نوشتن مقالات ژنتیک و اصلاح نژاد دام

در مقاله ژنتیک، نوآوری‌ها و دستاوردهای جدید در زمینه ژنتیک و ژنومیک منتشر می‌شوند. موضوعات مربوط به ژنتیک مولکولی، سیتوژنتیک، اپی ژنتیک، ژنتیک پزشکی، ژنتیک جمعیت و ژنتیک تکاملی، ژنومیک و ژنومیک عملکردی و همچنین بیوانفورماتیک و زیست‌شناسی محاسباتی در مقالات ژنتیک چاپ می‌شوند.

اگر نمی‌دانید که چگونه مقاله ژنتیک بنویسید، این مطلب را بخوانید. نحوه نگارش مقاله ژنتیک و چاپ آن در مجلات علمی توضیح داده شده است.

چگونگی نوشتن مقاله رشته ادبیات فارسی را در این مطلب بخوانید.

چگونه مقاله ژنتیک بنویسیم؟

برای شروع نوشتن مقاله، بهتر است چند مقاله در رشته تخصصی خود را بخوانید تا با فرمت، اصول و قواعد مقاله‌نویسی آشنا شوید. سپس موضوعی که به آن علاقه‌مند هستید را انتخاب کنید. نحوه انتخاب موضوع در صفحه “انتخاب موضوع برای نگارش مقاله” توضیح داده شده است.

نمونه مقالات علمی پژوهشی
ادامه مطلب

در ادامه تحقیق کنید که برای بررسی فرضیه مقاله خود باید از چه اصول و روش تحقیقی استفاده کنید. سپس با توجه به روش تحقیق انتخابی، شروع به جمع‌آوری اطلاعات کنید. هر نتیجه و داده‌ای را که به دست می‌آورید را در یک دفترچه یادداشت کنید. بعد از اتمام پژوهش، نتایج خود را به فرمت یک مقاله دربیاورید.

عنوان بخش‌های مختلف مقالات ژنتیک در ادامه لیست شده است. برای مشاهده توضیحات بیشتر در مورد نحوه نگارش هر بخش، روی عنوان بخش کلیک کنید.

 • عنوان
 • چکیده
 • کلمات کلیدی
 • مقدمه
 • مواد و روش‌ها (روش تحقیق)
 • بحث و نتیجه‌گیری
 • نتایج
 • منابع

لیست مجلات علمی پژوهشی رشته ادبیات فارسی را در این مطلب بخوانید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

 • چاپ تضمینی مقاله ژنتیک

  بعد از نگارش پیش‌نویس مقاله (Manuscript)،  مجله‌ای را انتخاب کنید. مطالب مندرج در صفحه  “معیارهای انتخاب مجله” می‌تواند کمک‌کننده باشد. برای این‌که از چاپ تضمینی مقاله ژنتیک خود مطمئن شوید، حتماً به سایت ژورنال انتخابی خود مراجعه کرده و دستورالعمل‌های ژورنال را مطالعه و آن قوانین را در متن مقاله خود رعایت کنید. بعدازاین که مقاله خود را به فرمت مجله درآوردید، مقاله را سابمیت و به مجله ارسال کنید.

  توجه داشته باشید که در پژوهش‌هایی که شامل آزمایش روی انسان و یا حیوان است، باید موازین اخلاقی پزشکی در آن‌ها رعایت شود. ازاین‌رو دریافت کد اخلاقی در تحقیقات بالینی یا حیوانی، ضروری است. ارائه اعلامیه رعایت اصول اخلاقی در پژوهش و کد اخلاقی در هنگام سابمیت مقالات ژنتیک، ازجمله قوانین اصلی بسیاری از مجلات علمی است.
نوشتن پروپوزال و پایان نامه از روی مقاله بیس
ادامه مطلب

برای چاپ مقاله در مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

  کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
  امتیاز دهید