معرفی سایت های علمی پژوهشی

معرفی سایت های علمی پژوهشی

تحقیق مهم‌ترین مرحله نوشتن مقاله علمی است. مقاله‌هایی که تحقیقات زیادی برای آن انجام شده و منابع معتبر زیادی بررسی شده تا مقاله نوشته شود، بار علمی زیادی دارد و می‌شود امیدوار بود که این مقاله در مجلات معتبر نمایه دار و با ضریب تاثیر بالا چاپ خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایت مگ ایران با ما تماس بگیرید.

پس باید از سایت‌های معتبر برای سرچ مقاله و کتاب‌ها استفاده کرد تا اطلاعات واقعی و معتبر در نوشتن مقاله استفاده شود. در حال حاضر با توسعه اینترنت، می‌توان به منابع علمی زیادی تنها با چند کلیک در اینترنت دست یافت. و دانشجویان و پژوهشگران می‌توانند با جستجو در سایت‌های علمی به هر شاخه‌ای از علم دست یابند. سایت‌های زیادی برای سرچ مقاله و کتاب وجود دارد. اما برخی از سایت‌ها دارای منابع علمی مورد اعتمادتری هستند. در این مطلب به معرفی سایت‌های علمی پژوهشی می‌پردازیم و برخی از سایت‌های معتبر خارجی و داخلی برای سرچ مقاله ارائه می‌شود.

برای دریافت لیست مجلات علمی پژوهشی علوم قرآنی به این صفحه مراجعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

سایت‌های معتبر مقالات انگلیسی

Google Scholar یک موتور جستجوی رایگان دانشگاهی است که اطلاعات دانشگاهی را از منابع مختلف اینترنتی آنلاین فهرست می‌کند. با استفاده از این موتور جست‌وجو می‌توان، مقالات و کتاب‌ها در زمینه‌های مختلفی از جمله رشته‌های مهندسی و تکنولوژی، زیست‌شناسی و علوم طبیعی و سایر رشته‌ها دانلود کرد.

برای دریافت کمک در مورد نوشتن مقاله برای بورسیه با ما تماس بگیرید.

ScienceDirect یک منبع برای جستجوی تحقیقات علمی، فنی و پزشکی است. به گفته خودشان، در این سایت بیش از 12 میلیون مقاله از 3500 مجله علمی و 34000 کتاب دانشگاهی منتشر می‌شود.

Springerlink به محققان اجازه می‌دهد تا به میلیون‌ها اسناد علمی از مجلات، کتاب‌ها و پروتکل‌ها دسترسی داشته باشند. این سایت موضوعات متنوعی را پوشش می‌دهد.

برای سفارش مقاله نویسی به زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید.

سایت‌های مقالات علمی معتبر داخلی

از جمله سایت‌های معتبر داخلی برای سرچ مقالات علمی می‌توان به سایت مگ ایران اشاره کرد. که توضیحات کامل در مورد سرچ در این سایت در صفحه دانلود مقاله از مگیران توضیح داده شده است. این سایت پولی است. ولی می‌توان موضوع موردنظر را در این سایت سرچ کرد و مقالات مرتبط را پیدا کرد. سپس عنوان مقاله را در گوگل سرچ کرد و مقاله را رایگان دانلود کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه مقاله نویسی روانشناسی با ما تماس بگیرید.

دانلود رایگان مقاله

برخی از مجلات خارجی اوپن اکسس نیستند و تنها چکیده مقاله در دسترس است. در این صورت خواننده برای این که کل مقاله را دانلود کند و بخواند باید هزینه‌ای را پرداخت کند. اما سایتی وجود دارد که می‌توان تمام مقالات را رایگان دانلود کرد. این سایت sci-hub است. کافیست DOI (شناسه دیجیتال) مقاله در دسترس باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نگارش مقاله علمی تخصصی با ما تماس بگیرید.

DOI یا شناسه دیجیتال یک کدی است که به هر مقاله اختصاص داده می‌شود. یعنی هر مقاله کد DOI منحصربه‌فردی دارد. این کد شامل عدد و حروف و اسلش (/) است. و معمولاً بعد از عنوان و نام نویسنده‌ها نوشته می‌شود. و با :dio یا /https://doi.org شروع می‌شود.

به‌طور مثال doi:10.1016/j.jecp.2018.05.004 و https://doi.org/10.1016/j.jecp.2018.06.006 شناسه دیجیتال یک مقاله هستند. که در تصویر زیر نمایش داده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ویراستاری مقاله انگلیسی و فارسی با ما تماس بگیرید.

کافیست شناسه دیجیتال مقاله در سایت sci-hub پیست کنید.

sci-hub

سپس روی آیکون open کلیک کنید تا بتوانید کل مقاله را به صورت رایگان دانلود کرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی با ما تماس بگیرید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

افزودن دیدگاه

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.