لیست مجلات علمی پژوهشی زیست شناسی و زمین شناسی

برای استفاده از مزایای چاپ مقاله، بهتر است مقالات زمین شناسی خود را در مجلات معتبر چاپ کنید. در این مطلب مجلات علمی پژوهشی زمین شناسی که مورد تایید وزارت علوم بوده و همچنین چند مجله بین‌المللی  معتبر لیست شده است.

لیست مجلات زیست شناسی

زیست شناسی و زمین شناسی پایه های اصلی علوم پزشکی و داروسازی را تشکل می دهند. تحقیقاتی که در حوزه رشته های زیست شناسی و زمین شناسی شکل می گیرد می تواند آینده بشر را تغییر دهد. تحقیقات حوزه زیست شناسی به شاخه هایی مانند زیست گیاهی، زیست جانوری، بیوشیمی، بیوفیزیک، میکروبیولوژی و زیست شناسی دریا، ژنتیک، زیست فضایی و زیست سلولی مولکولی دسته بندی می شود. 

ماهیت رشته های زیست شناسی و زمین شناسی تحقیقاتی می باشد. بنابراین دانشجویانی که در این رشته ها تحصیل می کنند باید خود را از بدو ورود به این رشته ها برای پژوهش آماده کنند. چاپ مقاله در لیست مجلات زیست شناسی و پیگیری جدیدترین تحقیقات صورت گرفته در این حیطه ها می تواند دانشجویان و محققین را برای یافتن سرنخ های جدید جهت ارائه تحقیقات نوین یاری کند.

زمین شناسی نیز یکی از رشته هایی است که در کنار زیست شناسی به آن پرداخته می شود و اهمیت آن کمتر از رشته زیست شناسی نیست. تحقیقات صورت گرفته در رشته زمین شناسی به حیطه های مختلفی چون اقتصاد، داروسازی، کشاورزی، مکانیک، بیولوژی، زلزله نگاری، معدن، صنعت، شهرسازی و حوادث زیست محیطی مرتبط می شود. در نتیجه دانشجویانی که در رشته زمین شناسی تحصیل می کنند باید فعالیت قابل قبولی جهت چاپ مقاله در لیست مجلات زمین شناسی داشته باشند. این مجلات دارای اسکوپ های مختلف هستند و هر کدام شاخه ای مجزا از علم زمین شناسی را تحت پوشش دارند.

مجلات بین‌المللی برای چاپ مقاله در رشته زمین شناسی

مجلات بین‌المللی در رشته زمین شناسی عبارتند از:

Open Geosciences

Chemical Geology

(Pakistan Journal of Geology (PJG

برای نوشتن مقاله مروری سیستماتیک با ما تماس بگیرید.

لیست مجلات علمی پژوهشی زمین شناسی مورد تائید وزارت علوم

لیست مجلات علمی پژوهشی و مجلات علمی ترویجی رشته زمین شناسی که مورد تایید وزارت علوم است در لینک زیر ارائه شده است.

مقاله اخلاق در پژوهش
ادامه مطلب
Geocoservation Research

Geocoservation Research

Islamic Azad University-Isfahan Branch
یافته های نوین زمین شناسی کاربردی
علمی ترویجی

یافته های نوین زمین شناسی کاربردی

هیدروژئولوژی
علمی پژوهشی

هیدروژئولوژی

کواترنری ایران
علمی پژوهشی

کواترنری ایران

رخساره های رسوبی
علمی پژوهشی

رخساره های رسوبی

رسوب شناسی کاربردی
علمی پژوهشی

رسوب شناسی کاربردی

زمین شناسی کاربردی پیشرفته
علمی پژوهشی

زمین شناسی کاربردی پیشرفته

زمین شناسی ایران
علمی پژوهشی

زمین شناسی ایران

زمین شناسی اقتصادی
علمی پژوهشی

زمین شناسی اقتصادی

زمین ساخت
علمی پژوهشی

زمین ساخت

زمین شناسی نفت ایران
علمی پژوهشی

زمین شناسی نفت ایران

زمین شناسی مهندسی
علمی پژوهشی

زمین شناسی مهندسی

ژئوفیزیک ایران
علمی پژوهشی

ژئوفیزیک ایران

علوم زمین خوارزمی
علمی پژوهشی

علوم زمین خوارزمی

علوم زمین
علمی پژوهشی

علوم زمین

پژوهش های چینه نگاری و رسوب شناسی
علمی پژوهشی

پژوهش های چینه نگاری و رسوب شناسی

پژوهش های دانش زمین
علمی پژوهشی

پژوهش های دانش زمین

پژوهش های ژئوفیزیک کاربردی
علمی پژوهشی

پژوهش های ژئوفیزیک کاربردی

پترولوژی
علمی پژوهشی

پترولوژی

بلورشناسی و کانی شناسی ایران
علمی پژوهشی

بلورشناسی و کانی شناسی ایران

اکتشاف و تولید نفت و گاز
علمی پژوهشی

اکتشاف و تولید نفت و گاز

Iranian Journal of Earth Sciences
علمی پژوهشی

Iranian Journal of Earth Sciences

Islamic Azad University, Mashhad Branch
Geopersia
علمی پژوهشی

Geopersia

University of Tehran

لیست مجلات زیست شناسی وزارتین

رشته زیست شناسی از آن دست رشته های بسیار ظریف و جزئی نگر است. به این معنا که شما می توانید حتی در مورد یک سلول چندین و چند مقاله معتبر در لیست مجلات زیست شناسی پیدا کنید. ظرافت های خاص این رشته باعث شده تا محققین نگاهی جزئی نگر به حوزه های این رشته داشته باشند. 

در نتیجه می توان اینگونه تعبیر کرد که ارائه موضوعات خلاقانه در رشته زیست شناسی آن هم با وجود پیشرفت و توسعه وسیعی که در حوزه های مختلف علم رخ می دهد کار چندان دشوار نیست. اما نکته اینجاست که مقاله شما باید لزوما در لیست مجلات زیست شناسی وزارتین به چاپ برسد. آن زمان می توانید ادعا کنید که دستاورد علمی شما موفقیت آمیز بوده و از اعتبار بهره مند است.

برای اطلاع از پذیرش مقاله به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

دانشجویانی که در رشته زمین شناسی به ویژه در مقطع ارشد و دکتری تحصیل می کنند دائما در حال پژوهش هستند. ماهیت این رشته اساسا پژوهشی می باشد. تحقیقاتی که شما در رشته زمین شناسی حاصل می کنید در واقع بنیاد و پایه بسیاری از تحقیقات دیگر خواهد بود. هر چند که به عقیده بسیاری از دانشجویان رشته زمین شناسی این رشته جای تا حدی دشوار است اما حقیقتا زمینه ای مهیا برای ارائه مقاله در آن وجود دارد.

شما می توانید با چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی زیست شناسی وزارتین، شرایط را برای دفاع جانانه از پروژه پایانی خود که همان پایان نامه می باشد مهیا کنید. این مجلات در وبسایت وزارت علوم مورد تایید قرار گرفته اند. بنابراین اگر به وبسایت وزارت علوم مراجعه کنید می توانید لیست مجلات زمین شناسی وزارتین و  لیست مجلات علمی پژوهشی زیست شناسی وزارتین را مشاهده کنید. ایندکس شدن در پایگاه های علمی معتبر، بهره مندی از ضریب ایمپکت فاکتور بالا، هیئت داوران قوی و رتبه بندی عالی نشریه می تواند به اعتبار مقاله شما کمک کند.

لیست نشریه مورد تایید زمین شناسی

فضای رشته های زمین شناسی و زیست شناسی به گونه ای است که دانشجویان دائما در حال تعامل با یکدیگر و بحث بر سر چاپ مقاله هستند. در نتیجه آشنایی نسبتا خوبی با لیست نشریه مورد تایید زیست شناسی دارند. اما باید دقت داشته باشید که این لیست بایستی حتما مورد تایید وزارت علوم باشد. 

اگر به دنبال چاپ تضمینی مقالات هستید با ما در ارتباط باشید.

بسیاری از نشریه ها به دلیل عدم ایندکس شدن در پایگاه های علمی و یا سطح علمی پایین در بلک لیست وزارت علوم قرار دارند. پس اگر می خواهید از اعتبار نشریات مطمئن شوید باید نام آن را در لیست وزارت علوم چک کنید. لیست نشریه مورد تایید زمین شناسی از لحاظ رتبه بندی می توانند دارای رتبه های الف، ب، ج، دال و رتبه بین المللی باشند. 

این نشریات دارای ضریب ایمپکت فاکتور بالایی هستند، نرخ پذیرش خوبی دارند، از ایندکس های معتبر بهره مند می باشند و اعضای هیئت داوران این نشریات از سطح علمی بسیار خوبی بهره مند هستند. در نتیجه مقاله شما از فیلترهای سختگیرانه ای برای پذیرش عبور خواهد کرد. دقت داشته باشید که برخی نشریات دارای نرخ پذیرش پایینی می باشند. این نشریات با زبان بی زبانی به شما می گویند که احتمال اکسپت شدن مقاله تان در آن ها کم است پس شانس خود را در سایر مجلات امتحان کنید.

لیست ژورنال علمی پژوهشی زیست شناسی 

دسترسی به لیست ژورنال علمی پژوهشی زیست شناسی برای دانشجویان و محققانی که می خواهند بهترین نتیجه را در کسب امتیاز علمی رقم بزنند یک مزیت بزرگ است. این مجلات دارای اسکوپ های متنوعی هستند. به ویژه اینکه رشته زیست شناسی یک رشته فوق العاده متنوع است و ظرافت های بسیاری از اسکوپ بندی مجلات این رشته وجود دارد.

ما در ژورنال یاب لیست ژورنال علمی پژوهشی زیست شناسی را همراه با پارامترهای مهمی چون رتبه و امتیاز علمی نشریه، ایندکس ها، توالی چاپ، نرخ پذیرش، هیئت داوران و صاحب امتیاز نشریه به اطلاع شما عزیزان رسانده ایم.

یکی از مهمترین مولفه ها برای چاپ مقاله در لیست ژورنال علمی پژوهشی زمین شناسی توجه به اسکوپ ژورنال می باشد. به عنوان مثال مجلات زمین شناسی می توانند اسکوپ های متفاوتی چون بلور، معدن، کانی، رسوب، ژئوفیزیک، دیرینه شناسی، صنایع دریایی، مدیریت بحران و سازه و کشاورزی داشته باشند. 

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی به این صفحه مراجعه کنید.

بسیار مهم است که مقاله تان را برای نشریه ای با اسکوپ مرتبط ارسال کنید تا احتمال پذیرش آن بالا برود. تیم ما در ژورنال یاب به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مقالاتی ارزشمند را در لیست ژورنال علمی پژوهشی زیست شناسی و لیست ژورنال علمی پژوهشی زمین شناسی با موفقیت به چاپ برسانید. 

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

ساختار مقاله کلاسی
ادامه مطلب

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

پذیرش و چاپ مقاله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید