مقاله ژورنالی

مقاله ژورنالی

مقالات دسته جات متنوعی دارند که برای نوشتن مقاله باید این دسته جات را بشناسیم. برای شناخت آن ها باید تماما درباره مقالات علمی اطلاعاتی داشته باشیم و از نظر ساختار، انتشار و… آن مفاهیمی را بدانیم.

مقالات در انواع مختلفی چون: مقالات پژوهشی یا اورجینال ریسرچ، مقاله تحقیقی، مقاله مروری، نقد کتاب، مقالات بین المللی تقسیم می شوند. بر همین اساس شما باید درباره آن اطلاعاتی را در دست داشته باشید.

جهت هماهنگی های لازم در خصوص مقاله قابل چاپ در مجلات  isi به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

اما برای دانستن درباره مقاله ژورنالی باید بگوییم که این مقالات در ژورنال ها به صورت دوره ای چاپ می شوند. این دوره می تواند، هفتگی، ماهیانه یا سالانه باشند. در این مجلات مقالاتی قرار می گیرند که دارای ویژگی های مهمی از نظر علمی هستند. برای چاپ مقاله در یک ژورنال باید بسیار دقت کنید و موارد مهمی را برای چاپ در نظر بگیرید. زیرا در این ژورنال ها سخت گیری وجود دارد و در صورتی که شما طبق آن چیزی که آن ها قانون گذاری کرده اند پیش نروید، مقاله شما ریجکت می شود.

اگر می خواهید یک مقاله خوب علمی در یک ژورنال معتبر بنویسید باید بتوانید ایده های منسجمی را در ذهن خود ایجاد کنید و بسیار زحمت بکشید و برای نوشتن آن وقت بگذارید. باید مقالات و کتاب های زیادی را بخوانید و طبق آن چیزی که می خواهید مقاله خود را طراحی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مقالات ژورنالی به ما همراه باشید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

تعریف کلی درباره مقالات ژورنالی

مجلات علمی، ژورنال هایی هستند که با ارائه جدید ترین مقالات تحقیق و پژوهشی درباره یک رشته خاص با هدف انتشار آن ها در یکی از شماره های مجله، به نشر مقاله می پردازند. درواقع نشریات بین المللی بسیاری در حوزه های مختلف وجود دارد که می تواند بستر مناسبی برای چاپ موضوعات مقالات شما باشند.

برای آشنایی بیشتر با سابمیت مقاله با شماره واتس آپ ما در ارتباط باشید.

زمان انتشار ای مقالات یک بار در ماه یا یک بار در سال است که یا برخی هم به صورت فصلی ارائه می شوند. مقالاتی که در ژورنال های مختلف به چاپ می رسند از فیلتر داورین مقالات می گذرند. در واقع اساتید معتبری هستند که با نظاره کردن درباره محتویات مقاله سعی می کنند به جزئیات دقت کنند تا از محتویات آن اطمینان حاصل کنند.

برای کسب اطلاعات از تفاوت مقالات ژورنالی و مقالات کنفرانسی با ما در تماس باشید.

در نوشتن مقالات ژورنالی مضوعات بسیاری است باید به آن دقت کنید و در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین آن ها توجه به فرمت و قالب های نوشتاری در مقاله است. هر نویسنده موظف است که با توجه به فرمت های ژورنال، مقاله خود را بنویسد.

برای اطلاع از پذیرش مقاله به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

البته قبل از فرستادن مقاله باید آن را ویرایش کنید برای این کار می توانید روی تمامی متخصصین ما حساب باز کنین، زیرا یکی از وظایف و خدماتی که نیروی ما انجام می دهد، ویرایش مقاله است. در ویرایش مقاله تمامی ایرادات مقاله شما گرفته می شود و احتمال سابمیت شدن آن بالا است. بنابراین با کمک ما می توانید این مشکل را حل کنید. در کنار ویرایش مقاله ما به ترجمه و پارافرایز و یافتن یک ژورنال خوب هم برای شما خواهیم پرداخت، بنابراین با کمک ما بسیاری از مشکلات از دوش شما برداشته می شود.

برای کسب اطلاعات اکسپت مقاله با شماره های درج شده تماس بگیرید.

مقاله ژورنالی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین دغدغه ی پژوهشگران چاپ مقاله است. در واقع باید برای چاپ مقاله باید نسبت به روش هایی ارائه شده، کاملا واقف بود. در واقع همانطور که می دانید چاپ مقاله و یا اکسپت مقاله دارای سلسله مراتبی است. برای این سلسله مراتب باید هزینه هایی را پرداخت کنید.

برای سفارش ژورنال فایندر به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

البته روش های ساده و ارزانی هم وجود دارد که به شرح زیر است:

1_ چاپ در مجلات رایگان

چاپ مقالات در بسیاری از ژورنال  با توجه به ویژگی های که آن قوانین ژورنال دارد، ارائه می شود. بسیاری از محققان می تواند مقاله خود را به صورت رایگان چاپ کنند. در واقع برای آن آثار هزینه ای دریافت نکنند. به طور مثال بسیاری از کسانی که می خواهند این مقاله را دانلود کنند، هزینه ای باید پرداخت نمایند. از معتبر ترین مجلاتی که می توانیم نام ببریم؛ ISI LISTED و JCR است. 

مقالاتی که در این مجلات وجود دارند به صورت رایگان چاپ می شوند. البته چاپ این مقالات دارای دشواری هایی است. در واقع کسانی می توانند از این موقعیت استفاده کنند که دارای بار علمی بسیار بالایی هستند.

2_ درخواست تخفیف یا Waive

اگر می خواهید مقاله خود را به صورت رایگان و یا ارزان چاپ کنید، می توانید از گزینه Waive استفاده کنید. بسیاری از ژورنال ها برای پرداخت هزینه به شما تخفیف هایی را ارائه می کنند. تخفیفاتی که ارائه می شود در طی درخواست هایی باید به مجلات ارسال شود. امکان استفاده از تخفیف کامل هم برای پژوهشگران وجود دارد که می توانند از آن استفاده کنند.

نوع دیگری از تسهیلات که در این زمینه وجود دارد، کشور های جهان سوم است.

3_ استخراج مقاله از پایان نامه

یکی دیگر از راه هایی که به چاپ مقاله ارزان می انجامد، چاپ مقاله از طریق استخراج از پایان نامه است. اگر بتوانید مقاله خود را در حوزه همان پایان نامه ای که آن را چاپ کرده اید بنویسید قطعا روند رزومه شما بهتر خواهد بود. بنابراین می توانید با کمک اساتید خود از پایان نامه مورد نظر مقاله ی ای اس ای خود را استخراج کنید و سپس از آن استفاده نمایید.

برای آشنایی بیشتر با ژورنال یاب  با ما در تماس باشید.

4_ درج نام نویسنده در مقاله آماده چاپ

یکی از مهم ترین موضوعاتی که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید مقالات خود را به راحتی چاپ کنید، استفاده از افراد سرشناس و مطرح است. نام آن ها در کنار نام شما می تواند به مقاله اعتبار بخشد.

5_ کمک گرفتن از افراد متخصص

اگر می خواهید مقالات خوبی را به عرصه چاپ برسانید، می توانید از افراد متخصص کمک بگیرید.

ما با کمک تیم خبره خود در زمینه ترجمه، ویرایش، پارافرایز به شما پژوهشگران کمک هایی را ارزانی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

برای اطلاع از تاثیر چاپ مقاله در قبولی مقطع دکتری با شماره های ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.