انصراف از چاپ مقاله

انصراف از چاپ مقاله هرگز توصیه نمی‌شود، اما ممکن است شما در مواقع ضروری بعد از ارسال و سابمیت مقاله به یک مجله، از چاپ مقاله در آن ژورنال منصرف شده باشید. اگر شما به تازگی مقاله خود را سابمیت کرده باشید و مقاله شما هنوز به ادیتور ارسال نشده باشد و تحت فرآیند پییر ریویو قرار نگرفته شده باشد، درخواست انصراف در این مرحله به ندرت مشکلی را ایجاد می‌کند. اما برخی از مجلات بعد از این که مقاله توسط ادیتور بررسی شد و نامه بازبینی و ویرایش به نویسنده مسئول مقاله ارسال شد، درخواست انصراف را نمی‌پذیرند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ادیت مقاله انگلیسی با ما در تماس باشید.

مجلات علمی پژوهشی مهندسی برق و کامپیوتر
ادامه مطلب

نامه پس گرفتن مقاله از مجله

برای بیان منصرف شدن از چاپ مقاله (withdraw) در یک مجله، شما باید به ادیتور مجله ایمیل بزنید و درخواست دهید. در ایمیلی که ارسال می‌کنید، شما باید عنوان مقاله و شناسه (ID) مقاله را ذکر کنید.

شناسه مقاله، کدی است که مجله به مقاله شما در فرآیند سابمیت و ارسال اختصاص می‌دهد، تا در مراحل بعدی با این کد مقاله خود را پیگیری کنید. همچنین در نامه‌ای که می‌نویسید شما باید به طور مختصر در مورد دلیل انصراف خود توضیح دهید.

برای مشاهده لیست مجلات علمی پژوهشی علوم انسانی این مطلب را مطالعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

نامه انگلیسی به سردبیر مجله برای انصراف از چاپ مقاله

یک نمونه از نامه ارسالی به سردبیر ژورنال برای بیان منصرف شدن از چاپ مقاله در زیر ارائه شده است:

Dear editor

I would like to withdraw my manuscript entitled “  ” with ID “  ” from further consideration by your journal “  ”. Because … .

Kindly inform me about the withdrawal process. I’m looking forward to hear from you.

رتبه بندی سایمگو(SCImago) چیست؟
ادامه مطلب

Yours faithfully

بعد از این که شما به سردبیر مجله ایمیل زدید و در آن ایمیل منصرف بودن خود از چاپ مقاله را اعلام کردید، باید منتظر باشید تا سردبیر مجله نامه تایید و قبول درخواستتان را برای شما ارسال کند. اگر سردبیر به نامه درخواست شما جواب نداد چند بار دیگر ایمیل بزنید و منتظر بمانید تا پاسخ دریافت کنید.

برای دیدن مقالات پرتال جامع علوم انسانی به صفحه این مطلب مراجعه کنید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید