سایت های معتبر مقالات علمی انگلیسی

نوشتن و خواندن مقالات انگلیسی نسبت به مقالات فارسی اهمیت بیشتری دارند.

اگر پژوهشی را انجام داده و نمی‌دانید که نتایج پژوهش‌های خود را در مجلات انگلیسی زبان منتشر کنید یا در مجلات داخلی، این مطلب را بخوانید. در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا برتری مقالات انگلیسی را به مقالات فارسی بیان کنیم.

برای اینکه در مورد روش تحقیق در پایان نامه و مقاله بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

1. انگلیسی زبان بودن اکثر مجلات علمی

با توجه به این که یک پژوهشگر برای نگارش مقاله خود زمان زیادی را صرف کرده و آزمایشات زیادی را انجام داده است، به همین دلیل بسیاری از محققان تلاش می‌کنند که مقالات خود را در مجلاتی منتشر کنند که افراد بیشتری در جامعه علمی به آن مقالات دسترسی داشته باشند.

از طرف دیگر بیش از 80 درصد مجلات منتشر شده در سراسر جهان مجلات انگلیسی زبان هستند. از این رو بیشتر دانشجویان و دانشگاهیان چاپ مقالات انگلیسی را در اولویت قرار می‌دهند تا مقالاتشان بیشتر دیده شود. این امر کمک می‌کند تا سایتیشن مقاله افزایش یابد که یک مزیت اصلی در رزومه تحصیلی و شغلی محسوب می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایت جستجوی مقالات فارسی با ما تماس بگیرید.

نحوه تاسیس مجله علمی پژوهشی
ادامه مطلب

2. جدید بودن مقالات انگلیسی

تجربه نشان داده که جدیدترین پژوهش‌ها و دستاوردها در رشته‌های زبان، پزشکی، مهندسی و فناوری در مقالات انگلیسی منتشر می‌شود و کمتر مشاهده شده که جدیدترین تحقیقات در این رشته‌ها در مقالات فارسی انتشار یابد.

از طرفی باید توجه کنید که در نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقاله باید از جدیدترین تحقیقات و نتایج استفاده کنید تا نتیجه کار شما، تکراری نباشد.

 اگر به دنبال مقالات جدید هستید تا در نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقاله خود استفاده کنید، توصیه می‌شود که از جدیدترین مقالات انگلیسی استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایت های معتبر مقالات علمی خارجی با ما در تماس باشید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

نحوه پیگیری وضعیت مقاله ارسال شده به مجله
ادامه مطلب

3. دسترسی به مقالات انگلیسی

ممکن است به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد، دکتری و پژوهشگر، بارها برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی که عنوان یک مقاله جدید را در اینترنت وارد می‌کنید، نتوانسته‌اید به متن کامل آن مقاله دسترسی داشته باشید.

اگر می‌خواهید مقالات موردنظر خود را به صورت رایگان دانلود کنید به صفحه «مقاله رایگان» مراجعه کنید. در این صفحه نحوه دانلود مقالات و کتب علمی آموزش داده شده است تا بدون پرداخت هزینه‌ای بتوانید خیلی سریع و راحت pdf مقالات و کتب انگلیسی موردنظر خود را دانلود کنید.

 

برای چاپ مقالات ترجمه شده در مجلات داخلی با ما در تماس باشید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد