موسسه چاپ مقالات علمی پژوهشی

حتما برای شما هم پیش آمده که به دنبال موسسه چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی بگردید. نوشتن مقاله علمی و داشتن مقاله نقش اساسی در آینده ی تحصیل و شغلی هر دانشجو و پژوهشگری ایفا می کند. در برخی از رشته های تحصیلی، دانشجویان کارشناسی ارشد موظف به نوشتن و ارائه ی مقالات علمی پژوهشی می باشند. در بسیاری از مواقع، ارائه ی مقالات علمی پژوهشی قسمت مهمی از نمره ی پایان نامه ی دوره ی کارشناسی ارشد و دکتری را تشکیل می دهد. از این رو نوشتن مقاله و چاپ آن در مجلات معتبر، امتیاز ویژه ای برای دانشجویان و پژوهشگران محسوب می گردد. از طرفی دیگر، برای قبولی در مقاطع بالاتر و یا برای ادامه تحصیل در دانشگاه های داخل و خارج از کشور، داشتن مقاله از الزامات می باشد. نبودن وقت و زمان کافی، و عدم آگاهی بیشتر دانشجویان از چگونگی پذیرفته شدن و نحوه ی چاپ مقاله، از اصلی ترین مشکلات دانشجویان متقاضی برای نوشتن مقاله است.

برای دانستن نکات شروع نوشتن مقاله این مقاله را مطالعه کنید.

مقالات علمی به دو گروه مقالات علمی ترویجی و مقالات علمی پژوهشی تقسیم می شوند. در مقالات علمی ترویجی، نویسندگان به نگارش مقاله ای بر اساس دیگر مقالات مربوط به موضوع مورد نظر می پردازند. به عبارتی، در مقاله علمی ترویجی، نویسنده با بیانی دیگر به جمع آوری اطلاعات می پردازد. اما در مقالات علمی پژوهشی، نویسنده و محقق در مورد موضوع خاصی، به ارائه ی محتوایی نوین پرداخته و عموما مقالات آن ها حاصلِ نتایجِ آزمایش ها و پژوهش های نویسنده می باشد. هر کدام از این دو نوع مقاله، ارزش خاص خود را دارد ولی به عقیده ی بسیاری چاپ و ارائه ی مقالات علمی پژوهشی سخت تر و ارزشمند تر است. همچنین نوع مجلات و ژورنالی که مقاله در آن پذیرفته و چاپ می شود نشان دهنده ی میزان ارزشمندی مقالات علمی می باشد.

ترتیب نام نویسندگان در مقاله مستخرج از پایان نامه
ادامه مطلب

از این رو پذیرش و چاپ این دسته از مقالات سخت تر و زمان بر تر می باشد. برای چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی باید به نکات مهمی توجه کرد. در ادامه به مواردی که سبب می شود مقاله سریع و در مدت زمان کمتری پذیرفته و چاپ شود می پردازیم.

نکات مهم در مورد تهیه مقاله علمی پژوهشی را در این مطلب مطالعه کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

موسسه چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی چگونه عمل می کند؟

نوشتن و چاپ مقاله مراحل مختلفی دارد. پس از آماده سازی مقاله باید به موارد مهمی توجه نمود. به عنوان اولین نکته، قبل از فرستادن مقاله برای ژورنال مورد نظر، به فرمتی که برای ژورنال قابل قبول است باید توجه نمود و باید مقاله ی خود را با همان فرمت و شکل، آماده سازی کرد. نکته ی دوم، عدم داشتن اشتباهات املایی، دستور زبان و تایپی می باشد.

در بسیاری از مواقع، پس از صرف هزینه های زیادی، تنها به علت اشتباهات دستوری و املایی، مقاله ارجاع داده می شود و وقت بسیار زیادی به هدر می رود. از این رو بهتر است به نوع نگارش مقاله توجه ویژه شود. نکته ی بعدی، زمان ارسال مقاله است. از آنجایی که مدت زمان پذیرفته شدن و چاپ شدن مقاله متغیر و متفاوت است، بهتر است به زمان آماده سازی و ارسال مقاله توجه گردد.
مقالات علمی پژوهشی پس از ارسال توسط نویسنده، توسط داوران ژورنال، مورد بررسی قرار می گیرند. فرآیند داوری معمولا با توجه به عوامل گوناگونی، متغیر می باشد. عواملی مانند موضوع مقاله و نوع ژورنال بر مدتی که سبب می شود مقاله پذیرفته و چاپ شود تاثیرگذار است. به طور میانگین چاپ مقالات علمی پژوهشی، چه در داخل کشور و چه توسط ژورنال های خارج از کشور بین 6 تا یک سال به طول می انجامد. اما مهم ترین عامل در چاپ فوری مقالات علمی پژوهشی، داشتن رزومه ی پژوهشی است. به این معنا که مقالاتِ پژوهشگرانی که قبلا مقاله داشته اند و یا با محققان قوی، همکاری داشته اند، با سرعت بیشتری مورد داوری قرار می گیرد و احتمال پذیرش و چاپ آن ها به مراتب بالاتر است.

هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی
ادامه مطلب

برای اینکه در مورد اصول انجام مقاله دانشجویی بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

چاپ فوری مقاله علمی پژوهشی داخلی

چاپ فوری مقاله ممکن است در دید اول تنها برای دانشجویان مورد استفاده قرار گیرد. اما درواقعیت هر کسی ممکن است به چاپ فوری مقاله نسبت به فراخور شرایط خویش نیاز داشته باشد. ممکن است کارمندی باشد که برای یک ارتقا درجه شغلی به آن نیاز دارد یا یک دانش آموزی که مجبور است مقاله ای برای درس پرورشی آماده کند. از این رو دانستن این که به چه نوع از مقاله، مقاله فوری می گویند بسیار می تواند کار گشا باشد. به بیان بهتر در اینجا قصد داریم فوری بودن را توضیح دهیم و بدانیم چه مقاله ای را فوری می نامند.

فوری بودن مهمترین عنصر در چاپ فوری مقاله

چاپ فوری مقاله همانطور که از اسمش پیداست باید فوری باشد. فوری یک کمیت کیفی است و نمی توان با اعداد و ارقام درباره آن بحث و گفت و گو کرد. بنابراین باید به صورت یک کیفیتی که قراردادی است مفهومی را برای آن بیان کنیم. معمولا یکی از شرایط تعریفی نگارش و چاپ سریع مقاله، حجم آن است.

اصول استخراج مقاله از پایان نامه دکتری در این مقاله ذکر شده است.

یعنی باید دید مقاله ای که می خواهیم در چه حجمی است. مقاله ای که حجم بالا دارد، ممکن است نگارش آن چندین روز و چند ماه طول بکشد. حجم بالا تنها تعداد صفحات نیست. بلکه تعداد منابع و میزان تخصصی بودن آن نیز باعث طولانی شدن فرآیند نگارش مقاله می شود.

یکی دیگر از فاکتور هایی که در فوری بودن نگارش مقاله مهم است نوع مقاله و اهمیت آن است. هرچه اهمیت مقاله بالاتر باشد مسلما باید وقت بیشتری برای آن صرف شود. از طرف دیگر ممکن است مقاله نسبت به سختی که دارد نیاز به ترجمه یا منابع گسترده یا محدود داشته باشد. براساس این سختی و انتخاب منابع تعریف ما از فوری بودن مقاله نیز تغییر می کند.

چاپ مقاله اسکوپوس
ادامه مطلب

اصول استخراج مقاله از پایان نامه دکتری در این مقاله ذکر شده است.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید