دانلود مقالات جدید

دانلود مقالات جدید چه مقالات فارسی و چه مقالات انگلیسی که در یکی دو سال اخیر منتشر شده‌اند، یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان و پژوهشگران است.

محققان و دانشجویان باید از مقالات جدید در نگارش بخش پیشینه تحقیق مقالات و پایان نامه‌های خود استفاده کنند تا اعتبار نوشته و پژوهش خود را افزایش دهند. اما مشکلی که وجود دارد این است امکان دسترسی به متن کامل مقالات جدید وجود ندارد.

سایت‌هایی هستند که به کاربران امکان دسترسی به مقالات جدید را ارائه می‌دهد. در  ادامه این مطلب، چند سایت را معرفی می‌کنیم که شما می‌توانید مقالات جدید و مرتبط با موضوع خود را پیدا کنید. در برخی از این سایت‌ها شما می‌توانید به صورت رایگان متن کامل مقاله را دانلود کنید.

لیست مجلات علمی پژوهشی محیط زیست را در این مطلب مشاهده کنید.

مجلات علمی پژوهشی مهندسی صنایع
ادامه مطلب
دامپزشکی

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

دانلود مقاله انگلیسی

برای انتخاب مقاله جدید انگلیسی، به صفحه “مقاله بیس” مراجعه کنید. همچنین در صفحه “مقاله رایگان” نحوه دانلود رایگان جدیدترین مقالات انگلیسی با تصویر توضیح داده شده است. برای دانلود مقالات انگلیسی به این صفحه مراجعه کنید.

دانلود مقاله فارسی

در صفحه “مقالات فارسی” نحوه دانلود رایگان جدیدترین مقالات فارسی در سایت‌های مگ ایران، پرتال جامع علوم انسانی، پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID و سایت ایرانداک توضیح داده شده است. برای مشاهده توضیحات بیشتر به صفحه “مقالات فارسی” مراجعه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقالات تاریخی با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

دانلود رایگان مقاله از سیویلیکا

یکی دیگر از سایت‌های معتبر برای جستجوی مقالات فارسی، سایت سیویلیکا است. برای جستجوی مقاله در سایت سیویلیکا به آدرس اینترنتی https://www.civilica.com/ مراجعه کنید. در این صورت صفحه‌ای به شکل زیر در صفحه نمایش نشان داده می‌شود.

نوشتن پروپوزال و پایان نامه از روی مقاله بیس
ادامه مطلب
دانلود مقالات جدید

روی جستجوی پیشرفته، کلیک کنید و کلمات کلیدی موردنظرتان را در جعبه جستجو مقابل کلمات کلیدی، تایپ کنید.

سپس دکمه اینتر را در صفحه کلید فشار دهید تا مقالات مرتبط در پایان صفحه نمایش داده شود. در اینجا ما “ماشین بردار پشتیبان” را در جعبه جستجو کلمه کلیدی، تایپ کردیم و مقالات مرتبط در پایان صفحه به صورت شکل زیر نمایش داده شد.

دانلود مقالات جدید سیویلیکا

شما می‌توانید روی تک‌تک مقالات کلیک کرده و چکیده آن‌ها را مطالعه کنید. توجه کنید که در این پایگاه داده فقط شما می‌توانید چکیده مقاله را به صورت رایگان دریافت کنید و برای مشاهده و دانلود متن هر یک از این مقالات فارسی باید هزینه‌ای را پرداخت کنید.

 

لیست مجلات علمی پژوهشی رشته تاریخ را در این مطلب بخوانید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید