لیست مجلات اسکوپوس وزارت بهداشت

اگر می‌خواهید در لیست مجلات اسکوپوس وزارت بهداشت (Scopus)، مقاله چاپ کنید، این پست از موسسه ژورنال یاب را مطالعه کنید. در این پست لیست مجلات اسکوپوس 2019 و مجلات اسکوپوسی که می‌توان در آن‌ها در کمترین زمان با کمترین هزینه مقاله چاپ کرد، ارائه شده است.

لیست مجلات اسکوپوس 2019

پایگاه اسکوپوس، سالیانه یکبار لیست مجلاتی را که در این پایگاه داده نمایه شده‌اند را منتشر می‌کند. در سال 2019 نیز طبق معمول سال‌های گذشته لیست مجلات اسکوپوس منتشر شد. برای مشاهده این لیست روی لینک زیر کلیک کنید تا لیست مجلات اسکوپوس معتبر در سال 2019 را دانلود کنید.

لیست-مجلات-اسکوپوس

 

اگر می خواهید بدانید شناسه ارکید چیست این مطلب را مطالعه کنید.

 

مقاله قابل چاپ در مجلات isi
ادامه مطلب

مجلات اسکوپوس با کمترین هزینه چاپ

همان‌طور که در پست “چاپ مقالات اسکوپوس” بیان شد، مجلات اسکوپوس از جمله مجلات معتبر هستند که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات، وزارت بهداشت و دانشگاه‌های آزاد در سراسر کشور است. ازاین‌رو دانشجویان، اساتید و پژوهشگران با چاپ مقاله در این مجلات می‌توانند نمره پایان نامه کارشناسی ارشد و مجوز دفاع از پایان نامه دکترا را دریافت کرده و رزومه خود را برای ارتقای شغلی قویی‌تر کنند. ازاین‌رو بسیاری از افراد به دنبال چاپ سریع مقاله با هزینه کمتر در مجلات اسکوپوس هستند. از جمله مجلات اسکوپوس که فرآیند داوری آن‌ها کوتاه بوده و هزینه چاپ مقاله در آن‌ها نسبت به سایر مجلات کمتر است، عبارتند از:

International Journal of Recent Technology and Engineering

International Journal of Innovative Technology and Exploring Engineering

Journal of Universal Computer Science

Turkish Journal of Electrical Engineering and Computer Sciences

International Journal of Computer Science and Applications

Logical Methods in Computer Science

Discrete Mathematics and Theoretical Computer Science

Journal of King Saud University – Computer and Information Sciences

 

برای اینکه نحوه دریافت شناسه ارکید را یاد بگیرید می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

هزینه چاپ مقاله در elsevier
ادامه مطلب

تفاوت بین مجلات ISI و مجلات Scopus

توجه کنید که ISI و Scopus مجله نیست، بلکه هر کدام یک پایگاه داده جداگانه هستند؛ مجلات نمایه شده در پایگاه داده ISI مجلات آی اس آی و مقالات چاپ شده در این مجلات مقاله ISI گفته می‌شوند. از طرف دیگر مجلات نمایه شده در Scopus مجلات Scopus نامیده می‌شوند.

تفاوت بین مجلات دارای نمایه ISI و مجلات دارای نمایه Scopus در پایگاه‌های ارائه دهنده این نمایه است. در حال حاضر حدود 12000 مجله دارای نمایه ISI هستند؛ درحالی‌که تعداد مجلات با نمایه Scopus حدود 40000 مجله هستند. همان‌طور که می‌بینید تعداد مجلات در Scopus بیش از 3 برابر مجلات ISI است؛ این به این معنی است که بسیاری از مجلات در هر دو پایگاه داده نمایه شده و بیشتر ژورنال‌های ISI جز مجلات Scopus نیز هستند.

جهت هماهنگی های لازم در خصوص مقاله قابل چاپ در مجلات  isi به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد