هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی

هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی

چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی یکی از راه‌های موثر برای تقویت کردن رزومه تحصیلی و کاری است. در بین مجلات خارجی، مجلات  JCR در سطح بالایی از اعتبار هستند. اما اکسپت گرفتن از این مجلات سخت است. اما در بین مجلات داخلی، برخی از مجلات علمی پژوهشی هستند که در سطح مجلات JCR هستند.

برای پذیرش مقاله در مجلات داخلی از این مطلب دیدن نمائید.

به همین دلیل بسیاری از دانشگاهیان، دانشجویان و پژوهشگران تلاش می‌کنند تا پژوهش‌ها و مقاله‌های خود را در مجلات و نشریات داخلی معتبر چاپ کنند. پس آن‌ها باید با فرآیند انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ مقاله آشنا باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل تبدیل پایان نامه به مقاله با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ مقاله در نشریات داخلی

پس از نگارش مقاله و رعایت قواعد مقاله نویسی، نویسنده تلاش می‌کند تا نتیجه پژوهش‌های خود را منتشر کند. برای چاپ مقاله در نشریات داخلی باید نخست مجله‌ای را پیدا کنید که معتبر باشد. برای شروع، مجلاتی را که مربوط به رشته شما هستند و مقالات آن مجله‌ها را خوانده‌اید را لیست کنید. برای این کار می‌توانید به منابعی که استفاده کردید مراجعه کنید و ببینید که پژوهشگران دیگر در رشته شما در چه مجلاتی، مقاله چاپ کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوشتن مقاله تحلیل محتوا با ما تماس بگیرید.

 همچنین مجلاتی را که دوستان و همکاران و اساتید شما در آن مقاله چاپ کرده‌اند را یادداشت کنید. مجلاتی را که پیدا کرده‌اید، یکی‌یکی بررسی کنید و سپس یکی را انتخاب کنید. برای مشاهده لیست تمام مجلات علمی پژوهشی و مجلات علمی ترویجی مورد تایید وزارت علوم در رشته خود به لینک لیست مجلات داخلی برای چاپ مقاله مراجعه کنید.

برای اینکه در مورد نوشتن مقاله تدوین استراتژی بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

روش انتخاب مجله

برای انتخاب مجله برای چاپ مقاله در نشریات داخلی مراحل و موارد زیر را در نظر بگیرید:

1. حیطه کاری مجله

اطلاعات موجود در وب‌سایت مجله راجع به حیطه کاری مجله را بخوانید. در سایت هر مجله‌ای در مورد موضوع مقالاتی که در آن مجله چاپ می‌شود توضیح داده شده است. حوزه کاری خود را با حیطه کاری مجله انتخابی خود مقایسه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان چاپ مقاله با ما تماس بگیرید.

ببینید که آیا حیطه کاری و حوزه تخصصی مجله با حیطه کاری مقاله شما یکی است. آیا موضوع مجله و زمینه کاری مجله با موضوع مقاله شما هم‌پوشانی دارد. اگر حیطه کاری مقاله شما و مجله یکی نباشد، مقاله شما ریجکت می‌شود.

برای اینکه در مورد نوشتن مقدمه مقاله علمی پژوهشی بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

2. ایمپکت فاکتور مجله

ایمپکت فاکتور و اعتبار مجله‌ای که انتخاب کرده‌اید را در نظر بگیرید. اکثر ژورنال‌ها ایمپکت فاکتور مجله را روی سایت مجله گذاشتند. شما می‌توانید مجلات را با ایمپت فاکتورشان مقایسه کنید. هر چه مجله‌ای که در آن مقاله خود را چاپ کرده‌اید دارای ایمپکت فاکتور بالاتری باشد، بهتر است. در انتخاب مجله، بازه زمانی بین سابمیت مقاله تا چاپ مقاله را هم در نظر بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نوشتن مقاله زبان انگلیسی به این صفحه مراجعه کنید.

3. هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی

هزینه چاپ مقاله برای ژورنال‌ها و مجلات، چه مجلات داخلی و چه مجلات خارجی، متفاوت است. به سایت ژورنال موردنظر خود مراجعه کنید تا هزینه دقیق چاپ مقاله را متوجه شوید.

بعضی از مجلات برای سابمیت و ارسال مقاله هم هزینه دریافت می‌کنند. پس هنگامی که به سایت مجله مراجعه کردید، ببینید که ارسال مقاله رایگان است و یا باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. همچنین بررسی کنید که آیا ژورنال انتخابی شما اوپن اکسس (open access) است؟  اگر مجله اوپن اکسس باشد شما به عنوان نویسنده مقاله باید هزینه چاپ مقاله را بپردازید.

برای چاپ مقاله ISC از این مطلب دیدن نمائید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه چاپ مقاله در مجلات خارجی معتبر با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.