لیست مجلات علمی پژوهشی رشته تاریخ مورد تایید وزارت علوم

در مجلات تاریخی، مقالات تاریخی پژوهشگران و محققان مختلف چاپ می‌شود. مقالات تاریخی دربردارنده اطلاعات قدیمی معمولا از ابتدای تاریخ بشر تا 20 سال قبل از نگارش مقاله هستند. در مقالات تاریخی علاوه بر بیان تاریخچه دستاوردهای علمی، شرایط و نقش افراد در شکل‌گیری رویدادهای مهم نیز بررسی می‌شود.

اگر میخواهید بدانید ISSN مجلات چیست این مطلب را مطالعه کنید.

اهمیت نگارش مقالات تاریخی

مطالعه وقایع تاریخی در مقالات، به ما کمک می‌کند تا نتایج حوادث جاری را پیش بینی کنیم، هویتمان را تعریف کرده و درک درستی از فرهنگ‌های مختلف داشته باشیم. همچنین چنین مطالعاتی منجر به درک تغییرات،  مبارزه با جهل و نادانی و باز شدن افق‌های جدید به روی ما می‌شود. در نتیجه مطالعه وقایع تاریخی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

توجه کنید که نویسندگان مقالات تاریخی تا جایی که ممکن است تاریخ‌ها و مکان‌های وقایع را با سند و مدرک بیان می‎‌کنند تا اعتبار مقالات خود را افزایش دهند.

لیست مجلات علمی پژوهشی علوم تربیتی
ادامه مطلب

بررسی این که چه چیزی و چه افرادی سبب شکل‌گیری حوادث گذشته شده‌اند از اهداف اصلی مقالات تاریخی است. در برخی مقالات تاریخی ارتباط وقایع گذشته با رویدادهای امروز بیان می‌شود.

در صفحه “مقالات تاریخی” نحوه نگارش مقالات تاریخی به طو مفصل توضیح داده شده است.

اگر میخواهید بدانید sjr مجلات چیست و چگونه آن را پیدا کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

  • چاپ مقاله در مجلات تاریخی مورد تایید وزارت علوم

    در جدول زیر مجلات تاریخی علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم لیست شده است.

مجله‌ای را انتخاب کرده و به سایت ژورنال مراجعه کنید تا مقاله را سابمیت کنید.

مراحل نگارش مقالات علمی ترویجی
ادامه مطلب

 

چگونگی نوشتن مقاله رشته ادبیات فارسی را در این مطلب بخوانید.

کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد