چاپ مقالات ترجمه شده در مجلات داخلی

چاپ مقالات ترجمه شده در مجلات داخلی

مقالات ترجمه شده برای دانشجویان و پژوهشگرانی که به دنبال نگارش پایان نامه و یا نوشتن مقاله خود هستند، اهمیت ویژه‌ای دارد. در ادامه این مطلب اهمیت مقالات ترجمه شده و چاپ مقالات ترجمه شده در مجلات داخلی را بیشتر توضیح می‌دهیم.

اگر به دنبال مجله برای چاپ مقالات مدیریت میگردید با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

اهمیت مقالات ترجمه شده

دانشجویان برای نگارش پایان نامه‌ و پژوهشگران برای نوشتن مقاله، باید جدیدترین مطالب و مقالات علمی را مطالعه کنند تا از تازه‌ترین دستاوردها و مقالات علمی در حوزه تحقیقاتی خود مطلع شده و در قسمت پیشینه تحقیق استفاده کنند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد با ما تماس بگیرید.

 

از طرف دیگر معتبرترین ژورنال‌ها در سراسر دنیا مقالات علمی انگلیسی را منتشر می‌کنند. از این رو محققان برای اطلاع از جدیدترین پژوهش‌ها و پروژه‌ها، باید مقالات انگلیسی را ترجمه کنند تا روش کار پژوهشگران دیگر را درک کرده و از نتایج آن‌ها بهره‌مند شوند.

ترجمه مقالات علمی یک فرآیند زمان‌بر است و برای ترجمه متون علمی، فرد علاوه بر اطلاع از معنای واژگان تخصصی، باید به اندازه کافی دانش زبانی و گرامری داشته باشد تا مطالب را به درستی درک کند.

متأسفانه بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران، در درک مطالب انگلیسی بسیار ضعیف بوده و این موضوع در کیفیت مقالات و پایان نامه‌هایشان تاثیر منفی می‌گذارد.

 

برای آموزش دانلود مقاله جدید به این صفحه مراجعه کنید.

 

همچنین نگارش پایان نامه یک پروسه طولانی است و یک پژوهشگر برای این که یک مقاله جدید بنویسد باید ساعت‌ها در آزمایشگاه زمان سپری کند. در بسیاری از موارد دانشجویان برای نوشتن مقاله و پایان نامه محدودیت زمانی داشته و صرف کردن زمان برای ترجمه مقالات به ضرر آن‌ها است و زمان تصویب پروپوزال، دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله را به تأخیر می‌اندازد.

با توجه به مطالب بالا، به افرادی که سطح زبان ضعیفی داشته و یا محدودیت زمانی دارند، توصیه می‌‌شود تا از یک مترجم خوب یا موسسات معتبر بخواهند تا مقالات موردنظرشان را ترجمه کند. برخی از موسسات علمی هستند که با به کارگیری مترجمان متخصص در رشته‌های مختلف از سراسر کشور، خدمات ترجمه مقالات علمی را به متقاضیان ارائه می‌دهند.

 

لیست مجلات علمی پژوهشی محیط زیست را در این مطلب مشاهده کنید.

 

مطالعه مقالات ترجمه شده به پژوهشگران کمک می‌کنند تا در زمان خود صرفه‌جویی کنند و یکی از راه‌های سرعت بخشیدن به پروسه نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقاله و همچنین انجام تحقیقات علمی استفاده از مقالات ترجمه شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

افزودن دیدگاه

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.