نحوه ارسال مقاله به مجلات خارجی

ژورنال‌ های علمی، مجلاتی هستند که در دوره های زمانی مشخص چاپ می شوند. این ژورنال‌ها از حوزه های عمومی تا حوزه های بسیار تخصصی را پوشش می دهند. ژورنال‌های علمی دستاوردهای جدید در حوزه های علوم و تکنولوژی را به جامعه علمی ارائه می دهند.

در واقع در دنیای امروز تنها دستاوردهای علمی مورد استناد قرار می گیرند که در یک ژورنال به چاپ رسیده باشند. در واقع در صورتیکه یک تحقیق علمی بسیار نوین و سطح بالا به چاپ در یک ژورنال علمی ختم نشود از نظر جامعه علمی برابر است با عدم وجود چنین تحقیقی.

برای آشنایی با اصطلاحات تخصصی مقاله نویسی این صفحه را بخوانید.

در حقیقت در دنیای کنونی مقاله های به چاپ رسیده در ژورنالهای علمی بخش مرکزی تحقیقات را تشکیل می دهند. امروزه تعداد ژورنال‌های علمی از چندین هزار ژورنال فراتر رفته که اعتبار علمی آنها با هم بسیار متفاوت می باشد.

معیار های مختلفی جهت بررسی اعتبار ژورنالهای علمی توسعه یافته اند و موسسات مختلفی اقدام به انتخاب و نمایه کردن این ژورنالها بر اساس این معیارها نموده اند که معتبر ترین آنها موسسه ISI و مهمترین معیار Impact Factor می باشد که در بخش فرآیند چاپ مقاله/شاخص های ژورنالها به آن پرداخته شد. در این قسمت به انواع تقسیم بندی های ژورنالها و همچنین لیست ژورنالها بر اساس معیارهای مختلف خواهیم پرداخت.

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی
ادامه مطلب

برای شناسایی انواع ژورنال ها از نظر اعتبار به این مطلب مراجعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    نوشتن مقاله و پایان نامه
    ادامه مطلب
    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد