چاپ مقاله علمی رایگان در مجلات

بعد از نوشتن مقاله، شما باید آن را در مجلات علمی چاپ کنید تا دیگران را از نتایج پژوهش‌های خود مطلع کنید و از امتیازات چاپ مقاله در رزومه تحصیلی و شغلی خود در آینده استفاده کنید. اما بعضی مجلات هزینه‌ای را از نویسنده برای چاپ مقاله می‌گیرند.

برای پرداخت چنین هزینه‌ای برخی از نویسندگان مقالات به ویژه دانشجویان با مشکل مواجه هستند و به دنبال چاپ رایگان مقاله هستند. در ادامه راهکارهایی برای کاهش هزینه چاپ مقاله در مجلات علمی را ارائه می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد نحوه چاپ مقاله در مجلات با ما در تماس باشید.

چاپ مقاله علمی رایگان در مجلات با ضریب تاثیر بالا

معمولا بیشتر مجلات معتبر با ضریب تاثیر بالا (مانند مجلات معتبرJCR ) هیچ هزینه‌ای را برای چاپ مقاله دریافت نمی‌کنند و داوری این گونه مجلات بسیار زمان‌بر است و ممکن است فرآیند داوری چندین ماه طول بکشد. مقالاتی که ساختار مقاله نویسی در آن رعایت شده و از سطح علمی بالای برخواردار است، شانس بیشتری برای گرفتن اکسپت از چنین مجلاتی دارند.

مقاله علمی پژوهشی چیست ؟
ادامه مطلب

در این مطلب به موضوع نحوه نگارش مقالات JCR پرداخته ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

چاپ رایگان مقاله علمی در مجلات کلوس اکسس closed access

برای چاپ رایگان مقالات علمی بهتر است به دنبال مجلاتی باشید که کلوس اکسس closed access هستند. این مجلات هیچ هزینه‌ای را از نویسنده دریافت نمی‌کنند. در اکثر رشته‌ها چنین مجلاتی وجود دارند که برخی از این مجلات رایگان در زیر لیست شده است:

  International Journal of Mining Science and Technology

Acta Pharmaceutica Sinica B

Platinum open access journals

iaria journals

New Carbon Materials

 

اگر میخواهید بدانید که مقاله JCR چیست حتما این مطلب را مطالعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

مجلات با هزینه چاپ پایین‌تر

به سایت مجلات مختلف در رشته خود مراجعه کنید. اگر مجله‌ای معتبر رایگان پیدا نکردید، برای کاهش هزینه‌های خود مجله‌ای را انتخاب کنید که هزینه چاپ کمتری نسبت به بقیه مجلات دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقاله isi با ما تماس بگیرید.

ارسال ایمیل به ادیتور مجله

اگر شما تمایل دارید تا در یک مجله‌ اوپن اکسس (open access) مقاله چاپ کنید ولی قادر به پرداخت هزینه چاپ نیستید و می‌خواهید هزینه‌های خود را کاهش دهید، شما می‌توانید به ادیتور مجله ایمیل بفرستید و در آن در مورد مشکل مالی خود توضیح دهید. بعضی مجلات در برخی شرایط (به ویژه به نویسندگان مقالات در کشورهای کم درآمد) در مورد هزینه چاپ تخفیف می‌دهند.

پذیرش مقاله
ادامه مطلب

برای چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید