چاپ مقالات ترجمه شده در مجلات داخلی

مقالات ترجمه شده برای دانشجویان و پژوهشگرانی که به دنبال نگارش پایان نامه و یا نوشتن مقاله خود هستند، اهمیت ویژه‌ای دارد. در ادامه این مطلب اهمیت مقالات ترجمه شده را بیشتر توضیح می‌دهیم.

اگر به دنبال مجله برای چاپ مقالات مدیریت میگردید با ما تماس بگیرید.

اهمیت مقالات ترجمه شده

دانشجویان برای نگارش پایان نامه‌ و پژوهشگران برای نوشتن مقاله، باید جدیدترین مطالب و مقالات علمی را مطالعه کنند تا از تازه‌ترین دستاوردها و مقالات علمی در حوزه تحقیقاتی خود مطلع شده و در قسمت پیشینه تحقیق استفاده کنند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد با ما تماس بگیرید.

هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی پژوهشی
ادامه مطلب

 

از طرف دیگر معتبرترین ژورنال‌ها در سراسر دنیا مقالات علمی انگلیسی را منتشر می‌کنند. از این رو محققان برای اطلاع از جدیدترین پژوهش‌ها و پروژه‌ها، باید مقالات انگلیسی را ترجمه کنند تا روش کار پژوهشگران دیگر را درک کرده و از نتایج آن‌ها بهره‌مند شوند.

ترجمه مقالات علمی یک فرآیند زمان‌بر است و برای ترجمه متون علمی، فرد علاوه بر اطلاع از معنای واژگان تخصصی، باید به اندازه کافی دانش زبانی و گرامری داشته باشد تا مطالب را به درستی درک کند.

متأسفانه بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران، در درک مطالب انگلیسی بسیار ضعیف بوده و این موضوع در کیفیت مقالات و پایان نامه‌هایشان تاثیر منفی می‌گذارد.

 

برای آموزش دانلود مقاله جدید به این صفحه مراجعه کنید.

 

همچنین نگارش پایان نامه یک پروسه طولانی است و یک پژوهشگر برای این که یک مقاله جدید بنویسد باید ساعت‌ها در آزمایشگاه زمان سپری کند. در بسیاری از موارد دانشجویان برای نوشتن مقاله و پایان نامه محدودیت زمانی داشته و صرف کردن زمان برای ترجمه مقالات به ضرر آن‌ها است و زمان تصویب پروپوزال، دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله را به تأخیر می‌اندازد.

با توجه به مطالب بالا، به افرادی که سطح زبان ضعیفی داشته و یا محدودیت زمانی دارند، توصیه می‌‌شود تا از یک مترجم خوب یا موسسات معتبر بخواهند تا مقالات موردنظرشان را ترجمه کند. برخی از موسسات علمی هستند که با به کارگیری مترجمان متخصص در رشته‌های مختلف از سراسر کشور، خدمات ترجمه مقالات علمی را به متقاضیان ارائه می‌دهند.

 

لیست مجلات علمی پژوهشی محیط زیست را در این مطلب مشاهده کنید.

 

مطالعه مقالات ترجمه شده به پژوهشگران کمک می‌کنند تا در زمان خود صرفه‌جویی کنند و یکی از راه‌های سرعت بخشیدن به پروسه نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقاله و همچنین انجام تحقیقات علمی استفاده از مقالات ترجمه شده است.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

چگونگی درآوردن مقاله از پایان نامه
ادامه مطلب

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید