مجلات علمی پژوهشی عمران

نحوه نگارش مقاله در رشته عمران در صفحه “مقالات عمران” توضیح داده شده است. در این مطلب مجلات علمی پژوهشی عمران که مورد تایید وزارت علوم بوده و برخی از مجلات بین‌المللی که مقالات عمران را به صورت رایگان چاپ می‌کنند، معرفی شده‌اند.

مجلات علمی پژوهشی بین‌المللی رشته عمران

برخی از مجلات داخلی و خارجی برای سابمیت و چاپ مقاله از نویسنده هزینه دریافت می‌کنند. در ادامه چند مجله معتبر بین‌المللی معرفی می‌کنیم که این مجلات برای ارسال و چاپ مقاله هیچ هزینه‌ای از نویسنده مقاله دریافت نمی‌کنند و به‌صورت رایگان مقاله را چاپ می‌کنند. لیست مجلات بین‌المللی رشته عمران برای چاپ رایگان مقاله عبارتند از:

journal of materials in civil engineering

KSCE journal

ACI journals

ice virtual library journals

پیش از ارسال مقاله به این مجلات، حتما Sjr، ISSN، اچ ایندکس ژورنال و ایمپکت فاکتور مجله را چک کنید که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات باشد.

نحوه نگارش مقاله زمین شناسی را در این مطلب بخوانید.

لیست مجلات علمی پژوهشی عمران مورد تایید وزارت علوم

در جدول زیر مجلات داخلی مورد تایید وزارت علوم در رشته مهندسی عمران لیست شده است.

تفاوت مقالات ژورنالی و مقالات کنفرانسی
ادامه مطلب

لیست مجلات علمی پژوهشی زمین شناسی را در این صفحه ببینید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

مقاله قابل چاپ در مجلات isi
ادامه مطلب

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد