جستجوی مقالات در پرتال جامع علوم انسانی

پرتال یک پایگاه اطلاعاتی بر روی وب است که کاربران با مراجعه به آن می‌توانند اطلاعات مختلفی را در حوزه فعالیت‌های آن پرتال به طور یکجا کسب کنند.

پرتال جامع علوم انسانی نیز یک پایگاه داده‌ است که با نشریات مختلف در رشته علوم انسانی همکاری دارد و مقالات منتشر شده در این مجلات را به صورت الکترونیکی منتشر می‌کند. این پرتال در قبال انتشار الکترونیکی مقالات از مجلات، پولی دریافت نمی‌کند و این یک مزیت برای مجلات محسوب می‌شود تا بتوانند بدون هیچ هرینه‌ا‌‌‌ی مقالات و نشریه خود را در جامعه علمی معرفی کنند. ولی در عوض مجلات باید این پرتال را در سایت و نسخه چاپی مجله به عنوان نمایه مجله بیان کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الگوریتم های رمزنگاری این مطلب را مطالعه کنید.

در حال حاضر بیش از 1250 مجله در رشته علوم انسانی در داخل کشور با پرتال جامع علوم انسانی نمایه شده‌اند و مقالات را به صورت الکترونیکی در این پرتال منتشر می‌کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دانلود بهترین نرم افزار ویرایش انگلیسی مقالات می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

موضوع پیشنهادی برای نگارش مقالات مدیریت مالی
ادامه مطلب

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

جستجوی مقالات در پرتال جامع علوم انسانی

یکی از ویژگی‌های پرتال جامع علوم انسانی این است که در این پایگاه، مقالات به صورت موضوعی دسته بندی شده است.

افراد برای جستجو در این پرتال، ابتدا باید رشته مدنظر خود را مشخص کنند. از جمله رشته‌‌های علوم انسانی در این پرتال عبارتند از ادبیات، اقتصاد، تاریخ، تربیت بدنی، جغرافیا، حقوق، روانشناسی، زبان شناسی، علوم اجتماعی، علوم اسلامی، علوم انسانی، علوم سیاسی، علوم کتابداری، فلسفه و منطق، مدیریت، مطالعات زنان، مطالعات هنر.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقاله علمی رایگان در مجلات با ما در تماس باشید.

پس از انتخاب موضوع، شما باید گرایش و موضوع خود را تعیین کنید. در این صورت مقالات مرتبط با موضوعی که شما تعیین کردید در مجلاتی که در این پرتال نمایه شده‌اند در صفحه نمایش لیست می‌شوند و شما می‌توانید مقالات را به صورت رایگان دانلود کنید.

برای جستجوی مقالات در این سایت به آدرس اینترنتی www.ensani.ir مراجعه کنید.

همچنین نویسندگانی که مقالات آن‌ها در این پرتال منتشر شده است، در منو پدیدآورندگان در این سایت، لیست شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد نحوه چاپ مقاله در مجلات با ما در تماس باشید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

مقاله اخلاق در پژوهش
ادامه مطلب

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد