درخواست چاپ تضمینی مقاله jcr

برای چاپ تضمینی مقاله JCR ، باید مقاله شما معیارهای داوران مجلات ‌JCR را داشته باشد. داوران این مجلات بسیار سخت‌گیر بوده و به هر مقاله‌ای اکسپت نمی‌دهند. ازآنجاکه بیشتر دانشجویان و فارغ‌التحصیلان به دنبال چاپ مقاله در مجلات ISI ایمپکت‌دار هستند، هر روز بر تعداد مقالات سابمیت شده به این مجلات افزوده می‌شود. درنتیجه چاپ مقاله در این مجلات کاری آسان نیست.

جدول امتیازات تضمینی مقالات دکتری را در این مطلب ببینید.

برای این‌که بتوانید شانس خود را برای چاپ مقاله در مجلات JCR افزایش دهید و اگر می‌خواهید چاپ مقاله شما در مجلات JCR تضمین شده باشد، این پست از موسسه ژورنال یاب را مطالعه کنید.

اگر در شهرهای مختلف به دنبال موسسه چاپ مقاله می گردید می توانید به موسسه چاپ مقاله در شیراز مراجعه کنید.

مراحل چاپ تضمینی مقاله JCR

برای چاپ مقاله JCR  مراحل زیر را انجام دهید:

1.      انتخاب مجله برای چاپ تضمینی مقاله JCR

مجله خود را با دقت انتخاب کنید. همان‌طور که در صفحه “مقاله JCR چیست؟” توضیح داده شد، موسسه تامسون هر سال مجلات را بررسی کرده و لیست مجلات JCR را به‌روزرسانی و منتشر می‌کند. برای مشاهده جدیدترین لیست مجلات JCR تا به امروز (2019) روی لینک زیر کلیک کرده و فهرست تمام مجلات JCR را دانلود کنید.

لیست-مجلات-JCR-2019

اگر مجله‌ای را برای سابمیت پیش نویس (Manuscript) مقاله خود انتخاب کرده‌اید و نمی‌دانید که آیا آن ژورنال jcr است یا نه، نخست ISI بودن مجله را چک کنید. در صفحه ” تشخیص isi بودن مجله” از سایت موسسه متفکران، نحوه بررسی isi بودن ژورنال با تصویر توضیح داده شده است.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی درآوردن مقاله از پایان نامه در این مطلب امکان پذیر است.

بهترین مجله برای چاپ مقاله
ادامه مطلب

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

اگر مجله شما isi نبود، آن مجله JCR هم نیست. اما اگر آن ژورنال ISI بود، برای بررسی JCR بودن آن، فایل pdf بالا را دانلود کرده و بعد از باز کردن فایل، دو دکمه ctrl و F روی صفحه‌کلید را هم‌زمان با هم فشار دهید. در جعبه جستجو باز شده، نام مجله موردنظر خود را تایپ کرده و دکمه اینتر روی صفحه‌کلید را فشار دهید. اگر نام مجله به‌صورت هایلایت شده در فایل  pdf نشان داده شد، آن مجله jcr است. و اگر مجله شما در این لیست نبود، آن مجله JCR نیست و ISI listed است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی با ما در تماس باشید.

بعد از انتخاب مجله، به ایمپکت فاکتور آن حتماً توجه کنید. هر نویسنده‌ای می‌تواند در مورد کیفیت مقاله خود قضاوت کند. پس مجله‌ای انتخاب کنید که در حد کیفیت مقاله شما باشد. اگر مقاله شما در سطح متوسط بوده و آن را به ژورنالی با ایمپکت فاکتور بالا ارسال کنید، قاعدتاً داوران آن مجله مقاله شما را ریجکت می‌کنند.

فرآیند داوری مجلات jcr بسیار زمان‌بر است و ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا نتیجه داوری به شما ارسال شود. پس اگر سطح مقاله شما با سطح مجله یکی نباشد، وقت شما تلف خواهد شد. درنتیجه در انتخاب مجله دقت کافی داشته باشید.

2.      مراجعه به سایت مجله JCR

در سایت مجلات JCR، دستورالعمل‌هایی برای نویسندگان ارائه شده است که باید آن قوانین در محتوا، متن و ساختار مقاله سابمیت شده، رعایت شده باشد. ازآنجاکه هر مجله‌ای دستورالعمل منحصربه‌فردی دارد، در اینجا نمی‌توان یک ساختار کلی را بیان کرد. به همین دلیل، بهتر است به سایت مجله موردنظر خود مراجعه کرده و پیش نویس (Manuscript) مقاله را به فرمت علمی آن مجله دربیاورید.

برای آشنایی با لیست مجلات معتبر برای چاپ مقاله این مطلب را مطالعه کنید

3.      سابمیت مقاله JCR

ارسال مقاله به مجلات JCR معمولاً به‌صورت اینترنتی است. به این معنی که باید نخست در سایت مجله ثبت‌نام کرده و یک صفحه کاربری به نام نویسنده مسئول مقاله ایجاد کنید. در صفحه کاربری ایجاد شده، قسمتی به ارسال مقاله (Submit) اختصاص داده شده است. روی گزینه Submit کلیک کنید. در این قسمت باید چند مرحله را طی کنید تا سابمیت مقاله شما با موفقیت انجام شود. این مراحل عبارتند از آپلود جداگانه افیلیشن نویسندگان، آپلود چکیده مقاله، مشخص کردن تعداد نمودارها و جداول، آپلود متن کامل مقاله و موارد مشابه.  

ساختار برای نوشتن مقاله مروری
ادامه مطلب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انجام شبیه سازی مقاله با متلب مقاله مربوطه را مطالعه کنید

برای پیدا کردن موضوع برای نگارش مقالات مدیریت مالی ، بهتر است یک حوزه و دامنه تحقیقاتی از رشته خود را انتخاب کرده و  منابع اطلاعاتی آن حوزه (مانند مقالات ISI، مقالات علمی پژوهشی و پایان نامه‌‌های رشته مدیریت مالی) را مرور کنید. با مشخص کردن حوزه تحقیقاتی، مطالعه شما هدفمند بوده و با خواندن منابع اطلاعاتی شما قادر خواهید بود تا یک موضوع جدید پیدا کنید.

برای اینکه در مورد استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

نحوه مطالعه منابع اطلاعاتی برای انتخاب موضوع مقالات مدیریت مالی

 وقتی مقالات جدید در یک حوزه تحقیقاتی را مطالعه می‌کنید، به دنبال چالش‌ها و کاستی‌های مقاله و فضاهایی که هنوز کار نشده و مورد بررسی قرار نگرفته، باشید. چنین چالش‌هایی می‌توانند موضوع مناسبی برای نگارش مقاله باشند. همچنین با مطالعه چند مقاله شما می‌توانید ایده گرفته و یک متغیر از یک مقاله را در شرایط بیان شده در مقاله دیگر بررسی کنید.

در این مقاله می توانید با ویرایش نیتیو مقاله آشنا شوید.

نکات مهم در انتخاب موضوع برای مقالات مدیریت مالی

اگر تا به حال مقاله در رشته مدیریت مالی ننوشته‌اید و می‌خواهید برای اولین بار یک مقاله مدیریت مالی بنویسید، به نکات زیر توجه کنید:

  • از انتخاب موضوعاتی که به نظر می‌رسد خیلی تخصصی هستند، صرف‌نظر کنید.
  • سعی کنید موضوعی که انتخاب می‌کنید، زیاد وسیع نباشد. اگر موضوع موردنظر شما بیش‌ازحد گسترده باشد، نمی‌توانید موضوع را کاملاً بررسی کنید. بهتر است یک جنبه از یک حوزه تحقیقاتی در رشته مدیریت مالی را انتخاب کرده و تمام انرژی و زمان خود را روی آن صرف کنید و مقالات مرتبط با آن جنبه خاص را مطالعه کنید.

اصول استخراج مقاله از پایان نامه دکتری در این مقاله ذکر شده است.

به‌عنوان‌مثال، فرض کنید که موضوع تحقیق شما “مدیریت ریسک در شرکت A” باشد. چنین موضوعاتی گسترده بوده و بهتر است موضوع خود را محدودتر کنید. مثلاً شما می‌توانید “مدیریت ریسک عملیاتی در شرکت A” را به‌عنوان موضوع مقاله خود انتخاب کنید.

  • مباحثی انتخاب کنید که بتوانید منابع اطلاعاتی معتبر برای آن موضوع را پیدا کنید. اگر در جامعه علمی، داده‌ و اطلاعات کافی برای موضوع انتخابی‌تان وجود نداشت، بهتر است از آن موضوع صرف‌نظر کرده و موضوع دیگری انتخاب کنید.

اگر نیاز دارید بدانید روش دانلود مقاله از سایت الزویر چگونه است این مقاله را مطالعه کنید.

مشورت با استاد برای تایید موضوع مقالات مدیریت مالی

بعد از انتخاب موضوع، حتماً با استاد خود مشورت کرده و  منتظر تایید او باشید. در بیشتر موارد ممکن است مجبور شوید پیش از نگارش مقاله، یک پروپوزال تحقیقاتی تهیه کرده و تحویل استادتان دهید. انجام این کار باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود و به شما کمک می‌کند از استرس‌های غیرضروری در مسیر نگارش مقاله جلوگیری شود.

مقاله قابل چاپ در مجلات isi
ادامه مطلب

برای اینکه در مورد نوشتن مقاله و پایان نامه بیشتر بدانید حتما این مقاله را مطالعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید