کلیه خدمات مربوط به چاپ مقالات را به صورت کاملا تضمینی (کلیه شرایط و ظوابط ضمانت اجرایی چاپ مقاله در قرارداد حقوقی موسسه ذکر شده است) به دانشجویان و محققین گرانقدر داخل و خارج از کشور ارائه نماید.

برای چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

چاپ تضمینی مقالات علمی پژوهشی

چاپ تضمینی مقالات علمی پژوهشی

نوشتن مقاله اغلب کاری سخت برای بیشتر افراد محسوب می‌شود و چاپ آن نیز زمان بر است. در برخی موارد مشاهده می‌شود که با این که مقاله دارای بار علمی قویی است و ایده‌ی جدیدی در آن مطرح شده، چاپ آن طول می‌کشد. یکی از علت‌هایی که فرآیند چاپ مقاله طولانی می‌شود این است که در نگارش مقاله، قواعد مقاله نویسی رعایت نشده است.

به همین دلیل چندین بار مقاله ریوایز می‌خورد و مجله از شما می‌خواهد تا مقاله خود را ویرایش کنید. برای چاپ تضمینی مقاله علمی پژوهشی بهتر است نکات بیان شده در این مطلب را در نگارش مقاله خود رعایت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

چاپ فوری و سریع مقاله

بعد از اتمام نگارش مقاله، رعایت قواعد مقاله نویسی و قبل از سابمیت به ژورنال حتماً مقاله خود را چند بار بخوانید و با توجه به نکات زیر مقاله خود را ویرایش کنید.

 • حتماً فرمت مقاله را در سایت ژورنال مطالعه کنید و مقاله خود را مطابق با فرمت خواسته شده آماده کنید.
 • بهتر است از “من”، “شما” و “ما” کمتر استفاده کنید. به طور مثال به جای عبارت “همان‌طور که من در بالا بیان کردم” می‌توانید از عبارتی مانند “همان‌طور که در بالا ذکر شد” استفاده کنید.
 • از پرسیدن سوال در مقاله اجتناب کنید.
 • در مقالات انگلیسی از کوته‌سازی و اختصار مانند it’s استفاده نکنید.
 • جمله‌های مقاله را با عدد شروع نکنید. به جای “400 نفر” بنویسید “چهارصد نفر”.
 • همیشه اعدا کمتر از 10 را به حروف بنویسید. به جای نوشتن: “9 نفر…” بنویسید: “نه نفر…”.
 • سرقت ادبی نکنید. هنگامی که مقاله خود را می‌نویسید از کلمات خود استفاده کنید. اگر از مقاله یا نتایج دیگران استفاده می‌کنید حتماً نام نویسنده را در داخل متن و رفرنس مقاله خود ذکر کنید.

برای دریافت مشاوره در مورد انتخاب بهترین موضوع برای مقاله نویسی با ما در تماس باشید.

ویژگی‌های یک مقاله علمی پژوهشی خوب

 1. روشن و واضح نوشته شده است – از بیان جزئیات غیر ضروری اجتناب شده است؛
 2. ساده نوشته شده است – جملات ساده در آن استفاده شده و جملات مبهم، پیچیده و طولانی در آن استفاده نشده است. جملات خیلی کوتاه و خیلی بلند ممکن است برای خواننده خوشایند نباشند و ممکن است گیج‌کننده باشند. به عنوان یک قاعده کلی یک جمله نباید بیش از 20 تا 25 کلمه باشد تا برای خواننده قابل درک باشد.
 3. بی‌طرفانه نوشته شده است و اگر اطلاعاتی بیان می‌شود حتماً منبع اطلاعات ذکر می‌شود.
 4. ایده‌ها و فرآیندها به ترتیبی منطقی بیان می‌شوند. متن به بخش‌هایی با عنوان‌هایی مشخص تقسیم می‌شود؛
 5. در بیشتر نوشته‌های علمی از برخی اصطلاحات علمی استفاده می‌شود تا مقاله روشن و واضح باشد.
 6. تا جایی که ممکن است از اختصارات کمتر استفاده شده است. اختصارات می‌تواند یک راه بسیار مفید برای صرفه‌جویی در وقت و اجتناب از تکرار باشد، اما می‌تواند گیج‌کننده باشد و ممکن است توسط همه قابل درک نباشد.
 7. در نوشته‌های علمی خوب از جملات مجهول بیشتر از جملات معلوم استفاده می‌شود.
 8. در نوشته‌های علمی از بیان اصطلاحات و اظهارات شخصی اجتناب می‌شود تا نوشته رسمی‌تر باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوشتن مقاله علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.