هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی

هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی و مجلات داخلی، هزینه‌ای است که توسط نویسنده مقاله برای چاپ مقاله در مجلات اوپن اکسس open access پرداخت می‌شود. برخی از نهادها و موسسه‌هایی پژوهشی که نویسنده برای آن‌ها کار می‌کند، این هزینه را به جای نویسنده پرداخت می‌کنند.

برای معرفی سایت های علمی پژوهشی به صفحه آن مراجعه کنید.

هزینه سابمیت مقاله

مجلات از روش‌های مختلفی برای تولید درآمد مورد نیاز برای پوشش هزینه‌های مجله از جمله هزینه‌های بررسی مقاله و هزینه‌های فرآیند پییرریویو استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌ها دریافت هزینه سابمیت مقاله و هزینه چاپ مقاله از نویسنده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایت مگ ایران با ما تماس بگیرید.

انتشارات اشپرینگر چیست و چه محصولاتی دارد؟
ادامه مطلب

برخی از مجلات برای سابمیت مقاله هزینه‌ای جداگانه از هزینه چاپ مقاله دریافت می‌کنند. پرداخت هزینه سابمیت مقاله به منزله اکسپت و چاپ مقاله نیست. ممکن است شما این هزینه را بپردازید ولی بعد از داوری، سردبیر مجله مقاله شما را ریجکت کند. در صورتی که مقاله شما ریجکت شود، هزینه سابمیت مقاله به نویسنده برگردانده نمی‌شود.

هزینه سابمیت مقاله برای مجلات مختلف، متفاوت است. برای اطلاع دقیق از این هزینه حتما به سایت مجله مراجعه کنید. اگر سوالی در مورد هزینه‌های سابمیت و چاپ مقاله داشتید، می‌توانید به ادیتور مجله ایمیل بزنید و از او این هزینه را بپرسید.

برای دریافت کمک در مورد نوشتن مقاله برای بورسیه با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی

مجلات مختلف علمی، هزینه چاپ متفاوتی دارند. هزینه چاپ مقاله در برخی مجلات خارجی 50 دلار است و در برخی مجلات هم این هزینه 3000 دلار است. برای مثال هزینه چاپ مقاله در elsevier با ژورنال‌های دیگر متفاوت است.

مجلات با ضریب تاثیر و ایمپکت فاکتور بالا، معمولاً هزینه چاپ بیشتری دارند. برای اطلاع دقیق از هزینه چاپ مقاله، باید ژورنال خود را اول انتخاب کنید. سپس به سایت مجله مراجعه کنید و هزینه دقیق چاپ مقاله را در سایت مراجعه کنید. وقتی به سایت مجله مراجعه کردید، این هزینه را معمولاً در منو publication fee سایت مجله بیان می‌شود. دقت کنید که برخی از ژورنال‌ها سیاست خاصی برای محاسبه این هزینه‌ها دارند. مثلاً برخی از ژورنال‌ها با افزایش تعداد نویسنده، هزینه چاپ مقاله را افزایش می‌دهند. و به ازای هر نویسنده یه میزانی به هزینه اضافه می‌شود.

۵ عنوان برترین مقالات گروه مدیریت کسب و کار
ادامه مطلب

همچنین با افزایش تعداد صفحات مقاله هم، هزینه چاپ مقاله افزایش می‌یابد.

برای سفارش مقاله نویسی به زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید