نحوه نگارش مقالات JCR

نحوه نگارش مقالات jcr موضوع این مطلب است. چاپ مقاله JCR و به عبارتی چاپ مقاله در مجلات ایمپکت دار ISI ، آرزو و رویای بسیاری از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف است. اگر نمی‌دانید که چگونه مقاله jcr چاپ کنید، این پست از موسسه متفکران را مطالعه کنید.

برای درخواست چاپ تضمینی مقاله jcr با ما در موسسه ژورنال یاب در ارتباط باشید

نحوه نگارش مقاله  JCR

همان‌طور که می‌دانید چاپ مقاله JCR کاری سهل و آسان نیست. پیش از اینکه به مرحله چاپ مقاله برسیم باید حتما از نحوه نگارش مقالات JCR مطلع باشیم. به همین دلیل در بیشتر رقابت‌های علمی مانند مصاحبه‌های دکترا، مصاحبه‌های شغلی، گرفتن بورسیه برای مقطع ارشد و دکتری، ارتقا شغلی و موارد مشابه، افرادی که مقاله JCR چاپ شده داشته باشند، امتیاز بیشتری گرفته و شانس بیشتری برای قبولی و موفقیت دارند. بااین‌وجود، با رعایت برخی نکات شما می‌توانید کیفیت مقاله خود را افزایش داده و شانس خود را برای گرفتن اکسپت چاپ مقاله در یکی از مجلات JCR افزایش دهید. در ادامه چند نکته مهم در نگارش مقالات JCR را بیان می‌کنیم.

اگر به دنبال موضوع برای نگارش مقاله مدیریت مالی هستید این مقاله را مطالعه کنید.

همه چیز درباره Proofreading: پروف ریدینگ
ادامه مطلب

نکات مهم برای چاپ مقاله JCR

ساختار مقاله JCR مشابه مقالات ISI است. برای شروع نوشتن مقاله JCR نکات بیان شده در صفحه “چگونه مقاله ISI بنویسیم؟” را مطالعه کنید تا با ساختار مقاله نویسی آشنا شوید. سپس نکات زیر را رعایت کنید:

  1. یک مشکل حقیقی و یک چالش واقعی در رشته خود را به عنوان موضوع مقاله انتخاب کنید؛ به‌طوری‌که حل آن مشکل، تاثیر قابل‌توجهی در رشته شما داشته باشد.
  2. مسئله بررسی شده در مقاله را با استفاده از مدل‌سازی‌های ریاضی، شبیه‌سازی‌ها و یا آزمایش‌های تجربی (بسته به حوزه تحقیقاتی‌تان) توضیح دهید و اجازه دهید که داوران و خوانندگان مقاله به اهمیت مسئله پی ببرند.
  3. یک راه‌حل پیشنهاد دهید؛ تلاش کنید که راه‌حل شما کاملاً نو بوده و از راه‌حل‌هایی که قبلاً در مقالات دیگر پیشنهاد شده کاملاً متفاوت باشد.

اگر به دنبال انتخاب بهترین مجله برای چاپ مقاله هستید این مطلب را مطالعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

انتشارات اشپرینگر چیست و چه محصولاتی دارد؟
ادامه مطلب

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

  1. در مرحله جمع‌آوری اطلاعات، سعی کنید از مناسب‌ترین روش‌ها و از دقیق‌ترین ابزارها برای اندازه‌گیری و جمع‌آوری داده‌ها استفاده کنید. مقاله‌های مشابه را مطالعه کنید. شما می‌توانید از روش‌های به‌کاررفته در این مقالات ایده بگیرید.
  2. در نگارش متن مقاله نشان دهید که موضوع را کامل درک کرده و تخصص کافی در آن حوزه دارید.
  3. از اشتباهات گرامریی و املایی اجتناب کنید. برای این کار شما می‌توانید از نرم‌افزار گرامرلی استفاده کنید و متن مقاله خود را پیش از سابمیت، ویرایش کنید. برای دانلود نرم افزار گرامرلی به صفحه ” نرم افزار ویرایش مقالات انگلیسی ” مراجعه کنید.
  4. از جداول، نمودارها و تصاویر با کیفیت در مقاله استفاده کنید.
  5. برای آگاهی از نحوه تبدیل پایان نامه به مقاله  این مطلب را بخوانید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد