چاپ مقاله در مجلات با داوری آسان

مجلات و نشریه‌ها در زندگی روزمره ما مهم هستند، زیرا آن‌ها منبع سرگرمی و بسیاری از اطلاعات هستند. در مجلات مختلف، طیف گسترده‌ای از اطلاعات مانند شایعات مشهور، سیاست‌ها و یا موضوعات دیگر علمی برای انتخاب وجود دارد که نیاز خواننده را برآورده می‌کند و خواننده علاقه‌مند به مطالعه‌ی آن‌ها است. در ادامه در مورد مجله و نحوه چاپ مجله توضیح داده می‌شود.

برای تهیه مقاله دانشجویی و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

مجله چیست؟

مجله، نشریه‌ای است که در فواصل منظم به‌صورت هفتگی یا ماهانه منتشر می‌شود. مجله یک نوع کتاب نازک با صفحات بزرگ و پوشش کاغذی است که حاوی مقالات و عکس‌ها است و هر هفته یا هر ماه منتشر می‌شود. مجله همچنین به‌صورت آنلاین در دسترس همه مردم قرار می‌گیرد.

هدف ناشرین مجلات مختلف به اشتراک‌گذاری اطلاعات با خوانندگان است. به طور کلی می‌توان گفت که انتشار یک کسب‌وکار، نوشته شما یک محصول و شما به عنوان نویسنده، یک وسیله هستید. انتشار فرایند رساندن نوشته نویسنده از طریق چاپ مجله و مقاله‌ها و کتاب‌ها به دست خواننده است. هنگامی که قرارداد چاپ نوشته را امضا می‌کنید، نوشته شما بسته‌بندی می‌شود، قیمت‌گذاری می‌شود و به فروش می‌رسد و ناشر از فروش نوشته شما سود خواهد کرد. مجله برای برقراری ارتباط با مردم معمولاً بر روی کاغذ یا از طریق اینترنت چاپ می‌شوند.

برای دریافت مشاوره در مورد انتخاب بهترین موضوع برای مقاله نویسی با ما در تماس باشید.

مقالات مدیریت بازاریابی
ادامه مطلب

مجله دیجیتال و چاپی

هر دو نوع مجله دیجیتال و چاپی دارای مزایا و معایبی هستند. چالش واقعی در هر مجله‌ای، حفظ و افزایش تعداد مخاطبان است.  سردبیران تلاش می‌کنند تا محتوایی جذاب و مرتبط در مجلات چه نشریه الکترونیکی و چه مجله چاپی قرار دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوشتن مقاله علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

چگونه می‌توان یک مجله را راه‌اندازی کرد؟

برای راه‌اندازی نشریه خود چه آنلاین و چه چاپی، مراحل زیر را طی کنید:

اهداف مجله

قبل از انجام هر کاری، اهداف و تمرکز مجله‌ای را که می‌خواهید منتشر کنید را مشخص کنید و این سؤالات را از خود بپرسید:

  • کدام موضوعات را پوشش خواهید داد؟
  • مخاطب اصلی مجله شما چه کسانی خواهند بود؟

    برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی مدیریت به این صفحه مراجعه کنید.

مجلات متعددی از قبیل دیجیتال و چاپ وجود دارد. آن‌ها را برای ارزیابی رقابت بررسی کنید. با این کار شما می‌توانید با شکاف‌ها و فرصت‌هایی را که در حال حاضر در بازار وجود دارد آشنا شوید و شما می‌توانید از آن به عنوان مفهوم مجله خود استفاده کنید.

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی روانشناسی این مطلب را مطالعه کنید.

تیم مجله

برای انتشار یک مجله افراد زیادی باید تلاش کنند و به تنهایی نمی‌توان مجله را اداره کرد. تیم خود را تشکیل دهید و حجم کاری را بین افراد تقسیم کنید تا اعضای گروه  خسته نشوند. در این صورت کارها سریع‌تر انجام می‌شود. اعضای مجله عبارت‌اند از نویسنده‌ها، ویراستار، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مدیر انتشارات و دیگر افرادی که به طور غیرمستقیم با مجله همکاری می‌کنند.

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی حقوقی این مطلب را بخوانید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

تولید محتوا

اکنون وقت آن است که شروع به ایجاد محتوا و همکاری با تیم خود کنید. محتوای تولیدی تیم شما بسته به اهداف مجله شما دارد و ممکن است شامل مواردی از جمله داستان یا مقالات علمی، داستان کوتاه، مقالات روزنامه‌نگاری یا حتی ترکیبی از همه این موارد باشد. سپس نوشته تیم را در اختیار ویراستار قرار دهید تا ویرایش کند. ویرایش به بهبود نوشته کمک می‌کند و سبب افزایش اطمینان از دقت و کیفیت مقالات و مطالب مجله می‌شود.

مراحل نوشتن مقالات تحقیقی
ادامه مطلب

برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از لیست مجله علمی پژوهشی رشته هنر با ما تماس بگیرید.

طراحی گرافیک

مجلات، کمی متفاوت از کتاب یا روزنامه هستند. اگرچه هر یک از این نشریات اطلاعاتی را در اختیار مخاطبانشان قرار می‌دهند، مجلات بیشتر به لحاظ بصری شناخته می‌شوند. باید طرح و گرافیک مجله شما با اهداف و محتوای مجله مطابقت داشته باشد. یک عکاس می‌تواند با شما کار کند تا عکس‌هایی را که واقعاً می‌خواهید را در اختیار شما قرار دهد. رنگ، نور، موضوع، کیفیت و غیره در طرح‌های گرافیکی به درک خواننده از نام و موضوع مجله شما کمک می‌کند. زیرا یک تصویر بیان‌کننده هزار کلمه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوشتن مقاله علمی پژوهشی رشته مهندسی معماری با ما تماس بگیرید.

قطع مناسب مجله

منظور از قطع مجله سایز و اندازه (درازا و پهنا) مجله در مجلات چاپی است. قطع مجلات در ایران شامل قطع وزیری، قطع رقعی، قطع رحلی، قطع وزیری کوتاه، قطع رحلی کوتاه و قطع رحلی بزرگ است. قطع مناسب مجله، قطع رحلی است که 21× 28 سانتی‌متر است که به‌اندازه برگه A4 است.

برای اینکه در مورد مقاله تحلیل گفتمان بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

چاپ اولیه

درست مثل هر محصولی تا زمانی که نسخه قطعی و نهایی نداشته باشید، نمی‌توانید تولید انبوه کنید. یک چاپ اولیه داشته باشید و چک کنید تا تمام محتویات، کلمات و تصاویر به وضوح و بدون هیچ خطایی و تغییری باشند. شما احتمالاً مجله خود را با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی رایانه ایجاد کرده‌اید، اما این بدان معنا نیست که فایل شما آماده توزیع است.

ناشرین مختلف استانداردهای خود را در مورد نوع فایل، اندازه، کیفیت و غیره دارند. اطمینان حاصل کنید که به منظور جلوگیری از تاخیر، این استانداردها را رعایت کرده‌اید. حال مجله شما آماده چاپ است.

برای دریافت مشاوره در مورد نحوه ارائه مقاله isi با ما تماس بگیرید.

محاسبه هزینه چاپ مجله

هزینه چاپ مجلات بسته به نوع کاغذ (کاغذ گلاسه یا تحریر)، اندازه، تعداد صفحات، رنگ‌ها و سایر عوامل متفاوت است. به طور مثال هزینه و قیمت چاپ مجله تبلیغاتی با سایر مجلات متفاوت است. برای محاسبه این هزینه، می‌توانید از ماشین‌حساب و نرم‌افزار محاسبه هزینه چاپ مجله استفاده کنید و هزینه هر کپی و هر تعداد مشخصی از نسخه‌ها را با توجه به مشخصات خاص مجله را محاسبه می‌کنید.

منظور از manuscript مقاله چیست؟
ادامه مطلب

اگرچه این ماشین‌حساب هزینه دقیق چاپ را ارائه نمی‌کند، اما شما به طور میانگین می‌توانید هزینه‌های چاپ نشریه را محاسبه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ساختار مقاله نویسی این صفحه را مطالعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید