لیست مجلات علمی پژوهشی مدیریت

فصلنامه‌ها و مجلات علمی در حوزه مدیریت، نشریه‌هایی هستند با هدف بررسی و شناسایی مسایل مدیریتی در سازمان‌های مختلف و ارایه راهکار برای آن‌ها. به طور کلی مجلات علمی در رشته مدیریت به دو دسته مجلات علمی پژوهشی و مجلات علمی ترویجی تقسیم می‌شوند.

در مجلات علمی پژوهشی، مقالات علمی پژوهشی و در مجلات علمی ترویجی، مقالات علمی ترویجی چاپ می‌شود. در مقالات علمی پژوهشی مدیریت یک سوال و یک مشکل در قالب فرضیه مطرح می‌شود و با استفاده از تحقیقات میدانی فرضیه مطرح شده، مورد بررسی قرار می‌گیرد. اما مقالات علمی ترویجی خلاصه ای از مقالات و تحقیقات قبلی هستند و هیچ گونه کار تحقیقاتی برای نگارش این گونه مقالات صورت نمی‌گیرد.

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی روانشناسی این مطلب را مطالعه کنید.

چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی
ادامه مطلب

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

مجلات علمی پژوهشی مدیریت

مجلات علمی پژوهشی مدیریت، مجلات تخصصی و علمی هستند که تحقیقات و مقالات علمی پژوهشی در حوزه مدیریت را چاپ می‌کنند. تمرکز این مجلات بر مشکلات، علاقه و نگرانی مدیران است. در مجلات علمی پژوهشی رشته مدیریت، تمام مقاله‌های مربوط به جنبه‌های مدیریت از جمله استراتژی، کارآفرینی، نوآوری، فناوری اطلاعات و همچنین تمامی زمینه‌های کاربردی کسب و کار مانند حسابداری، مالی، بازاریابی منتشر می‌شود.

به طور کلی مجلات مدیریتی شامل مطالعاتی درباره تصمیمات سازمانی، مدیریتی و فردی از دیدگاه هنجاری و توصیفی هستند. مجلات علمی پژوهشی سطح بالایی در کشور دارند و تقریباً می‌شود گفت که در سطح مجلات JCR  و مجلات نمایه دار هستند. اما مجلات علمی ترویجی در سطح پایین‌تری از مجلات علمی پژوهشی هستند.

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی حقوقی این مطلب را بخوانید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

مباحث تحت پوشش مجلات علمی مدیریت

مباحث تحت پوشش مجلات علمی مدیریت عبارتند از:

 • استراتژی کسب و کار
 • تجزیه و تحلیل تصمیم گیری
 • کارآفرینی
 • عملیات
 • بهینه‌سازی و مدل‌سازی
 • توسعه محصول
 • شبیه‌سازی
 • شبکه‌های اجتماعی
 • و سایر مسایل مربوط به رشته مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی و مدیریت آموزشی.


  برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از لیست مجله علمی پژوهشی رشته هنر با ما تماس بگیرید.

مقالات پییر ریویو (Peer review) چیست ؟
ادامه مطلب
مجلات علمی پژوهشی مدیریت مالی
ادامه مطلب
تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

  کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد