نوشتن مقاله و پایان نامه کاری که هر دانشجویی باید فرا بگیرد

نوشتن مقاله و پایان نامه همواره یکی از مسیرهایی است که باید هر دانشجو و طالب علمی آن را بگذراند.

این راه می تواند گاهی بسیار طولانی و پر پیچ و خم باشد. تقریبا هیچ راهی وجود ندارد که بتوان این راه را کوتاه تر یا به صورت کلی ندید گرفت. چرا که نوشتن پایان نامه اولا جزئی از کورس های علمی محسوب می شود در ثانی نوشتن مقاله بیشتر از مدرک دانشگاهی و آکادمیک می تواند توان علمی و دانش یک فرد را نشان دهد.

از این رو یکی از معتبرترین عواملی که مراجع معتبر علمی مانند دانشگاه های خارج از کشور از متقاضیان خود طلب می کند همین مقاله و پایان نامه می باشد. از این رو در اینجا کمی می خواهیم از سختی‌های این مطالب علمی سخن بگوییم. چرا که داشتن دید کلی از مسیر باعث پیمایش خوب آن می شود.

نوشتن مقاله و پایان نامه یک مهارت بسیار مفید است که باید حتما یک دانشجو با تمرین و ممارست این مهارت را کسب کند.

در صورتی که تمایل دارید در مورد مزایای چاپ مقاله بیشتر بدانید با ما در تماس باشید.

مقاله قابل چاپ در مجلات isi
ادامه مطلب

نوشتن مقاله و پایان نامه، سخت اما شدنی

برای نوشتن یک مقاله و پایان نامه خوب و معتبر ( نه به صورت کپی) و گرفتن رتبه علمی مناسب، اولین مرحله داشتن منابع قوی و مختلف است. این یعنی نباید به سطح کتاب های دانشگاهی و علمی کتاب خانه، خود را محدود کرد. باید برای دانستن همه جوانب نگارش این دسته از مطالب علمی و دیدن زوایای مختلف آن؛ پا را فراتر گذاشت و به سراغ منابع معتبر علمی داخلی و خارجی رفت. به خصوص استفاده از منبعی معتبر خارجی می تواند خود باعث افزایش رتبه علمی مقاله و پایان نامه ما شود.

بعد از انتخاب منابع درست نحوه استخراج منابع نیز بسیار می تواند مهم باشد. چرا که انتخاب روش استخراج نیز وابسته به منابع است. گاهی مجبورید منبع زنده مانند مردم را مورد استفاده قرار دهید از این رو باید در استخراج خود باید از روش های میدانی استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد کارگاه مقاله نویسی با ما تماس بگیرید.

در واقع این دو مورد بالا مهمترین موارد گفته شده است و پایه و کلیت مسیر نوشتن مقاله و پایان نامه را تشکیل می‌دهد. با توجه به آنها می توان مسیر بهتر و امن تری را گذراند.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

نحوه ادیت مقاله انگلیسی
ادامه مطلب

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد