پژوهشنامه حقوق کیفری

پژوهشنامه حقوق کیفری

پژوهشنامه حقوق کیفری، یک مجله علمی پژوهشی است که دو بار در سال زیر نظر دانشگاه گیلان منتشر می‌شود. این مجله با شماره 2322-2328 ISSN مقالاتی را که در حوزه مسائل حقوقی نگاشته شده‌اند را منتشر می‌کند.

اگر نمی‌دانید که چگونه مقاله خود را در پژوهشنامه حقوق کیفری منتشر کنید، این مطلب را مطالعه کنید. در این مطلب نحوه سابمیت و ارسال مقاله به این نشریه با تصویر توضیح داده شده است.

برای دیدن اطلاعات مجله پژوهشنامه حقوق کیفری از این مطلب دیدن نمائید.

مشاوره رایگان چاپ مقاله

شماره همراه خود را وارد نمائید. کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

چاپ مقاله در پژوهشنامه حقوق کیفری

برای ارسال مقاله به پژوهشنامه حقوق کیفری باید نخست در سامانه این مجله ثبت‌نام کنید. برای این کار به آدرس الکترونیکی https://jol.guilan.ac.ir مراجعه کرده و فرم اطلاعات را با دقت پر کنید.

برای آشنایی بیشتر با سابمیت مقاله با شماره واتس آپ ما در ارتباط باشید.

پژوهشنامه حقوق کیفری

چند دقیقه بعد از ثبت‌نام، نام کاربری و رمز عبور شما به ایمیلتان ارسال می‌شود. حال به آدرس الکترونیکی “https://jol.guilan.ac.ir/contacts?_action=login ” مراجعه کرده و نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید. شما می‌توانید در این صفحه شخصی، مقاله خود را به مجله ارسال کنید.

برای سفارش ژورنال فایندر به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

توجه کنید که پیگیری مقاله نیز فقط از طریق این سامانه امکان‌پذیر است.

همان‌طور که در شکل نشان داده شده، اگر سابمیت مقاله تکمیل نشده باشد، در سامانه در مقابل آن فرآیندی که ناقص مانده عدد 1 نشان داده می‌شود (شماره 1).

همچنین در طول داوری مقاله، اگر نیاز به اصلاح و بازنگری باشد، در سامانه به نویسنده مسئول مقاله نشان داده می‌شود (شماره 2).

اگر مقاله اکسپت یا پذیرفته شود، در سامانه (شماره 3) به نمایش درمی‌آید.

برای هماهنگی های لازم در خصوص ایندکس مقاله با شماره های ما در تماس باشید.

قبل از سابمیت مقاله، حتما مقاله را به فرمت مجله دربیاورید. این فرمت در آدرس الکترونیکی ”
https://jol.guilan.ac.ir/journal/authors.note ” توضیح داده شده است. به این آدرس مراجعه کرده و مقاله را مطابق با دستورالعمل این نشریه بنویسید.

برای چاپ مقاله حقوق جزا از این مطلب دیدن نمائید.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.