لیست مجله علمی پژوهشی رشته هنر

لیست مجلات علمی پژوهشی هنر مورد تائید وزارت علوم

لیست مجلات علمی پژوهشی و مجلات علمی ترویجی رشته هنر که مورد تایید وزارت علوم است در لینک زیر ارائه شده است.

نگره
علمی پژوهشی

نگره

هنرهای نمایشی و موسیقی
علمی پژوهشی

هنرهای نمایشی و موسیقی

هنرهای صناعی ایران
علمی پژوهشی

هنرهای صناعی ایران

هنرهای صناعی اسلامی
علمی پژوهشی

هنرهای صناعی اسلامی

هنرهای تجسمی
علمی پژوهشی

هنرهای تجسمی

فرهنگ معماری و شهرسازی اسلامی
علمی پژوهشی

فرهنگ معماری و شهرسازی اسلامی

گلجام
علمی پژوهشی

گلجام

کیمیای هنر
علمی پژوهشی

کیمیای هنر

مبانی نظری هنرهای تجسمی
علمی پژوهشی

مبانی نظری هنرهای تجسمی

مطالعات هنر اسلامی
علمی پژوهشی

مطالعات هنر اسلامی

معماری و شهرسازی
علمی پژوهشی

معماری و شهرسازی

نامه هنرهای نمایشی و موسیقی
علمی پژوهشی

نامه هنرهای نمایشی و موسیقی

نامه هنرهای تجسمی و کاربردی
علمی پژوهشی

نامه هنرهای تجسمی و کاربردی

جلوه هنر
علمی پژوهشی

جلوه هنر

رهپویه هنر/ هنرهای تجسمی
علمی پژوهشی

رهپویه هنر/ هنرهای تجسمی

پیکره
علمی پژوهشی

پیکره

تئاتر
علمی پژوهشی

تئاتر

پژوهش هنر
علمی پژوهشی

پژوهش هنر

اهداف لیست مجلات علمی پژوهشی هنر

 • انتشار پژوهش‌ها و تبادل اطلاعات، دانش و مقاله های علمی پژوهشی مرتبط با هنرهای کاربردی
 • کمک به بهبود آموزش، توسعه دانش نظری و گرایش‌ها و حوزه‌های مختلف هنر در دانشگاه‌ها
 • معرفی دستاوردهای پژوهشگران ایرانی به جامعه علمی در لیست مجلات هنر
 • معرفی سرمایه‌های غنی فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی به جامعه علمی داخلی، خارجی و به پژوهشگران معاصر

  برای دریافت مشاوره در مورد نحوه ارائه مقاله isi با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی مناسب ترین مجله برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. بهترین و مناسب ترین مجله را از ما بخواهید.

نحوه درخواست ویرایش نیتیو مقاله
ادامه مطلب

استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما را در مناسب ترین مجله تضمین میکنیم.

در لیست مجلات هنر، یک موضوع جدید هنری مورد بررسی قرار می‌گیرد و نویسنده نتیجه پژوهش‌های خود را در قالب مقاله در مجلات مختلف چاپ می‌کند. در ادامه موضوعات مورد بررسی در مقاله‌ها و مجله علمی پژوهشی هنر را توضیح می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوشتن مقاله علمی پژوهشی رشته مهندسی معماری با ما تماس بگیرید.

مقاله علمی پژوهشی هنر

به طور کلی می‌توان گفت موضوعات مورد بررسی در لیست مجلات هنر شامل موارد زیر است:

 • بیان تاریخ و تفسیر یک نقاشی و اثر قدیمی؛ که در این مقالات از کلمات برای توضیح تصاویر استفاده می‌شود
 • پژوهش در زمینه هنرهای نمایشی و موسیقی
 • پژوهش‌ در زمینه‌های هنرهای تجسمی
 • پژوهش‌ در زمینه‌های هنرهای کاربردی
 • پژوهش‌ها و تجربه‌های علمی در حوزه صنایع دستی، هنرهای سنتی، فرش دست‌باف، طراحی صنعتی

  برای اینکه در مورد مقاله تحلیل گفتمان بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

این نشر را می توان مهد خلاقیت دانست. این رشته همچون درختی استوار است که شاخه های زیادی را در گستره وجودی خود جای داده است. اساسا مرزهای هنر بی انتها هستند. رشته های هنری به قدری تنوع دارند که می توان برای آن ها فهرستی بلند بالا از لیست مجلات هنر را معرفی کرد.

از جمله پر طرفدارترین رشته های هنری می توان به مرمت، موزه داری، نمایش، تئاتر، باستان شناسی، شعر، فیلمسازی، معماری، عکاسی، گرافیک، کارگردانی تلویزیون، کارشناس فرش، مجسمه سازی، مردم شناسی، طراحی لباس، سینما، صنایع دستی، موسیقی، انیمیشن و کاریکاتور اشاره کرد. دانشجویانی که در این رشته ها تحصیل می کنند در فضایی به شدت پویا قرار دارند و لازمه موفقیت آن ها هنگام شدن با جدیدترین تکنیک ها و تحقیقات روز جهان است.

زبان هنر اساسا زبانی جهانی است و می توان به واسطه آن ارتباطی عمیق بین فرهنگ ها، ملیت ها، تاریخ ها و زبان ها برقرار کرد. تحقیق و پژوهش در زمینه هنر این امکان را به شما می دهد تا امکان به اشتراک گذاری جدیدترین دستاوردهای ارزنده تان را در حوزه هنر با جهانیان داشته باشید. شما می توانید در مجموعه ژورنال یاب به لیست مجلات هنر داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید و امکان عرض اندام در عرصه های تحقیقات جهانی هنر را پیدا کنید.

لیست مجلات هنر وزارتین

دنیای هنر وسیع و بی حد و مرز است. بنابراین توصیه می کنیم که قبل از چاپ مقاله در لیست مجلات هنری حتما مورد تایید بودن مجله از دید وزارت علوم را چک کنید. تنها آن دسته از مقالاتی می توانند برای شما امتیاز علمی پژوهشی به بار آورند که در این رشته لیست مجلات هنر وزارتین به چاپ رسیده باشند. این مجلات دارای رتبه بندی های مختلفی هستند بنابراین نمی توان تمام آن ها را در یک سطح قرار داد. وزارت علوم رتبه بندی مجله (الف، ب، ج، دال) را برای این مجلات لحاظ کرده است. بی شک امکان چاپ مقاله در مجلاتی که دارای امتیاز الف هستند امتیاز علمی بالاتری را نصیب شما خواهد کرد.

رشته پویای هنر این امکان را به شما می دهد تا اقدام به چاپ مقاله در مجلات تخصصی یا بین رشته ای نمایید. آنچه که قبل از چاپ مقاله باید به آن توجه کنید اسکوپ مجله است. چنانچه مقاله شما مرتبط با حیطه ای باشد که هیچ ارتباطی به اسکوپ مجله ندارد مطمئنا شانس شما برای پذیرش به شدت افت خواهد کرد و احتمالا به صفر می رسد. بنابراین حیطه فعالیت مجله را خوب بررسی کنید.

برای دریافت لیست مجلات اسکوپوس وزارت بهداشت این مطلب را مطالعه کنید.

لیست مجلات هنر وزارتین از لحاظ ایندکس دارای تفاوت هستند. هر کدام از مجلات ممکن است در پایگاه های علمی مختلفی ایندکس شده باشند. بی شک معتبر بودن نمایه های یک مجله می تواند به اعتبار بیشتر مقاله شما کمک کند. یکی از معتبرترین ایندکس های هنر لیست مجلات هنر وزارتین، ایندکس Arts & Humanities می باشد. در کنار این مورد مهم لازم است که مواردی چون ارزش و اعتبار علمی مجله، صاحب امتیاز، زبان نشریه، تیم داوری، ضریب ایمپکت فاکتور، شاخص Q، نرخ پذیرش مقاله در شش ماه اخیر و توالی چاپ را بررسی کنید.

از جمله صاحب امتیازان معتبر مجلات هنری در ایران می توان به دانشگاه سوره، دانشگاه شهید بهشتی، انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران، پژوهشکده هنر، دانشگاه کاشان، معماری و شهرسازی (نظر) و دانشگاه هنر اصفهان اشاره کرد.

دقت داشته باشید که زمان سابمیت کردن مقاله تا پذیرش آن طولانی نباشد تا بتوانید تصمیم گیری بهتری در مورد چاپ مقاله داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به وبسایت ژورنال یاب تمامی موارد ذکر شده را در قالب لیستی مشتمل بر مجلات مورد تایید وزارت علوم مورد بررسی قرار دهید. ما در ژورنال یاب به شما کمک می کنیم تا با شانس بسیار بالایی موفق به چاپ مقاله تان در نشریات معتبر و مورد تایید وزارتین شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقاله اسکوپوس با ما تماس بگیرید.

لیست نشریه مورد تایید هنر

جهان بی انتهای این رشته، جهانی بی حد و مرز برای ارائه تحقیقات و پژوهش های مدرن است. از آنجایی که گسترش مرزهای این رشته هیچگاه متوقف نمی شود بنابراین امکان ارائه پژوهش ها و تحقیقات نوین در این رشته چندان کار دشواری نیست البته به شرطی که راه و چاه آن را بدانید.

 به عنوان مثال ممکن است بعد از تلاش های فراوان در یک عرصه موفق به نگارش مقاله ای ارزنده شده باشید و اقدام به چاپ آن در یک نشریه نموده باشید اما بعد از مدتی متوجه می شوید که نشریه مورد نظر اصلا مورد تایید وزارت علوم نبوده است. این یعنی هیچ امتیاز علمی به شما تعلق نخواهد گرفت.

بنابراین اگر قصد اخذ پذیرش تحصیلی به دانشگاه های معتبر بین المللی را داشته باشید مطمئنا نمی توانید این مقاله را به عنوان یک مستند معتبر ارائه دهید. به همین دلیل است که توصیه داریم مقالات خود را در لیست نشریه مورد تایید هنر به چاپ برسانید. این نشریات دارای هیئت داوری مورد تایید وزارت علوم هستند و در پایگاه های علمی معتبر نمایه شده اند. بنابراین می توانند برای شما امتیاز علمی به ارمغان آوردند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تبدیل مقاله به کتاب با ما تماس بگیرید.

لیست ژورنال علمی پژوهشی هنر

چاپ مقاله در لیست مجلات هنر می تواند شما را در راستای اخذ پذیرش بهترین دانشگاه های هنر جهان و همچنین ارتقای شغلی و حرفه ای یاری کند. بسیار مهم است که مقاله شما دارای موضوعی نوین، خلاقانه، مرتبط با اسکوپ مجله و محتوای علمی باشد و این محتوا با قلمی شیوا و تخصصی نگارش شده باشد. مقالاتی که دارای اشتباهات ویرایشی هستند نیز گاهی اوقات به این دلیل ریجکت می شوند. بنابراین در ارائه مقاله حسابی باید حواس تان به تمام جوانب باشد.

ما در مجموعه ژورنال یاب به شما کمک می کنیم تا بتوانید مطابق با سطح علمی و محتوای مقاله تان بهترین ژورنال و لیست مجلات هنر را برای چاپ مقاله انتخاب کنید. بازبینی و رفع نقایص مقاله تان برای کسب بیشترین امتیاز و همراهی شما در مسیر نگارش مقاله از خدمات ویژه و تخصصی تیم ژورنال یاب به شما عزیزان می باشد. هدف ما ارتقای سطح دانش و گسترش و توسعه فرهنگ پژوهش در این مرز و بوم می باشد. در این راستا از کارشناسان خبره کمک گرفته ایم تا به بهترین نحو ممکن شما عزیزان را یاری دهند.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

دسته بندی ها

لینک های مفید

با ما در ارتباط باشید

  کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
  5/5 - (1 امتیاز)