لیست مجلات علمی پژوهشی علوم تربیتی

در مقالات علوم تربیتی اطلاعات ارزشمندی در مورد مشکلات تحصیلی و راه‌حل آن مسائل ارائه می‌شود. مقالات علوم تربیتی به‌عنوان تحقیقات “هدفمند و منظم” برای حل مشکل  و روشن شدن وضعیت‌های پیچیده در امر آموزش و یادگیری، شناخته می‌شوند.

در این مطلب تمرکز ما بیشتر روی موضوعات و روش تحقیق به کار رفته در مقالات علوم تربیتی بوده و در انتها لیست مجلات معتبر برای چاپ این مقالات ارائه شده است.

برای دریافت لیست مجلات علمی پژوهشی اقتصاد این مقاله را مطالعه کنید.

 

موضوع مقالات علوم تربیتی

در بیشتر مقالات رشته علوم تربیتی از روش‌های علمی برای مطالعه بهترین شیوه‌های تدریس استفاده می‌شود. هدف از پژوهش‌های انجام شده در رشته علوم تربیتی، توسعه دانش جدید در مورد شیوه آموزش و وضعیت یادگیری برای بهبود کارایی آموزش در مقاطع مختلف تحصیل است.

چاپ مقالات علمی پژوهشی جامعه شناسی
ادامه مطلب

معمولاً در تحقیقات علوم تربیتی به سوالات زیر پاسخ داده می‌شود:

  • یادگیری: چگونه دانش آموزان موضوعات مختلف را به بهترین شکل ممکن یاد می‌گیرند؟
  • آموزش: بهترین شیوه‌های تدریس برای پیشرفت دانش آموزان چیست؟
  • انگیزه: بهترین روش معلمان برای ایجاد انگیزه در دانش‌آموزانشان چیست؟
  • توسعه: چگونه مهارت‌های شناختی، اجتماعی و یادگیری کودکان و بزرگسالان در طول زمان تغییر می‌کند؟
  • مدیریت کلاس درس: چه شیوه‌هایی کلاس و مدرسه را برای یادگیری دانش آموزان مناسب‌تر می‌کند؟

با جمع‌آوری چنین اطلاعاتی و نگارش و انتشار آن‌ها در قالب مقالات علمی، معلمان، مدیران و مشاوران مدارس می‌توانند یادگیری دانش‌آموزان را بهبود بخشند.

برای دریافت لیست کامل مجلات علمی پژوهشی مهندسی برق و کامپیوتر با ما در تماس باشید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

روش تحقیق در علوم تربیتی

پژوهشگران برای نگارش مقاله در حوزه و رشته علوم تربیتی، از روش تحقیق کتابخانه‌ای و میدانی استفاده می‌کنند. بدین ترتیب که آن‌ها جدیدترین مقالات و پایان‌نامه‌های مرتبط را دانلود کرده و با مطالعه این منابع اطلاعاتی معتبر، بخش مقدمه و پیشینه تحقیق مقالات خود را می‌نویسند.

برای دانلود رایگان مقالات، پایان‌نامه‌ها و کتاب‌هی مختلف به صفحات “نحوه دانلود رایگان مقاله“، “نحوه دانلود رایگان پایان نامه” و “دانلود رایگان کتاب” مراجعه کنید.

راهنمای نوشتن مقاله انگلیسی
ادامه مطلب

برای بررسی فرضیه‌های تحقیق در رشته علوم تربیتی، محقق نخست باید جامعه و نمونه آماری را مشخص کرده و سپس برای مشاهده و نتیجه‌گیری باید عملاً در محیط تحقیق حضور داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تبدیل مقاله به کتاب با ما تماس بگیرید.

لیست مجلات علمی پژوهشی علوم تربیتی

کنفرانس‌ها و مجلات مختلفی وجود دارند که دانشجویان، پژوهشگران و محققان رشته علوم تربیتی می‌توانند مقالات خود را در آن منتشر کنند.  برای مشاهده کنفرانس‌های مربوط به رشته علوم تربیتی به صفحه “کنفرانس‌های در حال پذیرش مقاله” مراجعه کنید.

برای مشاهده مجلات علمی پژوهشی و مجلات علمی ترویجی رشته علوم تربیتی روی لینک زیر کلیک کنید. در این لینک مجلاتی که مورد تایید وزارت علوم هستند لیست شده است؛ دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها در رشته علوم تربیتی با چاپ مقاله در این مجلات می‌توانند رزومه خود را قویی‌تر کنند.

 

مجلات-علمی-پژوهشی-علوم-تربیتی

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقاله اسکوپوس با ما تماس بگیرید.

کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد