نوشتن مقاله برای بورسیه

نوشتن مقاله برای بورسیه

تحصیل در خارج از کشور آرزوی بیشتر دانشجویان است. اما اگر شما به فکر ادامه تحصیل در کشوری دیگر هستید، اولین چیزی که باید به آن فکر کنید هزینه تحصیل و هزینه زندگی است. هزینه زندگی در کشورهای دیگر به خصوص کشورهای آمریکایی و اروپایی به مراتب بیشتر است. یکی از راه‌ها برای تامین این هزینه‌ها، گرفتن فاند و بورسیه تحصیلی از دانشگاهی است که می‌خواهید ادامه تحصیل بدهید. بورسیه تحصیلی کمک هزینه نقدی است که از طرف دانشگاه به دانشجویان پرداخت می‌شود تا بدون مشکل مالی به ادامه تحصیل بپردازند. هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای گرفتن بورسیه تقاضا می‌دهند. و در واقع یک جنبه رقابتی ایجاد می‌شود.

دانشجویانی که رزومه قویی داشته باشند شانس بیشتری برای گرفتن فاند و کمک‌هزینه تحصیلی دارند.  یکی از موارد مهم در رزومه، چاپ مقاله در مجلات معتبر با ضریب تاثیر و ایمپکت فاکتور بالا است.

برای سفارش مقاله نویسی به زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

چاپ مقاله برای مهاجرت

در چاپ مقاله برای مهاجرت باید به چند موضوع مهم دقت نمائید. در ابتدا باید هدف خود را مشخص نمائید، به این معنی که آیا تنها قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه را دارید یا اینکه سطح دانشگاه مورد نظر خود را برای مهاجرت ارتقا دهید یا قصد دارید با چاپ مقاله بورسیه یا اصطلاخا فاند تحصیلی بگیرید و یا مبلف فاند و بورسیه خود را افزایش دهید.

چاپ مقاله برای دریافت پذیرش از دانشگاه

اگر هدف شما گرفتن پذیرش از دانشگاه می باشد کار راحت تری دارید. لازم نیست در نشریات با سطح علمی و ضریب تاثیر بالا پذیرش بگیرید. تنها داشتن یک تا دو کنفرانس بین المللی و یک تا دو مقاله در مجلات با ایندکس بین المللی کفایت می کند.

ارتقا سطح دانشگاه برای مهاجرت با چاپ مقاله

اگر قصد دارید در دانشگاه های دارای رتبه علمی بالاتر پذیرش بگیرید باید مقالات باکیفیت تری نسبت به حالت قبل داشته باشید. همچنان داشتن دو تا سه کنفرانس بین المللی توصیه می شود. در زمینه چاپ مقاله در مجلات علمی برای مهاجرت باید گفت که در این مرحله حتما باید در مجلات ISI و اسکوپوس پذیش مقاله بگیرید. حتما باید مقالات در زمینه تخصصی شما و مرتبط با رشته ای که قصد مهاجرت دارید باشد. مقالات غیر مرتبط با این موضوع عملا تاثیر چندانی در مهاجرت تحصیلی شما ندارند. در نوشتن این مقالات و دریافت پذیرش پیشنهاد میکنیم از خدمات ژورنال یاب بازدید داشته باشید.

دریافت بورسیه یا فاند تحصیلی با چاپ مقاله

تقریبا اکثر افرادی که قصد مهاجرت دارند به گرفتن بورسیه تحصیلی یا فاند فکر می کنند. چاپ مقاله تاثیر بسیاری در گرفتن فاند تحصیلی دارد. البته اگر برای مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد به فکر مهاجرت هستید تقریبا گرفتن بورسیه تحصیلی دست نیافتنی می باشد، حتی با داشتن مقاله در سطح کارشناسی ارشد. پس چاپ مقاله برای مهاجرت و گرفتن فاند و بورسیه بیشتر برای مقاطع دکتری و پسا دکتری مفید می باشد. همینک نکات مهم در گرفتن بورسیه با چاپ مقاله را بیان می کنیم. دقت کنید که این تجربه از سال ها کار کردن با دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دست آمده است و در کل پروسه دریافت فاند در همین چند خط خلاصه می شود.

در چاپ مقاله در مقطع دکتری برای دریافت بورسیه باید حتما به این نکته دقت نمائید که شما روش متفاوتی برای مهاجرت دارید، به این معنی که شما ابتدا با دانشگاه مذاکره نمی کنید و با استاد و عضو هیئت علمی در مرحله اول مکاتبه می کنید. پس نکته طلائی گرفتن بورسیه و فاند تحصیلی این است که شما ابتدا به هدف قرار دادن اساتید دانشکده ای بپردازید که در رشته تحصیلی شما فعالیت می کنند. سپس با مرور مقالات این اساتید حتما در صدد چاپ حداقل دو مقاله ISI و یا اسکوپوس که حتما ایمپکت فکتور داشته باشند باید بکنید. همچنان دقت نمائید که این مقالات باید در زمینه رشته تحصیلی کارشناسی ارشد شما نیز  باشد که نشان دهد شما در ادامه دانش خود این مقالات را کار کرده اید. 

مطمئن باشید اگر تنها همین کار را انجام دهید اینکه کدام دانشگاه تحصیل کرده اید و یا اینکه معدل شما چند است (البته نه زیر 15) موفق به دریافت فاند می شوید. طبق تجربیات ما در یک دهه گذشته مبلغ این فاند حدود 2000 دلار آمریکا می باشد.

ما در ژورنال یاب و پلتفرم های دیگر خود، به طور مستمر در این زمینه به محققین عزیر مشاوره می دهیم و در چاپ مقاله برای دریافت بورسیه تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی آنها کمک می کنیم. شما نیز می توانید همینک با ما تماس بگیرید.

اهمیت نوشتن مقاله برای بورسیه

برای اپلای کردن و گرفتن بورسیه تحصیلی تا جایی که می‌توانید همه تلاش خود را کنید تا رزومه قوی بنویسید. چراکه بسیاری از دانشگاه‌های خارجی تنها براساس رزومه و سوابق تحصیلی برای پذیرش دانشجو تصمیم‌گیری می‌کنند و با داوطلب مصاحبه نمی‌کنند. عوامل زیادی در رزومه تحصیلی تاثیرگذار هستند. عواملی از جمله دانشگاه مقطع قبلی تحصیل، نمره آزمون بین‌المللی تافل یا آیلتس، استاد راهنما، معدل، فعالیت‌های علمی، سمینارها و کنفرانسهایی که دانشجو شرکت کرده و تعداد مقالات دانشجو. وقتی که دانشجو تصمیم می‌گیرد تا اپلای کند ممکن است فارغ‌التحصیل شده باشد و نتواند معدل خود را تغییر دهد. یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت رزومه تحصیلی، نوشتن مقاله و چاپ آن است.

برای آشنایی بیشتر با سابمیت مقاله با شماره واتس آپ ما در ارتباط باشید.

داشتن مقاله چاپ شده اهمیت ویژه‌ای دارد و یک مزیت محسوب می‌شود چراکه نشان‌دهنده‌ی علاقه فرد به انجام تحقیق است.

اگر قصد ادامه تحصیل و اپلای کردن دارید، حتماً مقاله بنویسید. این کار علاوه بر این که رزومه شما را قویی می‌کند، سبب می‌شود تا برای فعالیت‌های آینده و انجام فعالیت‌های دانشگاه هم آماده شوید. شما می‌توانید در داخل کشور با هزینه‌هایی خیلی کمتر نوشتن مقاله را یاد بگیرید. برای این کار در کلاس‌ها و کارگاه‌ها مقاله‌نویسی شرکت کنید و ساختار مقاله نویسی و نحوه سابمیت کردن و مکاتبه با مجله را یاد بگیرید. تا در خارج از کشور مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

برای چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

4.9/5 - (14 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.