مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران

مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران شامل چند نشریه در رشته‌های مختلف است که هر کدام از این نشریات توسط سردبیر و هیات تحریه‌ای جداگانه منتشر می‌شوند. اگر نمی‌دانید که چگونه در مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران مقاله چاپ کنید، این مطلب را مطالعه کنید. در این مطلب نحوه چاپ مقاله در این مجله توضیح داده شده است.

برای مشاوره نگارش مقالات علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

نحوه چاپ مقاله در مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران

برای چاپ مقاله در نشریات دانشگاه تهران باید نخست در این سایت ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام در این سایت به آدرس اینترنتی  ” https://journals.ut.ac.ir/ ” مراجعه کنید. در این صفحه اینترنتی نخست رشته و سپس مجله و نشریه موردنظر خود را انتخاب کنید.

چاپ مقالات علمی پژوهشی جامعه شناسی
ادامه مطلب
مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران

سپس در گوشه سمت چپ، نخست روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک چپ کرده و سپس روی گزینه “ثبت‌نام در سامانه” کلیک کنید.

 

در فرم نمایش داده شده، اطلاعات خواسته را به دقت تکمیل کرده و در آخر روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

سپس بعد از چند دقیقه، نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می‌شود. ازاین‌پس برای ورود به سامانه، ارسال مقاله، پیگیری وضعیت مقاله ارسال شده و آگاهی از تصمیم داوران مقاله باید از این نام کاربری و رمز عبور تعیین شده استفاده کنید.

برای چاپ مقاله پژوهشی در کمترین زمان با ما در تماس باشید.

نکته حائز اهمیت این است که پیش از سابمیت، حتماً مقاله را به فرمت مجله دربیاورید. در ادامه فرمت مقالات فارسی و انگلیسی ارسالی به مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران پیوست شده است. اگر مقاله مطابق با فرمت مجله نباشد، کارشناس مجله در همان مرحله اول مقاله را ریجکت می‌کند.

فرمت-مقاله-فارسی-مجله-علمی-پژوهشی-دانشگاه-تهران

فرمت-مقاله-انگلیسی-مجله-علمی-پژوهشی-دانشگاه-تهران

مراحل بعد از ارسال مقاله

بعد از سابمیت مقاله، در دفتر مجله مقاله ارسالی شما از لحاظ فرمت و موضوع بررسی می‌شود. اگر مقاله مورد قبول کارشناس مجله بود، سردبیر ژورنال آن مقاله را به 2 داور متخصص ارسال می‌کند. بعد از داوری، نتیجه در سامانه به نویسنده مسئول مقاله اعلام می‌شود. اگر مقاله برای چاپ در مجله پذیرفته شده باشد، از نویسنده مسئول خواسته می‌شود تا مقاله را برای چاپ در مجله تایید نهایی کند. بعد از آن مقاله در ژورنال منتشر می‌شود.

فرآیندهای تکمیلی نحوه ارسال نامه به سردبیر مجله برای چاپ مقاله
ادامه مطلب

برای اطلاع از نحوه تاسیس مجله علمی پژوهشی با ما در تماس باشید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد