سایت مگ ایران مقاله

سایت مگ ایران مقاله

هنگامی که یک دانشجو می‌خواهد تکلیف دانشگاهی خود را انجام دهد و به دنبال جمع‌آوری داده، اطلاعات و منابع برای انجام پروژه دانشجویی و نوشتن مقاله و پایان نامه خود است، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد سرچ کردن در گوگل است.

برای دریافت کمک در مورد نوشتن مقاله برای بورسیه با ما تماس بگیرید.

اما در تحقیقات علمی، موتور جستجوی گوگل زیاد مناسب نیست. چون با سرچ یک کلمه در گوگل، احتمال زیادی وجود دارد که صفحات کم کیفیت یا بی‌ربط باز شود. و نمی‌توان در تحقیقات علمی به این‌گونه صفحات و مطالب ارجاع داد.

برای سفارش مقاله نویسی به زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید.

به غیر از گوگل، تعدادی از موتورهای جستجو وجود دارد که مخصوصاً برای تحقیقات علمی طراحی شده‌اند. در این پایگاه داده‌ها شما می‌توانید اطلاعات معتبری را به دست آورید. یک نمونه از پایگاه داده‌های داخلی، پایگاه جستجوی نشریات و مقالات علمی فارسی مگ ایران است.

برای چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی جغرافیا با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

سایت مگ ایران

سایت مگ ایران یک پایگاه داده علمی و مجموعه‌ای از مقاله‌ها است که معمولاً برای تحقیقات از آن استفاده می‌شود. این پایگاه داده، مجموعه‌ای از اطلاعات سازمان‌یافته است. و محتویات آن به راحتی از طریق اینترنت با استفاده از مرورگرها قابل دسترس برای همه است. جستجو در پایگاه داده‌های کتابخانه‌ای معتبرتر از سرچ در اینترنت است. زیرا در اینترنت هرکسی می‌تواند هر چیزی را منتشر کند. پس اعتباری به همه اطلاعات موجود در اینترنت نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه مقاله نویسی روانشناسی با ما تماس بگیرید.

در سایت مگ ایران، مقالات منتشر شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی داخلی و مورد تایید وزارت علوم در دسترس افراد قرار می‌گیرد. این پایگاه کتابخانه‌ای، شامل هزاران مقاله و مجلات علمی است و همواره مقاله‌های جدید علمی پژوهشی در آن منتشر می‌شود. اطلاعات موجود در این پایگاه علمی به طور مرتب به‌روزرسانی می‌شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نگارش مقاله علمی تخصصی با ما تماس بگیرید.

دانلود مقاله از سایت مگ ایران

سایت Magiran شامل هزاران مقاله در رشته‌های مختلف است که با کمک این سایت شما می‌توانید برای متغیر و کلیدواژه خود، مقاله‌های مرتبط را پیدا کنید. در این سایت می‌توان در بین مجلات مختلف مورد تایید وزارت علوم سرچ کنید و کلیدواژه خود را سرچ کنید. و هم می‌توانید مجله و ژورنال موردنظر خود را انتخاب کنید و آخرین مقاله‌ها منتشر شده در مجله را مطالعه کنید. همچنین در این پایگاه داده می‌توان جستجوی پیشرفته انجام داد.این دیتابیس شامل مقالات تخصصی و بین‌رشته‌ای مختلف است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرمت نگارش مقاله فارسی با ما تماس بگیرید.

دانلود رایگان از مگ ایران

برای مشاهده نحوه جستجوی مقاله در این سایت به صفحه دانلود مقاله مگیران مراجعه کنید. توجه کنید که برای دانلود مقاله از این سایت باید هزینه‌ای پرداخت شود.

اگر می‌خواهید به صورت رایگان مقاله دانلود کنید، شما می‌توانید در این سایت کلیدواژه خود را سرچ کنید و مقاله مرتبط را پیدا کنید. سپس عنوان مقاله را در گوگل سرچ کنید تا بتوانید pdf مقاله را به صورت رایگان از اینترنت سرچ کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ویراستاری مقاله انگلیسی و فارسی با ما تماس بگیرید.

برای شروع یک کار پژوهشی ابتدا باید پژوهش‌های قبلی را مطالعه کنید. این پژوهش‌ها در قالب مقاله‌ها، پایان‌نامه‌ها و کتاب‌ها نوشته می‌شوند. مقالات در ژورنال‌ها به چاپ می‌رسند و یا در کنفرانس‌ها ارائه داده می‌شوند. ژورنال‌ها (برای دسترسی محققان) در دیتا بیس‌ها یا پایگاه داده‌ها لیست می‌شوند. مانند:

sciencedirect.com

emeraldinsight.com

در داخل کشور نیز پایگاه داده‌هایی وجود دارد که ژورنال‌های داخلی را فهرست می‌نماید و شما می‌توانید با واردکردن عنوان تحقیق خود مقالات مشابه را بیابید. یکی از این پایگاه داده‌ها سایت مگیران است.

مگیران یکی از بزرگ‌ترین سایتهای مرجع مقالات فارسی است که از سال 1380 کار خود را آغاز کرده و طبق توضیحات موجود در سایت تاکنون حدود 3000 نشریه را پوشش داده است. خدمات این سایت شامل درج شناسنامه نشريه، طرح روي جلد و فهرست مطالب هر شماره و اقلام مقاله شناختي آنها با استفاده از مندرجات نشريه مي‌باشد.

در این سایت شما می‌توانید لیست نشریات و ژورنال‌های داخلی را پیدا کنید. برای یافتن مقالات مشابه با عنوان موردنظرتان می‌توانید به آدرس زیر بروید و در قسمت جستجو عنوان خود را وارد نمایید.

مراحل چاپ مقاله در مجلات الزویر را در این مطلب بخوانید.

مگ ایران

لیستی از مقالات مشابه با ذکر نام نویسنده و نام ژورنال نمایش داده می‌شود.

البته این مقالات پولی هستند و فقط امکان دیدن چکیده را خواهید داشت برای دریافت فایل مقاله باید مبلغی را که سایت تعیین می‌کند پرداخت نمایید. پرداخت به صورت آنلاین است و مقاله موردنظر به ایمیل شما ارسال می‌شود.

برخی از دانشگاه‌ها، اشتراک عضویت این سایت را دارند و دانشجویان می‌توانند به‌رایگان مقالات را دریافت نمایند. البته با تعداد دانلود محدود روزانه.

برای دانستن نحوه نوشتن مقاله و پایان نامه این مطلب را بخوانید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

افزودن دیدگاه

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.