ویرایش پایان نامه با ویراستیار (Virastyar)

ویرایش پایان نامه با ویراستیار (Virastyar)

یکی از مسائلی که دانشجویان در نگارش پایان‌نامه و مقاله با آن مواجه می‌شوند ویرایش متن پس از اتمام کار است. هنگامی‌که شما متنی را تایپ می‌کنید شاید هم‌زمان نتوانید نکات نگارشی را در آن لحاظ نمایید. از سوی دیگر متونی مانند پایان‌نامه‌ها بسیار طولانی هستند و ویرایش آن‌ها سخت و وقت‌گیر خواهد بود. استفاده از افزونه ویراستیار ، سرعت ویرایش و اصلاح کلمات را به طرز محسوسی افزایش می‌دهد و خطاهای نگارشی را کاهش می‌دهد.

این افزونه برای آفیس وورد بوده و پس از نصب در محیط وورد ظاهر می‌شود. برای دانلود این افزونه می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

Virastyar.ir

برای سفارش نوشتن مقاله علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

کار با این افزونه بسیار ساده است. مکان‌نما را به ابتدای متن برده و گزینه ویراستاری را کلیک کنید. در کادر بازشده، در قسمت بالا، بخشی از متن که در حال ویرایش است ظاهر می‌شود و لغتی که قرار است ویرایش شود با هایلایت زرد نمایش داده می‌شود.

برای سفارش نوشتن مقاله دانشجویی با ما در ژورنال یاب تماس بگیرید.

 

در پایین لغاتی برای جایگزینی با آن پیشنهاد می‌شود. یکی را انتخاب کرده و گزینه “تغییر” را بزنید. درصورتی‌که تمایلی به تغییر لغت مربوطه نداشته باشید کافی است گزینه “نادیده‌گیری” را از بالا بزنید.

ویرایش پایان نامه با ویراستیار (Virastyar)

توجه داشته باشید که در زمان ویرایش پایان نامه با ویراستیار گاهی اوقات لغاتی در متن وجود دارد که در دیتابیس این افزونه وجود ندارد و به همین دلیل این لغات را به‌عنوان لغاتی که باید تصحیح شوند در نظر می‌گیرد. هنگامی‌که شما در حال ویرایش متن هستید و برای همه لغات، گزینه تغییر را به‌صورت متوالی و پشت سر هم کلیک می‌کنید ممکن است دراین‌بین لغاتی هم تغییر کنند که نباید تغییر کنند.

مثلاً اسم افراد یا لغاتی که در فرهنگ لغات فارسی (طبق مصوبات فرهنگستان لغت فارسی!) صحیح نیستند و از نظر این افزونه باید تغییر کنند. مثلاً در جمله “یکی از فاکتورهای مهم در تغییر سبک زندگی…” پیشنهاد ویراستیار به‌جای “فاکتور” کلمه “برگ خرید” است. حال فرض کنید جمله به “یکی از برگ خریدهای مهم در تغییر سبک زندگی..” تبدیل شود. به همین دلیل باید در استفاده از این افزونه دقت کنید و پس از اتمام کار حتماً چندین بار متن را بخوانید.

برای دانستن دلایل اصلی رد شدن مقاله این مطلب را بخوانید.

اگر بخواهید از امکانات نشانه‌گذاری استفاده نمایید از گزینه “نشانه‌گذاری” که در کنار گزینه “ویراستاری” است می‌توانید استفاده کنید. روش کار دقیقاً مشابه با گزینه “ویراستاری” است.

گزینه‌های دیگری مانند “اعداد” و “تاریخ” وجود دارد که می‌توانید برای تصحیح این موارد از آن‌ها استفاده کنید. اما پیشنهاد ما این است که تنها از گزینه ویراستاری استفاده نمایید.

برای دانستن دلایل فروش مقاله آماده چاپ این مطلب را بخوانید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.