سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی به چه صورت انجام می شود؟

مقاله یکی از مواردی است که شانس خوبی برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتری مانند دکترا را دارند ، محسوب می شود همچنین این کار برای افرادی که قصد ارتقا شغلی و رسیدن به رتبه هیات علمی بودن را دارند ، بسیار مناسب می باشد . مقالات در انواع مختلفی دسته بندی می شوند که انواع آن شامل مقالات علمی – پژوهشی ، علمی – ترویجی و … می باشد که مقالات علمی پژوهشی از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند و امتیاز بیشتری دارند . برای سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی باید مراحلی را طی کنیم و نکاتی را در نظر بگیریم که در این مقاله به این موارد پرداخته می شود .

برای آشنایی با لیست مجلات معتبر برای چاپ مقاله این مطلب را مطالعه کنید

نحوه و مراحل سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی :

برای ثبت سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی باید به نکاتی توجه نماییم که به شرح زیر می باشند :
1 . در ثبت مشخصات نویسنده یا نویسندگان دقت نمایید .
2 . هر مرحله از سفارشات ثبت مقاله باید طبق قوانین مجله انتخابی عمل نمایید یعنی نکات مربوط به نوع فونت ، قالب بندی و ترجمه ی خواسته شده را رعایت نمایید .

برای سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی باید مراحلی طی شود :

1 . در مرحله اول از سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی ابتدا می بایست یک مجله معتبر را پیدا نمود .
2 . در مرحله دوم می بایست درخواست خود را مبتنی بر درخواست برای چاپ مقاله را به آدرس اینترنتی مجله مورد نظر ارسال کنید .

نحوه نگارش مقالات JCR
ادامه مطلب

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

3 . در مرحله بعد از سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی و پس از این که سفارشی که به مجله مورد نظر ارسال نمودید مورد پذیرش واقع شد ، شروع به ادامه مراحل نمایید .
4 . چکیده مقاله و کلمات کلیدی را به زبان های خواسته شده ارسال نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه ترجمه فوری مقاله می توانید با ما در ارتباط باشید.

5 . در مراحل بعدی از سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی و پس از تایید شدن چکیده و کلمات کلیدی ارسال شده ، اقدام به ارسال کامل مقاله نمایید .
6 . نام و مشخصات کامل نویسنده یا نویسندگان مقاله ارسال شده برای چاپ را نیز باید به طور کامل ارسال نمود و در صورتی که نویسندگان بیش از یک نفر می باشند ، باید نویسنده اصلی مشخص شود .( مشخصات نویسنده یا نویسندگان شامل نام و نام خانوادگی ، مقطع تحصیلی آن ها ، شغل ، آدرس ایمیل آن ها ، شماره ثابت و همراه آن ها و… می باشد .)

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انجام شبیه سازی مقاله با متلب مقاله مربوطه را مطالعه کنید

7 . همچنین می توان برای سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی خود اسم داوری را به پیشنهاد خود وارد نماییم تا در هنگام داوری ایشان نیز در بحث داوری دخیل باشند .
8 . در آخرین مرحله از سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی باید منتظر دریافت نظر داوران مجله مورد نظر از طریق ایمیل مبتنی بر پذیرش یا رد مقاله باشید تا در صورتی که داوری درخواست ویرایش بخشی از مقاله ارسال شده را داد ، در اسرع وقت نسبت به ویرایش سریع آن اقدام کنید .

برای دریافت اهمیت چاپ مقاله مدیریت در مجلات علمی پژوهشی این مقاله را مطالعه کنید.


مقاله نوشتن نیازمند داشتن مهارت های تخصصی زیادی در زمینه مورد نظر فرد می باشد و باید طوری نوشته شود که شانس بیشتری برای چاپ شدن داشته باشد که بهتر است برای نوشتن مقاله از تجربیات افرادی که در این زمینه کمک گرفته شود .

نحوه تحلیل آماری مقاله
ادامه مطلب

برای سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی و سایر مقالات دیگر و قبل از اقدام به این کار باید در وهله ی اول در مورد مجلات معتبر آگاهی پیدا نمایید و در صورت انتخاب مجله اطمینان یابید که آن مجله در حیطه موضوعی که نوشتید، فعالیت می نماید .پس از این کار باید مشخصات درخواستی مجله مورد نظر را به طور کامل وارد و ارسال نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پژوهشنامه حقوق کیفری این مقاله را مطالعه کنید.

مراحل نوشتن و چاپ مقاله علمی پژوهشی

فرآیند نوشتن و چاپ مقالات علمی پژوهشی در همه مجلات بین‌المللی تقریباً مشابه است. برای این که یک مقاله علمی پژوهشی در رشته خود بنویسید و در مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنید، مراحل زیر را در نظر بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی با ما تماس بگیرید.

مراحل نوشتن مقالات علمی پژوهشی

برای شروع نوشتن مقاله، یک مشکل و مسئله علمی را انتخاب کنید. سپس مقاله‌ها و کتاب‌های مربوط به موضوعی که انتخاب کردید را بررسی کنید. مزایا و محدودیت‌های مکانیسم‌ها و روش‌های موجود در پیشینه تحقیق برای حل مشکل را یادداشت کنید. تلاش کنید راه‌حلی را برای حل این مسئله پیدا کنید. راه‌حلی را که ارائه می‌کنید باید از لحاظ دقت، زمان محاسبه، استفاده از منابع و استفاده از آخرین متدولوژی‌ها بهتر از روش‌های ارائه شده در تحقیقات قبلی باشد. کارایی راه حل پیشنهادی خود را با راه‌حل‌های موجود مقایسه کنید.

برای موضوعی که انتخاب می‌کنید، یک مقدمه بنویسید و در مورد ضرورت حل مشکل توضیح دهید. سپس فرمت مقاله را از سایت ژورنال موردنظر خود دانلود کنید. مقاله خود را به فرمت موردنظر مجله تبدیل کنید. گاهی اوقات، اگر مقاله کاملاً به فرمت مجله نباشد، مقاله شما ممکن است ریجکت شود حتی اگر محتوای خوبی نداشته باشد.

در صفحه “لیست مجلات داخلی برای چاپ مقاله” مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزرات علوم ارائه شده است. همچنین در صفحه “چاپ مقاله در مجلات علمی در کمترین زمان” مجلات خارجی معتبر برای چاپ سریع مقاله لیست شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ویراستاری مقاله انگلیسی و فارسی با ما تماس بگیرید.

مراحل چاپ مقالات علمی پژوهشی

بعد از اتمام نگارش، مقاله خود را سابمیت کنید و منتظر نتیجه داوری مقاله باشید. این مدت زمان برای مجلات مختلف متفاوت است و در برخی مجلات 5 تا 6 ماه طول می‌کشد. در نهایت داور ممکن است مقاله شما ریجکت کند و یا از شما بخواهد تا بخش‌هایی از مقاله را تغییر دهید. بعد از دریافت نتیجه داوری، مقاله را براساس نظرات و کامنتهای داوران (در صورت وجود) تغییر دهید و مقاله ریوایز شده را به ادیتور مقاله ارسال کنید.

لیست مجلات علمی پژوهشی علوم تربیتی
ادامه مطلب

اگر مقاله شما ریجکت شد، مقاله خود را به ژورنال دیگر بفرستید. ممکن است مقاله شما چندین بار ریجکت شود ولی اصلاً مأیوس نشوید تا این که اکسپت از یک مجله بگیرید.

برای دریافت لیست مجلات علمی پژوهشی علوم قرآنی به این صفحه مراجعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید