ویرایش پایان نامه با ویراستیار (Virastyar)

یکی از مسائلی که دانشجویان در نگارش پایان‌نامه و مقاله با آن مواجه می‌شوند ویرایش متن پس از اتمام کار است. هنگامی‌که شما متنی را تایپ می‌کنید شاید هم‌زمان نتوانید نکات نگارشی را در آن لحاظ نمایید. از سوی دیگر متونی مانند پایان‌نامه‌ها بسیار طولانی هستند و ویرایش آن‌ها سخت و وقت‌گیر خواهد بود. استفاده از افزونه ویراستیار ، سرعت ویرایش و اصلاح کلمات را به طرز محسوسی افزایش می‌دهد و خطاهای نگارشی را کاهش می‌دهد.

این افزونه برای آفیس وورد بوده و پس از نصب در محیط وورد ظاهر می‌شود. برای دانلود این افزونه می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

Virastyar.ir

برای سفارش نوشتن مقاله علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

هزینه نوشتن مقاله کنفرانسی
ادامه مطلب

کار با این افزونه بسیار ساده است. مکان‌نما را به ابتدای متن برده و گزینه ویراستاری را کلیک کنید. در کادر بازشده، در قسمت بالا، بخشی از متن که در حال ویرایش است ظاهر می‌شود و لغتی که قرار است ویرایش شود با هایلایت زرد نمایش داده می‌شود.

برای سفارش نوشتن مقاله دانشجویی با ما در ژورنال یاب تماس بگیرید.

 

در پایین لغاتی برای جایگزینی با آن پیشنهاد می‌شود. یکی را انتخاب کرده و گزینه “تغییر” را بزنید. درصورتی‌که تمایلی به تغییر لغت مربوطه نداشته باشید کافی است گزینه “نادیده‌گیری” را از بالا بزنید.

ویرایش پایان نامه با ویراستیار (Virastyar)

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

توجه داشته باشید که در زمان ویرایش پایان نامه با ویراستیار گاهی اوقات لغاتی در متن وجود دارد که در دیتابیس این افزونه وجود ندارد و به همین دلیل این لغات را به‌عنوان لغاتی که باید تصحیح شوند در نظر می‌گیرد. هنگامی‌که شما در حال ویرایش متن هستید و برای همه لغات، گزینه تغییر را به‌صورت متوالی و پشت سر هم کلیک می‌کنید ممکن است دراین‌بین لغاتی هم تغییر کنند که نباید تغییر کنند.

مجلات علمی پژوهشی اقتصاد مورد تایید وزارت علوم
ادامه مطلب

مثلاً اسم افراد یا لغاتی که در فرهنگ لغات فارسی (طبق مصوبات فرهنگستان لغت فارسی!) صحیح نیستند و از نظر این افزونه باید تغییر کنند. مثلاً در جمله “یکی از فاکتورهای مهم در تغییر سبک زندگی…” پیشنهاد ویراستیار به‌جای “فاکتور” کلمه “برگ خرید” است. حال فرض کنید جمله به “یکی از برگ خریدهای مهم در تغییر سبک زندگی..” تبدیل شود. به همین دلیل باید در استفاده از این افزونه دقت کنید و پس از اتمام کار حتماً چندین بار متن را بخوانید.

برای دانستن دلایل اصلی رد شدن مقاله این مطلب را بخوانید.

اگر بخواهید از امکانات نشانه‌گذاری استفاده نمایید از گزینه “نشانه‌گذاری” که در کنار گزینه “ویراستاری” است می‌توانید استفاده کنید. روش کار دقیقاً مشابه با گزینه “ویراستاری” است.

گزینه‌های دیگری مانند “اعداد” و “تاریخ” وجود دارد که می‌توانید برای تصحیح این موارد از آن‌ها استفاده کنید. اما پیشنهاد ما این است که تنها از گزینه ویراستاری استفاده نمایید.

برای دانستن دلایل فروش مقاله آماده چاپ این مطلب را بخوانید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    4/5 - (1 امتیاز)