مقاله کنفرانس، نشریه، مجله یا ژورنال

مقاله کنفرانس، نشریه، مجله یا ژورنال

اغلب فارع التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در زمان دفاع پایان نامه خود به تکاپوی نوشتن مقاله از پایان نامه و درنهایت اکسپت آن در کنفرانس یا ژورنال دچار سردرگرمی می شوند. برای حل این مسئله در ابتدا از دوستان یا اساتید راهنما مشورت می گیرند.

برای سفارش انجام مقاله مدیریت با ما در تماس باشید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

کنفرانس، مجله، نشریه، ژورنال؟

مجله، نشریه یا ژورنال تفاوتی با هم ندارند و انواع مختلفی دارند. ولی مجله با کنفرانس از نظر اعتبار تفاوت هایی اساسی دارند. تفاوت های ژورنال یا کنفرانس به طور مختصر به شرح زیر است:

برای پذیرش مقاله کنفرانسی از این مطلب دیدن نمائید.

  • کنفرانس ها تضمینی مبنی بر صحت نتایج حاصل شده از مقالات نمی دهند و در همان اهداف کنفرانس اعلام می شود که هدف از برگزاری کنفرانس ارتقای علم یا صنعت متناسب با محورهای کنفرانس است. درحالیکه مجلات با سخت گیری های خیلی بیشتر در مراحل مختلف داوری سعی در تفکیک مقالات با کیفیت کمتر می کنند.

    برای انجام مقاله علمی پژوهشی با ما در موسسه ژورنال یاب تماس بگیرید.

  • معمولا از هر 30 مقاله ارسال شده یک الی دو مقاله می تواند اکسپت یا پذیرش از مجله را دریافت نماید. در حالیکه در کنفرانس ها(همایش یا گردهمایی) معمولا بیشتر مقالات سابمیت شده می توانند اکسپت مقالات خود را دریافت نمایند.

برای چاپ مقاله ایمپکت دار با ما تماس بگیرید.

  • مقالات پذیرش شده در مجلات به دلیل اهمیتی که دارند خیلی سریع و فوری در سایت های معروف دیده می شوند، درحالیکه مقالات کنفرانسی معمولا در کتابچه کنفرانس چاپ می شوند و کمتر دیده می شوند.
  • در مصاحبه های تحصیلی و یا کاری مثل مصاحبه دکتری یا مصاحبه برای ارتقای شغلی کارمندان، نمره و یا امتیازی که برای مقالات پذیرش شده در ژورنال ها درنظر گرفته می شود چند برابر مقاله های کنفرانسی می باشد.
  • برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا، بهترین راه دریافت نمره کامل استخراج مقاله از پایان نامه، دریافت یک الی دو اکسپت مقاله ISI می باشد. برای داشتن مقاله ژورنالی 1 الی 2 نمره از 2 نمره ممکن دریافت می شود ولی مقالات همایشی بین 0.2 تا 0.6 نمره تعلق می گیرد. همچنین می توان از چند مقاله ژورنالی برای دریافت نمره استفاده کرد ولی برای مقالات کنفرانسی بیشتر از حداکثر 2 مقاله پذیرفته نمی شود.

برای پذیرش مقاله در همایش از این مطلب دیدن نمائید.

برای اینکه بدانید فرضیه چیست این مطلب را مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.