چاپ مقاله برای دفاع دکتری

بعد از نگارش مقاله، بدون شک همه پژوهشگران و دانشجویان به دنبال بهترین مجله برای چاپ مقاله هستند. اما سوالی که مطرح می‌شود این است که بهترین مجله چه مجله‌ای است و برای ارزیابی و مقایسه مجلات و انتخاب بهترین مجله برای چاپ مقاله باید چه معیارهایی را در نظر گرفت. در این پست از موسسه ژورنال یاب به دنبال پاسخ به این سوالات هستیم.

اگر میخواهید در مورد چاپ مقاله برای دفاع دکتری بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

انتخاب بهترین مجله برای چاپ مقاله

در انتخاب بهترین مجله برای چاپ مقاله به زمینه تحقیقاتی و کیفیت مقاله خود توجه کنید. اگر مجله‌ای را انتخاب کنید که سطح علمی مجله خیلی بالاتر از کیفیت مقاله شما باشد، داوران آن مجله بدون شک مقاله شما را ریجکت می‌کنند. پس اولین نکته در انتخاب مجله، سطح علمی مقاله‌تان است.

سایت های سفارش مشاوره مقاله نویسی
ادامه مطلب

اما به‌طورکلی می‌توان موارد زیر را به‌عنوان معیارهای انتخاب بهترین مجله برای چاپ مقاله بیان کرد:

·         ایمپکت فاکتور بالا

مجلاتی که دارای ایمپکت فاکتور بالا بوده و دارای نمایه اسکوپوس (Scopus) هستند، از جمله بهترین مجلات برای چاپ مقاله در هر رشته‌ای هستند. اما توجه کنید که چاپ مقاله در مجلاتی که ایمپکت فاکتور بالا دارند، تقریباً زمان‌بر بوده و ممکن است بیشتر از یک سال فرآیند داوری در این مجلات طول بکشد. اگر قصد دارید تا مقاله خود را سریع منتشر کنید، بهتر است مجلات با ایمپکت فاکتور پایین‌تر را انتخاب کنید.

اگر به دنبال راهی برای چاپ سریع مقاله هستید با ما در ارتباط باشید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

·         انتشار مجله در سطح ملی یا بین‌المللی

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که آیا مجله در سطح ملی منتشر می‌شود یا در سطح بین‌المللی. مجلاتی که در سطح بین‌المللی منتشر می‌شوند، مخاطبان بیشتری داشته و احتمال دیده شدن مقاله شما در این مجلات بیشتر است.

·         مجله پییر ریویو

چاپ مقاله در مجلات پییر ریویو (Peer-review) یکی از فعالیت‌های مهم در جامعه دانشگاهی است. فرآیند داوری در این مجلات بسیار دقیق بوده و پیش از چاپ، مقاله شما چند بار توسط محققان متخصص در حوزه تحقیقاتی‌تان مورد بررسی قرار می‌گیرد. نظرات بیان شده توسط این محققان به بهبود مقاله شما کمک خواهد کرد.

نحوه چاپ مقاله در مجلات خارجی معتبر
ادامه مطلب

برای مشاهده مجلات پییر ریویو روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست-مجلات-پییر-ریویو-Peer-review

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید