مقاله کنفرانس، نشریه، مجله یا ژورنال

اغلب فارع التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در زمان دفاع پایان نامه خود به تکاپوی نوشتن مقاله از پایان نامه و درنهایت اکسپت آن در کنفرانس یا ژورنال دچار سردرگرمی می شوند. برای حل این مسئله در ابتدا از دوستان یا اساتید راهنما مشورت می گیرند.

برای سفارش انجام مقاله مدیریت با ما در تماس باشید.

کنفرانس، مجله، نشریه، ژورنال؟

مجله، نشریه یا ژورنال تفاوتی با هم ندارند و انواع مختلفی دارند. ولی مجله با کنفرانس از نظر اعتبار تفاوت هایی اساسی دارند. تفاوت های ژورنال یا کنفرانس به طور مختصر به شرح زیر است:

  • کنفرانس ها تضمینی مبنی بر صحت نتایج حاصل شده از مقالات نمی دهند و در همان اهداف کنفرانس اعلام می شود که هدف از برگزاری کنفرانس ارتقای علم یا صنعت متناسب با محورهای کنفرانس است. درحالیکه مجلات با سخت گیری های خیلی بیشتر در مراحل مختلف داوری سعی در تفکیک مقالات با کیفیت کمتر می کنند.

    برای انجام مقاله علمی پژوهشی با ما در موسسه ژورنال یاب تماس بگیرید.  • معمولا از هر 30 مقاله ارسال شده یک الی دو مقاله می تواند اکسپت یا پذیرش از مجله را دریافت نماید. در حالیکه در کنفرانس ها(همایش یا گردهمایی) معمولا بیشتر مقالات سابمیت شده می توانند اکسپت مقالات خود را دریافت نمایند.
چگونه یک عنوان خوب برای مقاله علمی پژوهشی بنویسیم ؟
ادامه مطلب

برای چاپ مقاله ایمپکت دار با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

  • مقالات پذیرش شده در مجلات به دلیل اهمیتی که دارند خیلی سریع و فوری در سایت های معروف دیده می شوند، درحالیکه مقالات کنفرانسی معمولا در کتابچه کنفرانس چاپ می شوند و کمتر دیده می شوند.
  • در مصاحبه های تحصیلی و یا کاری مثل مصاحبه دکتری یا مصاحبه برای ارتقای شغلی کارمندان، نمره و یا امتیازی که برای مقالات پذیرش شده در ژورنال ها درنظر گرفته می شود چند برابر مقاله های کنفرانسی می باشد.
  • برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا، بهترین راه دریافت نمره کامل استخراج مقاله از پایان نامه، دریافت یک الی دو اکسپت مقاله ISI می باشد. برای داشتن مقاله ژورنالی 1 الی 2 نمره از 2 نمره ممکن دریافت می شود ولی مقالات همایشی بین 0.2 تا 0.6 نمره تعلق می گیرد. همچنین می توان از چند مقاله ژورنالی برای دریافت نمره استفاده کرد ولی برای مقالات کنفرانسی بیشتر از حداکثر 2 مقاله پذیرفته نمی شود.

برای اینکه بدانید فرضیه چیست این مطلب را مطالعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

دسته بندی ها

لینک های مفید

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد