نحوه نوشتن مقاله زبان انگلیسی

نوشتن مقاله انگلیسی و چاپ آن در مجلات بین‌المللی مزایای زیادی دارد. و یک امتیاز مثبت در رزومه تحصیلی و شغلی حساب می‌شود. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که نوشتن مقاله انگلیسی مهارت خاصی نیاز دارد و کاری بسیار مشکل است. اما با رعایت مواردی که در این مطلب بیان می‌شود، می‌توانید مقاله خود را به انگلیسی بنویسید و در مجلات خارجی معتبر چاپ کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه چاپ مقاله در مجلات خارجی معتبر با ما تماس بگیرید.

فرمت مقالات انگلیسی

فرمت مقالات برای ژورنال‌های مختلف، متفاوت است. اما به طور کلی همه مقالات انگلیسی شامل موارد زیر است:

 1. Title
 2. Abstract
 3. Introduction
 4. Method and methodology
 5. Results and discussion
 6. Conclusion
 7. Reference


  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مقاله اختلالات نوشتن با ما در تماس باشید.

اصول مقاله نویسی انگلیسی

قواعد مقاله نویسی چه مقالات انگلیسی و چه فارسی تقریبا یکسان است و برای نوشتن مقاله باید چند نکته را رعایت کنید. نخست این که مقاله خود را ساده و روان بنویسید طوری که برای خواننده قابل‌فهم و درک باشد. برای این که مقاله شما برای خواننده قابل درک باشد، اطلاعات و داده‌های مهم و کلیدی را در ابتدای بخش‌ها، پاراگراف‌ها و حتی جمله‌های مقاله قرار دهید.

مراحل چاپ مقاله در مجلات الزویر
ادامه مطلب

تا جایی که می‌توانید مقاله خود را کوتاه بنویسد تا برای خواننده خسته‌کننده نباشد. در یک مقاله قرار نیست همه چیز توضیح داده شود و فقط باید نکات ضروری بیان شود. جملات مقاله جملاتی کوتاه هستند و تقریباً باید شامل 12 تا 19 کلمه باشند.

برای دریافت لیست مجلات معتبر برای چاپ مقالات علمی پژوهشی حسابداری این مطلب را مطالعه کنید.

اصطلاحات تخصصی انگلیسی

کلمات و اصطلاحات تخصصی که در مقاله خود استفاده کردید را در گوگل چک کنید. برای این کار می‌توانید از جستجوی پیشرفته گوگل استفاده کنید. کلمه یا عبارت مدنظر خود را در گوگل سرچ کنید. سپس در قسمت setting، گزینه Advanced research را انتخاب کنید.

سپس در فیلد ” this exact word or phrase”، عبارت دقیق انگلیسی را که می‌خواهید چک کنید را تایپ کنید. در قسمت ” site or domain”،  عبارت ac. را تایپ کنید. سپس گزینه Advanced search را در پایین صفحه انتخاب کنید. سپس صفحات علمی که عبارت شما را استفاده کرده‌اند در صفحه نمایش، نشان داده می‌شود.

که با مطالعه این صفحات شما می‌توانید چک کنید که آیا عبارت انگلیسی که انتخاب کردید درست است یا نه. همین طور شما می‌توانید از جملات استفاده شده در سایت‌های علمی هم استفاده کنید. برای چک کردن اصطلاحات علمی می‌توانید کلمه یا عبارت مدنظر خود را بین دو آکولاد در گوگل سرچ کنید. یعنی در گوگل ” عبارت موردنظرتان” را سرچ کنید.

برای سفارش مقاله نویسی به زبان انگلیسی با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

انواع ژورنال ها از نظر اعتبار
ادامه مطلب

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

جملات آماده برای نگارش مقالات آکادمیک انگلیسی

اگر می‌خواهید برای اولین بار مقاله انگلیسی بنویسید با خواندن چند مقاله متوجه می‌شوید که چگونه و با چه جملاتی پاراگراف‌های مقاله خود را شروع کنید. در ادامه چند جمله پرکاربرد که برای شروع جملات و پاراگراف‌ها استفاده می‌شود را بیان می‌کنیم:

The objectives of this study are to determine whether ….

The key question of this study was whether or not ….

The main purpose of this research is to develop an understanding of ….

The study offers some important insights into ….

My main reason for choosing this topic is….

The method used to conduct this research is a ….

 

برای چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی جغرافیا با ما تماس بگیرید.

مقاله را ویرایش کنید

مقاله خود را چند بار بخوانید و ویرایش کنید. از کسی که زبان انگلیسی‌اش خوب است شما می‌توانید بخواهید تا مقاله شما را ویرایش کند. شما می‌توانید از نرم افزارهای ویرایش مقالات انگلیسی مانند Grammarly هم برای چک کردن املای لغات و دستور زبان جملات مقاله استفاده کنید. اگر شما نمی‌توانید نظرات و ایده‌های مقاله خود را به اندازه کافی توضیح کنید، توصیه می‌شود از شخص دیگری که سطح زبان انگلیسی‌اش به اندازه کافی خوب است تا به شما کمک کند تا مفهوم موردنظر خود را بیان کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه مقاله نویسی روانشناسی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

  کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
  امتیاز دهید