مقالات مدیریت بازاریابی

مطالعه مقالات مدیریت بازاریابی به مدیران شرکت‌ها کمک می‌کند تا بتواند کسب‌وکار خود را رونق دهند. از طرف دیگر با توجه به این‌که باگذشت زمان تکنولوژی‌های جدیدی وارد بازار شده و به طبع آن نیاز مشتریان تغییر می‌کند، ازاین‌رو علم بازاریابی همواره در حال تغیر و به‌روز شدن است. بنابراین نگارش مقالات بازاریابی جدید به بهبود کسب‌وکار شرکت‌ها کمک می‌کند.
با توجه به اهمیت مقالات و تحقیقات بازاریابی، در این پست از موسسه ژورنال یاب ، چند موضوع برای نگارش مقالات ISI و پایان نامه در رشته مدیریت بازاریابی معرفی می‌کنیم.

اگر به دنبال لیست مجلات علمی پژوهشی مهندسی صنایع می گردید این مطلب را مطالعه کنید.

چگونگی درآوردن مقاله از پایان نامه
ادامه مطلب

موضوعات بازاریابی

مواردی مانند شرایط بازار، نیازهای بازار هدف، آنالیز رقبا، روند بازار، رضایت مشتریان از خدمات و محصولات عرضه شده در بازار و غیره در تحقیقات و مقالات مربوط به رشته مدیریت و بازاریابی مورد بررسی قرار می‌گیرند. به عبارتی می‌توان گفت که مقالات تحقیقات بازاریابی بیشتر روی بازاریابی دیجیتال، نحوه افزایش فروش با استفاده از بازاریابی آنلاین، نحوه استفاده از ابزارهای تحلیلی جدید برای اندازه‌گیری تاثیر بینش‌ها و گزارش‌های تبلیغاتی روی میزان فروش متمرکز هستند.

نگارش مقالات مدیریت بازاریابی

برای نگارش مقالات و پایان نامه‌های جدید در رشته مدیریت بازاریابی نخست باید یک موضوع جدید انتخاب شود. موضوعاتی مانند

 • افیلیت مارکتینگ   (Affiliate Marketing)
 • اینفلوئنسر مارکتینگ  (Influencer Marketing)
 • بازاریابی نیچ
 • بازاریابی عملگرا (Performance Marketing)
 • هک رشد Growth Hacking
 • بازاریابی بین المللی
 • بازاریابی عصبی
 • بازاریابی رسانه‌های اجتماعی
 • روانشناسی بازاریابی
 • بازاریابی الکترونیک

برای نگارش مقالات مهندسی صنایع ، این مطلب می تواند به شما کمک کند.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

 1. ازجمله موضوعات جدیدی برای نگارش مقاله هستند. با توجه به علاقه و زمینه تحقیقاتی خود، موضوعی را انتخاب کرده و سپس موضوع انتخابی خود را در مجلات معتبر و پایگاه‌های اطلاعاتی خارجی سرچ کنید. مقالات مرتبط را به‌صورت سطحی مطالعه کنید تا مقاله بیس مناسبی پیدا کنید. مقاله بیس باید به‌طور کامل و دقیق مطالعه کنید تا بتوانید با تغییر برخی متغیرها مقاله‌ای جدید بنویسید.

مقاله تحلیل گفتمان چیست؟
ادامه مطلب

نکته مهم این‌که با توجه بااینکه تحقیقات بازار با اهداف متفاوتی صورت می‌گیرد، به همین دلیل ممکن است روش‌های مختلف جمع‌آوری اطلاعات در مقالات بازاریابی مورد استفاده قرار گیرند. روش به‌کاررفته در مقالات تحقیقات بازار به نوع مقاله و اهداف پژوهشگر بستگی دارد.  

کاربرد مقالات

موضوعات معرفی شده در پاراگراف قبلی ازجمله جدیدترین موضوعات در زمینه تحقیقات بازار هستند. مدیران بازاریابی شرکت‌های مختلف در سرتاسر جهان با کاربرد این روش‌های مدرن بازاریابی می‌توانند

 1. فرصت‌های جدید برای عرضه و ارائه خدمات به مشتریان را شناسایی کنند.
 2. اندازه بازار و تعداد افراد متقاضی خدمات و محصولات جدید را بررسی کنند.
 3. بهترین روش‌ها برای رفع نیازهای بازار هدف را تعیین کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تبدیل مقاله به کتاب با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

  کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد