ادبیات تحقیق و مقالات مروری سیستماتیک

در صفحه “نحوه نوشتن مقاله مروری سیستماتیک” در مورد نحوه نگارش این مقالات توضیح داده شد؛ اما سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که تفاوت بین ادبیات تحقیق و مقالات مروری سیستماتیک چیست که در این مطلب به دنبال جواب این سوال هستیم.

برای چاپ مقاله در کنفرانس داخلی با ما تماس بگیرید.

تمایز بین ادبیات تحقیق و مقالات مروری سیستماتیک

به‌طور معمول تشخیص تمایز بین مقاله مروری سیستماتیک و ادبیات تحقیق کاری سخت است؛ زیرا در هر دو مورد خلاصه‌ای از تحقیق ارائه می‌شود. صرف‌نظر از ارائه خلاصه‌ای از مطالب، تفاوت‌هایی بین مقاله‌های مروری (ادبیات تحقیق) و مقالات مروری سیستماتیک وجود دارد که در جدول زیر خلاصه‌ای از این تفاوت ارائه شده است.

چگونه میتوان فهمید که یک مقاله علمی خوب است؟
ادامه مطلب

 

در این مقاله میتوانید لیست مجلات علمی پژوهشی علوم تربیتی را دانلود کنید.

ادبیات تحقیق و مقالات مروری سیستماتیک

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید