چاپ مقاله علمی پژوهشی رشته حقوق در پژوهشنامه حقوق کیفری

پژوهشنامه حقوق کیفری، یک مجله علمی پژوهشی است که دو بار در سال زیر نظر دانشگاه گیلان منتشر می‌شود. این مجله با شماره 2322-2328 ISSN مقالاتی را که در حوزه مسائل حقوقی نگاشته شده‌اند را منتشر می‌کند.

اگر نمی‌دانید که چگونه مقاله خود را در پژوهشنامه حقوق کیفری منتشر کنید، این مطلب را مطالعه کنید. در این مطلب نحوه سابمیت و ارسال مقاله به این نشریه با تصویر توضیح داده شده است.

برای آشنایی بیشتر با سابمیت مقاله با شماره واتس آپ ما در ارتباط باشید.

چاپ مقاله در پژوهشنامه حقوق کیفری

برای ارسال مقاله به پژوهشنامه حقوق کیفری باید نخست در سامانه این مجله ثبت‌نام کنید. برای این کار به آدرس الکترونیکی ” https://jol.guilan.ac.ir/contacts?_action=signup” مراجعه کرده و فرم اطلاعات را با دقت پر کنید.

یافتن مجله مناسب برای مقاله
ادامه مطلب

پژوهشنامه حقوق کیفری

چند دقیقه بعد از ثبت‌نام، نام کاربری و رمز عبور شما به ایمیلتان ارسال می‌شود. حال به آدرس الکترونیکی “https://jol.guilan.ac.ir/contacts?_action=login ” مراجعه کرده و نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید. شما می‌توانید در این صفحه شخصی، مقاله خود را به مجله ارسال کنید.

 

برای سفارش ژورنال فایندر به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

توجه کنید که پیگیری مقاله نیز فقط از طریق این سامانه امکان‌پذیر است.

همان‌طور که در شکل نشان داده شده، اگر سابمیت مقاله تکمیل نشده باشد، در سامانه در مقابل آن فرآیندی که ناقص مانده عدد 1 نشان داده می‌شود (شماره 1).

همچنین در طول داوری مقاله، اگر نیاز به اصلاح و بازنگری باشد، در سامانه به نویسنده مسئول مقاله نشان داده می‌شود (شماره 2).

اگر مقاله اکسپت یا پذیرفته شود، در سامانه (شماره 3) به نمایش درمی‌آید.

برای هماهنگی های لازم در خصوص ایندکس مقاله با شماره های ما در تماس باشید.

قبل از سابمیت مقاله، حتما مقاله را به فرمت مجله دربیاورید. این فرمت در آدرس الکترونیکی ”
https://jol.guilan.ac.ir/journal/authors.note ” توضیح داده شده است. به این آدرس مراجعه کرده و مقاله را مطابق با دستورالعمل این نشریه بنویسید.

چاپ مقاله برای دفاع دکتری
ادامه مطلب
بهترین نرم افزار ویرایش انگلیسی مقالات
ادامه مطلب
تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد