نحوه درخواست ویرایش نیتیو مقاله

نحوه درخواست ویرایش نیتیو مقاله

ویرایش نیتیو مقاله در گرفتن اکسپت سریع مقاله اهمیت ویژه‌ای دارد. ممکن است شما مقاله پژوهشی خود را نوشته و هدف اصلی‌تان این باشد که سریع آن را منتشر کنید تا از مزایای چاپ مقاله در رزومه تحصیلی و شغلی خود استفاده کنید. وجود مشکلات نگارشی، غلط‌های املایی و اشتباهات گرامری در متن مقاله و عدم رعایت فرمت مجله می‌تواند روند و سرعت پذیرش مقاله را کاهش دهد.

اگر مشکلات گرامری و زبانی زیادی در مقاله وجود داشته باشد، بسیاری از سردبیران مجلات بدون توجه به محتوای مقاله تصمیم به ریجکت آن می‌گیرند.

اصول استخراج مقاله از پایان نامه دکتری در این مقاله ذکر شده است.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

منظور از ویرایش نیتیو مقاله چیست؟

ویرایش نیتیو مقاله یک روش برای آماده سازی و ویراستاری مقاله است. برای سرعت بخشیدن به فرآیند گرفتن اکسپت و چاپ مقاله، بهتر است مقالات خود را توسط ویراستاران نیتیو ویرایش کنید.

ویرایش مقاله شامل بررسی و اصلاح متون مقاله از لحاظ ساختار گرامری جملات، املای کلمات، نشانه‌گذاری و نقطه‌گذاری است. علاوه بر اصلاح خطاها، ویراستاران نیتیو، معمولاً پیشنهاد‌هایی را برای تغییر برخی جملات ارائه می‌دهند تا نوشته شما خواناتر و روان‌تر باشد.

اگر نیاز دارید بدانید روش دانلود مقاله از سایت الزویر چگونه است این مقاله را مطالعه کنید.

ضرورت ویرایش نیتیو مقاله علمی

روزانه تعداد زیادی از مقالات به سردبیر مجلات مختلف ارسال می‌شود و سردبیران مجلات معیارهای مختلفی برای ریجکت و یا اکسپت مقالات دارند؛ اما تجربه نشان داده که آن‌ها در حدود 50 درصد از مقالات دریافتی را بدون ارسال به داوران مجله ریجکت می‌کنند. دلیل اصلی آنان برای ریجکت مقالات، مشکلات نگارشی و زبان است.

همچنین تعداد زیادی مجلات با سطح اعتبار مختلف برای چاپ مقاله وجود دارد و رقابت بیشتر بر سر چاپ مقاله در مجلات علمی معتبر با ضریب تاثیر بالاتر است. برای این که بتوانید از مجلات با ایمپکت فاکتور بالا، برای چاپ مقاله خود اکسپت بگیرید، بهتر است مقاله خود را قبل از ارسال به مجله، ویرایش کنید.

برای اینکه در مورد نوشتن مقاله و پایان نامه بیشتر بدانید حتما این مقاله را مطالعه کنید.

از طرف دیگر، سالانه بیش از یک میلیون مقاله علمی منتشر می‌شود و در نتیجه پیشروی یک پژوهشگر و خواننده که در مورد یک موضوع خاص تحقیق انجام می‌دهد، مقالات زیادی برای انتخاب وجود دارد. اگر مقاله به خوبی نوشته نشده و ویرایش نشده باشد، خواننده از خواندن مقاله شما اجتناب می‌کند. همه این عوامل دست به دست هم می‌دهند تا سایتیشن و تعداد ارجاعات به مقاله شما کم ‌شود.

در صورتی که تمایل دارید در مورد مزایای چاپ مقاله بیشتر بدانید با ما در تماس باشید.

نحوه ویرایش مقاله

با توجه به موارد بیان شده، بهتر است نخست پیش‌نویس مقاله را خودتان ویرایش کرده و غلط‌های املایی مقاله را تصحیح کنید. هر چند این کار ساده به نظر می‌رسد اما بسیاری از مقالات دارای تعداد زیادی اشتباهات املایی هستند که به سادگی با کمک نرم‌افزارهای ویرایش، می‌توان تعداد این اشتباهات را به حداقل ممکن رساند.

برای ارتباط با  ژورنال فایندر به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

سپس پیش از ارسال مقاله به سردبیر مجله، از یک فرد نیتیو و انگلیسی‌زبان بخواهید تا مقاله شما را مطالعه کند.

بهتر است از یک ویراستار حرفه‌ای و انگلیسی‌زبان که با نحوه نگارش بخش‌های مختلف مقاله آشنا است، بخواهید تا مقاله شما را ویرایش کند. آن‌ها دقیقاً می‌دانند هر کدام از بخش‌های مقاله چگونه باید نگاشته شود.

خدمات موسسه ژورنال یاب

موسسه ژورنال یاب با همکاری تعداد زیادی از ویراستاران نیتیو مقالات علمی، مفتخر به ارائه خدمات مرتبط با ویرایش نیتیو مقاله است.

برای آشنایی بیشتر با ژورنال یاب  با ما در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.