مقاله اختلالات نوشتن

در مقاله‌های اختلالات نوشتن، مشکلات مربوط به نوشتن در کودکان و بزرگسالان مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این مقاله‌ها، علائم و نحوه تشخیص و درمان این نوع از اختلال یادگیری مورد بررسی قرار می‌گیرد. که خلاصه‌ای از آن‌ها در ادامه بیان می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ضریب تاثیر مجلات علمی پژوهشی این مطلب را مطالعه کنید.

اختلال نوشتن چیست

اختلال نوشتن یا دیس گرافی یک اختلال یادگیری است که بر مهارت‌های حرکتی ظریف و دست خط فرد اثر می‌گذارد. این اختلال یک اختلال عصبی و یکی از اختلالات یادگیری است که معمولاً زمانی ظاهر می‌شود که بچه‌ها تازه نوشتن را یاد می‌گیرند. اما این اختلال در بزرگسالان هم اتفاق می‌افتد.

تاثیر اعتبار منابع بر مقاله
ادامه مطلب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی با ما تماس بگیرید.

متخصصان مطمئن نیستند که چرا اختلال نوشتن یا دیس گرافی اتفاق می‌افتد. اما یکی از دلایل اصلی بروز اختلال نوشتن در بزرگسالی، نرسیدن اکسیژن به مغز در اثر سکته مغزی و غرق شدن است. در کودکان این اختلال یادگیری معمولاً همراه با سایر اختلالات از جمله کم‌توجّهی – بیش‌فعالی و خوانش‌پریشی رخ می‌دهد.

برای معرفی سایت های علمی پژوهشی به صفحه آن مراجعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

تست اختلال نوشتن

یکی از راه‌های تشخیص این اختلال مراجعه به یک متخصص و روانشناس بالینی کودک است. روانشناس و متخصص با مصاحبه و مشاهده بالینی کودک و آزمون‌های هوش، وجود این اختلال در کودک را بررسی می‌کند. کودکان مبتلا به دیس گرافی دارای دست خط ناخوانا هستند و ﺁﯾﻨﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ ﯾﺎ ﻭﺍﺭﻭﻧﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ می‌کنند.

برای دریافت کمک در مورد نوشتن مقاله برای بورسیه با ما تماس بگیرید.

درمان اختلالات نوشتن

هیچ درمان و دارویی برای اختلال نوشتن و دیس گرافی وجود ندارد. مشکلات مربوط به نوشتن و مهارت‌های حرکتی ظریف می‌تواند با کمک و حمایت اطرافیان و روانشناس متخصص بهبود می‌یابد، مخصوصاً اگر زودتر تشخیص داده شود. روش‌های کاردرمانی مختلف به بهبود این اختلال کمک می‌کند.

در انجام مقاله دانشجویی باید به چه اصولی توجه شود ؟
ادامه مطلب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایت مگ ایران با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد