استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه

استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه یک روش کارآمد و مفید است. همانطور که می‌دانید در دوره ای از تاریخ بشریت قرار داریم که گسترش ارتباطات و فناوری در سراسر دنیا قابل مشاهده نباشد و کسانی در این عرصه موفق هستند که راه های ارتباطی بیشتری را با دیگران ایجاد کنند. هنگامی که مقاله های بدست آمده از پایان نامه ها تنها به زبان فارسی می باشد، فقط افراد داخل دانشگاه ها و فارسی زبانان توانایی استفاده از آن را دارند اما شما می توانید با استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه تان نتیجه آن را به صورت فراگیر و جهانی انتشار دهید و خوانندگان نتیجه ی تحقیقات تان را افزایش دهید با این روش ارتباطات خود را در حالت کلی گسترش داده اید.

جدول امتیازات تضمینی مقالات دکتری را در این مطلب ببینید.

نحوه ویراستاری مقاله انگلیسی
ادامه مطلب

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

اما نکته ی دیگری که اهمیت استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه را دوچندان می‌کند، ایجاد احساس رضایتمندی و خرسندی در فرد است به گونه ای که دانشجو احساس می‌کند زحمات و تلاش بسیار ارزشمند واقع شده است و مخاطبان بسیاری از نتایج کار او بهره می برند، این احساس رضایت‌مندی علاوه بر ایجاد اعتماد بنفس باعث اطمینان فرد از نتایج حاصل از پژوهش‌هایش می‌شود .

استخراج مقاله از پایان نامه امکان پیشرفت شغلی و تحصیلی را برای شما ایجاد می‌کند، هرچند که نوشتن پایان نامه مدت زمانی طولانی را می طلبد اما در انتها مفید واقع شدن آن احساسی خوشایند را به همراه می‌آورد.

برای دانستن نکات شروع نوشتن مقاله این مقاله را مطالعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

با استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه مسیر کوتاه‌تری را برای رسیدن به اهدافتان طی کنید.

بسیاری از دانشجویان برای دریافت بورسیه و یا پربارتر کردن رزومه خود اقدام به استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه می کنند. دانشجویان کارشناسی ارشد که ملزم به دادن آزمون دکتری می باشد، گاهی به دلیل نداشتن مقاله انگلیسی از پایان نامه ی خود حداقل نمره ی لازم برای قبولی در مصاحبه را نمی توانند بدست بیاورند، حتی اگر این دانشجویان دارای توانمندی‌های بسیار بالا بوده و از لحاظ علمی بسیار غنی باشند اگر استخراج مقاله از پایان نامه را انجام نداده باشند ممکن است شانس قبولی خود را از دست داده و از دور رقابت خارج خواهند شد.

مقالات علمی مهندسی عمران
ادامه مطلب

رعایت نکردند این موضوع باعث به هدر رفتن تلاش های دانشجویان و صرف وقت و تحقیقات آنان خواهد شد و باید مسیر طولانی تری را برای رسیدن به اهدافشان و رسیدن به جایگاه مورد نظرشان صرف کنند.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید