لیست مجلات علمی پژوهشی محیط زیست

در مقاله محیط زیست یکی از مسائل و مشکلات محیط زیست مورد بررسی قرار می‌گیرد. درواقع پژوهشگران مسائل حقوقی، اقتصادی و مدیریتی محیط زیست را مورد بررسی قرار داده و نتایج پژوهش خود را در قالب یک مقاله در مجلات رشته محیط زیست منتشر می‌کنند تا دانش خود را با دیگر محققان و دوستداران محیط زیست به اشتراک بگذارند.

در برخی از مقالاتی که در مجلات رشته محیط زیست منتشر می‌شوند، رابطه انسان با محیط پیرامونش و کنش و واکنش بین آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ مثلاً آنالیز و حل مشکلات مربوط به  فعالیت‌های انسان در محیط زیست که منجر به آلودگی صوتی و آلودگی آب و هوا می‌شود.

هدف از چاپ مقاله در رشته محیط زیست انتشار اطلاعات جدید، استراتژی‌ها، تکنیک‌ها و پیشرفت‌های اخیر در زمینه پیشگیری و حفاظت از محیط زیست از آلودگی‌های مختلف و پیش‌بینی تغییرات آب و هوایی آینده که ممکن است اثرات نامطلوب بر انسان و سایر اجزای زیست محیطی داشته باشد. که این نشان‌دهنده ضرورت و مطالعه مقالات محیط زیست است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقالات تاریخی با ما تماس بگیرید.

نحوه پیگیری وضعیت مقاله ارسال شده به مجله
ادامه مطلب

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

دانلود رایگان مقاله محیط زیست

در صفحه “مقالات جدید” نحوه دانلود جدیدترین مقالات توضیح داده شده است. به این صفحه مراجعه کنید تا جدیدترین مقالات فارسی و انگلیسی در رشته محیط زیست را دانلود کنید.

 

لیست مجلات علمی پژوهشی رشته تاریخ را در این مطلب بخوانید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

  • لیست مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی مورد تایید وزارت علوم در رشته محیط زیست

    مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی رشته محیط زیست که مورد تایید وزارت علوم هستند، در جدول زیر لیست شده است. برای چاپ مقاله، یکی از این مجلات را انتخاب کرده و به سایت مجله مراجعه کنید.

هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی پژوهشی
ادامه مطلب

 

مجله‌ای را انتخاب کرده و به سایت ژورنال مراجعه کنید تا مقاله را سابمیت کنید.

اگر میخواهید بدانید sjr مجلات چیست و چگونه آن را پیدا کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

 

لیست مجلات علمی پژوهشی محیط زیست که مورد تایید وزارت علوم است را برای خود ذخیره کنید تا در زمان نیاز به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد