جستجوی مقالات در پرتال جامع علوم انسانی

پرتال جامع علوم انسانی یک پایگاه اطلاعاتی بر روی وب است که کاربران با مراجعه به آن می‌توانند اطلاعات مختلفی را در حوزه فعالیت‌های آن پرتال به طور یکجا کسب کنند.

پرتال جامع علوم انسانی نیز یک پایگاه داده‌ است که با نشریات مختلف در رشته علوم انسانی همکاری دارد و مقالات منتشر شده در این مجلات را به صورت الکترونیکی منتشر می‌کند. این پرتال در قبال انتشار الکترونیکی مقالات از مجلات، پولی دریافت نمی‌کند و این یک مزیت برای مجلات محسوب می‌شود تا بتوانند بدون هیچ هرینه‌ا‌‌‌ی مقالات و نشریه خود را در جامعه علمی معرفی کنند. ولی در عوض مجلات باید این پرتال را در سایت و نسخه چاپی مجله به عنوان نمایه مجله بیان کنند.

برای پذیرش و چاپ مقاله در نشریات پرتال جامع علوم انسانی می توانید از خدمات تضمینی ژورنال یاب استفاده کنید. 

همچنین می توانید با استفاده از پلتفرم جستجوی نشریات ژورنال یاب که در زیر آمده است نسبت به جستجوی در نشریات علوم انسانی اقدام نمائید و مجله علوم انسانی مناسب مقاله خود را انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الگوریتم های رمزنگاری این مطلب را مطالعه کنید.

در حال حاضر بیش از 1250 مجله در رشته علوم انسانی در داخل کشور با پرتال جامع علوم انسانی نمایه شده‌اند و مقالات را به صورت الکترونیکی در این پرتال منتشر می‌کنند.

بحث و نتیجه گیری مقاله علمی
ادامه مطلب

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دانلود بهترین نرم افزار ویرایش انگلیسی مقالات می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

جستجوی مقالات در پرتال جامع علوم انسانی

یکی از ویژگی‌های پرتال جامع علوم انسانی این است که در این پایگاه، مقالات به صورت موضوعی دسته بندی شده است.

افراد برای جستجو در این پرتال، ابتدا باید رشته مدنظر خود را مشخص کنند. از جمله رشته‌‌های علوم انسانی در این پرتال عبارتند از ادبیات، اقتصاد، تاریخ، تربیت بدنی، جغرافیا، حقوق، روانشناسی، زبان شناسی، علوم اجتماعی، علوم اسلامی، علوم انسانی، علوم سیاسی، علوم کتابداری، فلسفه و منطق، مدیریت، مطالعات زنان، مطالعات هنر.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقاله علمی رایگان در مجلات با ما در تماس باشید.

پس از انتخاب موضوع، شما باید گرایش و موضوع خود را تعیین کنید. در این صورت مقالات مرتبط با موضوعی که شما تعیین کردید در مجلاتی که در این پرتال نمایه شده‌اند در صفحه نمایش لیست می‌شوند و شما می‌توانید مقالات را به صورت رایگان دانلود کنید.

برای جستجوی مقالات در این سایت به آدرس اینترنتی www.ensani.ir مراجعه کنید.

همچنین نویسندگانی که مقالات آن‌ها در این پرتال منتشر شده است، در منو پدیدآورندگان در این سایت، لیست شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد نحوه چاپ مقاله در مجلات با ما در تماس باشید.

منظور از manuscript مقاله چیست؟
ادامه مطلب

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و همانند جویی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،
logo-samandehi

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد