چاپ مقاله در مجلات منبع یاب وزارت بهداشت

چاپ مقاله در مجلات منبع یاب وزارت بهداشت

مقالات علمی و تحقیقاتی چاپ شده در مجلات منبع یاب وزارت بهداشت از اهمیت بسیاری برخوردارند. این مجلات، به عنوان منابع معتبر و قابل اعتماد، به پژوهشگران و علاقه‌مندان به حوزه بهداشت امکان می‌دهند تا نتایج تحقیقات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و به تبادل دانش و تجربیات بپردازند. چاپ مقاله در این مجلات، به معنای تأیید علمی و کیفیت بالای تحقیقات است و به پژوهشگران اعتبار و شهرت می‌بخشد. در این راستا، به عنوان محقق، می‌توانید با تأمین محتوای علمی و مناسب برای مقاله خود، اقدام به ارسال آن به مجلات منبع یاب وزارت بهداشت نمایید.

برای چاپ مقاله از این مطلب دیدن نمائید.

سامانه منبع یاب وزارت بهداشت

سامانه منبع یاب وزارت بهداشت به آدرس اینترنتی rsf.research.ac.ir یک پایگاه داده است که مجلات و کتاب های علمی را علاوه بر حوزه بهداشت در کلیه حوزه های علمی دیگر را نیز جمع‌آوری می‌کند. این منبع یک ابزار قدرتمند برای دسترسی به اطلاعات علمی است و به محققان و دانشجویان کمک می‌کند تا به مقالات و تحقیقات انجام شده در این حوزه دسترسی پیدا کنند.

در سامانه منبع یاب می توانید بر حسب پارامترهای مختلف به جستجو بپردازید. راحت ترین کار جستجوی موضوعی می باشد که شما با انتخاب رشته تحصیلی خود میی توانید نشریات علمی در آن زمینه را مشاهده نمائید. همچنین پارامترهای مهم مجلات از قبیل ضریب تأثیر، ایندکس ها و شاخص چارک نیز نشان داده شده است.

اگر ISSN یک ژورنال را نیز داشته باشد می توانید در بخش جستجوی ساده در بخش ISSN آن را وارد کنید و مشخصات مجله را مشاهده نمائید. همچنین با کلیک بر روی نام نشریه به وبسایت نشریه وارد می شوید و می توانید آخرین مقالات چاپ شده را نیز مشاهده نمائید.

جستجوی نشریات بر اساس ناشر نیز با کلیک بر روی Publisher میسر می باشد. همچنین می توانید نشریه خود را بر اساس جایی که ایندکس می شود (مثلا Scopus) هم جستجو کنید.

برای مشاهده و جستجوی لیست نشریات علمی مورد تأیید وزارتین از این صفحه دیدن نمائید.

در بخش جستجوی پیشرفته سامانه منبع یاب می توانید علاوه بر امکانات در جستجوی ساده، نشریات مورد نظر خود را براساس ضریب تأثیر یا impact factor و نیز بر حسب CiteScore، SNIP و ضریب تأثیر مجلات اسکوپوس یا SJR محدودتر کنید.

در بخش های رتبه بندی Scopus و رتبه بندی ISI نیز می توانید مجلات اسکوپوس و ISI را مشاهده کنید. همچنین لیست نشریات نامعتبر نیز در بخش جداگانه قرار گرفته است.

برای جستجوی مقالات پرتال جامع علوم انسانی از این مطلب دیدن نمائید.

مشاوره رایگان ]چاپ مقاله

شماره همراه خود را وارد نمائید. کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

چاپ مقاله در مجلات سامانه منبع یاب

چاپ مقاله در مجلات علمی یکی از روش‌های مهم برای انتشار نتایج تحقیقات علمی است. این فرایند، نیازمند توجه و دقت بالایی است تا مقاله شما در مجله‌ای منتشر شود که به موضوع تحقیق شما مرتبط است.

برای آشنایی و چاپ مقاله Q1 از این مطلب دیدن نمائید.

اولین قدم برای چاپ مقاله، انتخاب مجله مناسب است. برای این منظور، باید مجلاتی را که به موضوع تحقیق شما مرتبط هستند، بررسی کنید. می‌توانید از منابع مختلفی مانند پایگاه‌های داده علمی، کتابخانه‌ها و وبسایت‌های مجلات علمی استفاده کنید. در این مرحله، باید به دقت محتوای مجله را بررسی کنید و مطمئن شوید که مقاله شما با موضوعاتی که مجله پوشش می‌دهد، همخوانی دارد.

برای چاپ مقاله JCR از این مطلب دیدن نمائید.

بعد از انتخاب مجله، باید دستورالعمل‌های نوشتن مقاله مجله را به دقت مطالعه کنید. هر مجله دستورالعمل‌های خاص خود را برای نویسندگان قرار می‌دهد که شامل قوانین نگارش، ساختار مقاله و روش‌های ارجاع دهی است. برای موفقیت در چاپ مقاله، باید این دستورالعمل‌ها را به دقت رعایت کنید و مقاله خود را بر اساس آنها تهیه کنید.

بعد از تهیه مقاله، باید آن را به مجله ارسال کنید. در این مرحله، باید به دقت دستورالعمل‌های ارسال مقاله را مطالعه کنید و تمامی موارد مورد نیاز را به درستی تکمیل کنید. این موارد می‌توانند شامل فرم ارسال مقاله، اطلاعات نویسندگان، خلاصه مقاله و فایل مقاله باشند. پس از ارسال مقاله، باید منتظر نتیجه باشید. زمانی که مقاله شما پذیرفته شود، مجله به شما اطلاع خواهد داد و مقاله شما در شماره بعدی مجله منتشر خواهد شد.

برای چاپ مقاله PubMed از این مطلب دیدن نمائید.

در نهایت، برای چاپ مقاله در مجلات علمی، باید به دقت دستورالعمل‌های مجله را رعایت کنید و مقاله خود را بر اساس آنها تهیه کنید. همچنین، استفاده از عبارات انتقالی در نگارش مقاله و انتخاب مجله مناسب، به خواننده کمک می‌کند تا جریان مقاله را درک کند. با رعایت این نکات، شانس چاپ مقاله شما در مجلات علمی منبع یاب وزارت بهداشت افزایش خواهد یافت. ما در ژورنال یاب در طول مراحل چاپ مقاله شما در کنارتان هستیم. کافی است با ما تماس بگیرید.

برای چاپ مقاله ISC از این مطلب دیدن نمائید.

5/5 - (2 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.