لیست مجلات علمی پژوهشی رشته ادبیات فارسی

مجلات علمی پژوهشی ادبیات، مجلاتی هستند که در آن تازه‌ترین پژوهش‌ها ادبی و جدیدترین مقالات رشته ادبیات منتشر می‌شوند تا پژوهشگران در سرتاسر کشور از این دستاوردهای ادبی مطلع شوند.

مقالاتی که در مجلات علمی پژوهشی منتشر می‌شوند معمولاً از سطح علمی بیشتری برخوردار هستند.

چراکه فرآیند داوری مقالات در مجلات علمی پژوهشی به‌مراتب سخت‌تر از مجلات علمی ترویجی و مجلات علمی تخصصی هستند. ازاین‌رو در مصاحبه‌های شغلی و تحصیلی و همچنین ارتقا سطح شغلی، چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی امتیاز بیشتری دارد.

برای چاپ مقاله در مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران با ما تماس بگیرید.

دانشجویان رشته ادبیات نیز از این قاعده مستثنا نیستند و آن‌ها می‌توانند با انتشار مقاله در مجلات علمی پژوهشی رشته ادبیات از مزایای چاپ مقاله در رزومه خود بهره‌مند شده و به‌راحتی بتوانند ارتقای شغلی و یا تحصیلی داشته باشند. در این مطلب لیست مجلات علمی پژوهشی در رشته ادبیات ارائه شده است تا به‌راحتی به مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم دسترسی داشته باشید.

انواع مختلف مقاله کدام است؟
ادامه مطلب
هنر و معماری

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

 

 

لیست مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم در رشته ادبیات

لیست مجلات علمی پژوهشی و مجلات علمی ترویجی رشته ادبیات که مورد تایید وزارت علوم است در لینک زیر ارائه شده است.

 

لیست-مجلات-علمی-پژوهشی-در-رشته-ادبیات

 

 

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

اما توجه کنید که پروسه داوری در ژورنال‌های علمی پژوهشی پروسه‌ای طولانی و زمان‌بر است. بنابراین در انتخاب مجله‌ خود دقت لازم را داشته باشید. چون ممکن است شما مقاله خود را به مجله‌ای ارسال و سابمیت کنید و بعد از گذشت مدت طولانی مقاله شما به دلیل این که در حیطه کار مجله نیست، ریجکت شود. پس بهتر است پیش از سابمیت مقاله به سایت اختصاصی ژورنال‌ها مراجعه کرده و حوزه کاری (Scope) آن مجلات را مطالعه کنید. اگر دامنه فعالیت مجله با موضوع مقاله شما در یک راستا بود، آن مجله را انتخاب کنید.

کارگاه آموزشی مقاله نویسی پیشرفته
ادامه مطلب

 

برای مشاوره نگارش مقالات علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد