مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد ، به سامانه ارزیابی نشریات به آدرس الکترونیکی http://eval.journals.iau.ir/ مراجعه کنید. در این سامانه، مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد هم براساس رشته و هم براساس نمایه مرتب شده است.

اگر می‌خواهید مقاله خود را در مجلات علمی پژوهشی چاپ کنید و نمی‌دانید که چگونه یک مجله پیدا کنید، این مطلب را بخوانید. در این مطلب نحوه جستجو مجله با توجه به موضوع مقاله و نمایه دلخواهتان توضیح داده شده است.

برای آموزش دانلود مقاله جدید به این صفحه مراجعه کنید.

نحوه جستجو مجله علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

برای پیدا کردن یک مجله علمی پژوهشی، به سامانه ارزیابی نشریات مراجعه کنید.

در نگارش مقاله علمی پژوهشی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
ادامه مطلب

 

جستجوی مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

در قسمت پایین این صفحه، مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد لیست شده است. برای انتخاب مجله مناسب و متناسب با مقاله خود در گوشه سمت راست جدولی با عنوان “گروه‌ها” وجود دارد. از این جدول با توجه به حوزه کاری مقاله‌تان، گروه و سپس رشته را انتخاب کنید.

جستجوی مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد

همچنین شما می‌توانید از قسمت پایین در گوشه سمت راست، از جدولی با عنوان “پایگاه نمایه کننده”، نمایه موردنظرتان را انتخاب کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

در این سایت، وضعیت انتشار مجلات نشان داده می‌شود که در جدول بالا علامت سبز رنگ نشان دهنده این است که آن مجله به تازگی منتشر شده، علامت زرد یعنی مجله تقریبا 3 تا 7 ماه است که منتشر نشده و علامت قرمز بیانگر آن است که از آخرین انتشار مجله بیش از 9 ماه گذشته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقالات تاریخی با ما تماس بگیرید.

روی نام هر کدام از مجلات که کلیک کنید، مشخصات نشریه (از جمله عنوان، زبان، پست الکترونیکی، وب‌سایت نشریه و موارد مشابه) و مشخصات اعضای هیئت تحریه مجله به شما نشان داده می‌شود.

مشاوره در نوشتن manuscript (پیشنویس) مقاله
ادامه مطلب

به وب‌سایت نشریه انتخابی‌تان مراجعه کنید و مطالب موجود در منو “راهنمای نویسندگان” را خوانده و مقاله را به فرمت مجله دربیاورید.

سپس به منوی “ارسال مقاله” مراجعه کرده، در آنجا ثبت‌نام و مقاله خود را آپلود کنید تا داوران مقاله شما را بررسی کنند. بعد از مدتی، سردبیر مجله به شما ایمیلی مبنی بر اکسپت یا ریجکت مقاله ارسال می‌کند.

 

لیست مجلات علمی پژوهشی محیط زیست را در این مطلب مشاهده کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید