پاورپوینت کارگاه مقاله نویسی ppt

در نوشتن مقاله، رعایت اصول و ساختار مقاله نویسی امری مهم و ضروری است. با خواندن تعدادی مقاله و شرکت در کارگاه مقاله نویسی، شما می توانید طریقه نوشتن مقاله را یاد بگیرید. بعد از اتمام نگارش مقاله، ممکن است شما تصمیم بگیرید که مقاله خود را به یک کنفرانس ارسال کنید. مقالات در کنفرانس یا به صورت پوستر و یا ارائه سخنرانی  پذیرفته می‌شود. وقتی شما می‌خواهید در یک کنفرانس، مقاله خود را به صورت سخنرانی ارائه دهید، باید از پاورپوینت برای توضیح مطالب خود استفاده کنید.

در کنفرانس‌ها و در جلسه دفاع از پایان نامه و ارائه سمینار، آماده کردن پاورپوینت اهمیت ویژه‌ای دارد.  زیرا در چنین جلساتی، شما نتایج تحقیقات، پژوهش‌ها و مقاله خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید. پس بهتر است پاورپوینت شما طوری باشد که برای افرادی که در جلسه ارائه شما حضور دارند، جالب باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روشهای نوین تدریس با ما در تماس باشید.

شرکت مقاله نویسی ISI
ادامه مطلب
کشاورزی و منابع طبیعی

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

طراحی پاورپوینت ارائه مقاله، پایان نامه و سمینار

در طراحی پاورپوینت برای جلسه دفاع از  پایان نامه، سمینار و یا ارائه مقاله در یک همایش و کنفرانس تخصصی نکات زیر را رعایت کنید:

تعداد اسلایدها

توجه کنید که جلسات ارائه مقاله در کنفرانس‌های مختلف و جلسه دفاع از پایان نامه و پروپوزال، جلساتی کوتاه هستند و معمولاً بین 20 تا 30 دقیقه طول می‌کشد.

پس در طراحی پاورپوینت خود به تعداد اسلایدها توجه کنید که مناسب زمانی که دارید، باشد. تعداد اسلایدهای خیلی زیاد و تعداد اسلایدهای خیلی کم یک نکته منفی برای هر ارائه‌ای محسوب می‌شود.

برای دانستن اینکه در زمان نوشتن مقاله دانشجویی چه نکاتی را باید رعایت کنید این مطلب را بخوانید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

از متن‌های کوتاه در اسلایدها استفاده کنید.

بهتر است در اسلایدها از عبارت‌ها و واژه‌ها استفاده کنید و توضیحات بیشتر را به صورت شفاهی و به زبان خودتان بیان کنید. اسلایدهای پر از نوشته و متن باشد، برای افرادی که در جلسه ارائه شما حضور دارند خسته‌کننده و کسل‌کننده خواهد بود. در توضیح و ارائه خود، از اسلایدها روخوانی نکنید. روخوانی کردن از اسلایدهای پر از نوشته از ضعیف‌ترین ارائه‌هایی است که می‌تواند رخ دهد.

ضریب تاثیر مجلات علمی پژوهشی
ادامه مطلب

از تصاویر و نمودارها در اسلایدهای خود استفاده کنید.

استفاده از نمودار و تصاویر کمک می‌کند تا از نوشته کمتری در اسلایدها استفاده کنید. و مخاطب شما می‌تواند در حین نگاه کردن به تصاویر به توضیحات شما هم گوش دهند.

قبل از حضور در جلسه اصلی، ارائه خود را با پاورپوینت چند بار تمرین کنید. پس از تمرین، شما می‌توانید نقاط ضعف خود را بهبود دهید.

متقاضیان برای شرکت در کارگاه‌های مقاله نویسی می‌توانند به موسسه ژورنال یاب مراجعه کنند.  به صفحه «دوره علمی پژوهشی» برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد کارگاه مقاله نویسی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد