دانلود مقالات جدید

دانلود مقالات جدید

دانلود مقالات جدید چه مقالات فارسی و چه مقالات انگلیسی که در یکی دو سال اخیر منتشر شده‌اند، یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان و پژوهشگران است.

محققان و دانشجویان باید از مقالات جدید در نگارش بخش پیشینه تحقیق مقالات و پایان نامه‌های خود استفاده کنند تا اعتبار نوشته و پژوهش خود را افزایش دهند. اما مشکلی که وجود دارد این است امکان دسترسی به متن کامل مقالات جدید وجود ندارد.

سایت‌هایی هستند که به کاربران امکان دسترسی به مقالات جدید را ارائه می‌دهد. در  ادامه این مطلب، چند سایت را معرفی می‌کنیم که شما می‌توانید مقالات جدید و مرتبط با موضوع خود را پیدا کنید. در برخی از این سایت‌ها شما می‌توانید به صورت رایگان متن کامل مقاله را دانلود کنید.

لیست مجلات علمی پژوهشی محیط زیست را در این مطلب مشاهده کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

دانلود مقاله انگلیسی

برای انتخاب مقاله جدید انگلیسی، به صفحه “مقاله بیس” مراجعه کنید. همچنین در صفحه “مقاله رایگان” نحوه دانلود رایگان جدیدترین مقالات انگلیسی با تصویر توضیح داده شده است. برای دانلود مقالات انگلیسی به این صفحه مراجعه کنید.

دانلود مقاله فارسی

در صفحه “مقالات فارسی” نحوه دانلود رایگان جدیدترین مقالات فارسی در سایت‌های مگ ایران، پرتال جامع علوم انسانی، پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID و سایت ایرانداک توضیح داده شده است. برای مشاهده توضیحات بیشتر به صفحه “مقالات فارسی” مراجعه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقالات تاریخی با ما تماس بگیرید.

دانلود رایگان مقاله از سیویلیکا

یکی دیگر از سایت‌های معتبر برای جستجوی مقالات فارسی، سایت سیویلیکا است. برای جستجوی مقاله در سایت سیویلیکا به آدرس اینترنتی https://www.civilica.com مراجعه کنید. در این صورت صفحه‌ای به شکل زیر در صفحه نمایش نشان داده می‌شود.

دانلود مقالات جدید

روی جستجوی پیشرفته، کلیک کنید و کلمات کلیدی موردنظرتان را در جعبه جستجو مقابل کلمات کلیدی، تایپ کنید.

سپس دکمه اینتر را در صفحه کلید فشار دهید تا مقالات مرتبط در پایان صفحه نمایش داده شود. در اینجا ما “ماشین بردار پشتیبان” را در جعبه جستجو کلمه کلیدی، تایپ کردیم و مقالات مرتبط در پایان صفحه به صورت شکل زیر نمایش داده شد.

دانلود مقالات جدید سیویلیکا

شما می‌توانید روی تک‌تک مقالات کلیک کرده و چکیده آن‌ها را مطالعه کنید. توجه کنید که در این پایگاه داده فقط شما می‌توانید چکیده مقاله را به صورت رایگان دریافت کنید و برای مشاهده و دانلود متن هر یک از این مقالات فارسی باید هزینه‌ای را پرداخت کنید.

 

لیست مجلات علمی پژوهشی رشته تاریخ را در این مطلب بخوانید.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.