مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران

مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران

مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران شامل چند نشریه در رشته‌های مختلف است که هر کدام از این نشریات توسط سردبیر و هیات تحریه‌ای جداگانه منتشر می‌شوند. اگر نمی‌دانید که چگونه در مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران مقاله چاپ کنید، این مطلب را مطالعه کنید. در این مطلب نحوه چاپ مقاله در این مجله توضیح داده شده است.

برای مشاوره نگارش مقالات علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

انتخاب مجله، استخراج، ترجمه، ویراستاری و پلاجیاریسم

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج ، ترجمه، ویراستاری علمی و ساختاری و سنجش عدم سرقت علمی و انتخاب مجله در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

ارسال مقاله برای مجله با سطح دلخواه شما و اخذ پذیرش و چاپ مقاله

شما می توانید فرایند سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ما پذیرش و چاپ مقاله شما در مناسب ترین مجله با سطح دلخواه شما را تضمین میکنیم.

تاسیس و راه اندازی نشریه علمی

کلیه مراحل تاسیس نشریه علمی از اخذ مجوز تا راه اندازی سامانه های مدیریت نشریات و دریافت ایندکس های معتبر از قبیل علمی پژوهشی، ISI، Scopus، ISC و تبلیغات دریافت مقاله را برای شما انجام میدهیم.

نحوه چاپ مقاله در مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران

برای چاپ مقاله در نشریات دانشگاه تهران باید نخست در این سایت ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام در این سایت به آدرس اینترنتی  ” https://journals.ut.ac.ir ” مراجعه کنید. در این صفحه اینترنتی نخست رشته و سپس مجله و نشریه موردنظر خود را انتخاب کنید.

مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران

سپس در گوشه سمت چپ، نخست روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک چپ کرده و سپس روی گزینه “ثبت‌نام در سامانه” کلیک کنید.

 

در فرم نمایش داده شده، اطلاعات خواسته را به دقت تکمیل کرده و در آخر روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

سپس بعد از چند دقیقه، نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می‌شود. ازاین‌پس برای ورود به سامانه، ارسال مقاله، پیگیری وضعیت مقاله ارسال شده و آگاهی از تصمیم داوران مقاله باید از این نام کاربری و رمز عبور تعیین شده استفاده کنید.

برای چاپ مقاله پژوهشی در کمترین زمان با ما در تماس باشید.

نکته حائز اهمیت این است که پیش از سابمیت، حتماً مقاله را به فرمت مجله دربیاورید. در ادامه فرمت مقالات فارسی و انگلیسی ارسالی به مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران پیوست شده است. اگر مقاله مطابق با فرمت مجله نباشد، کارشناس مجله در همان مرحله اول مقاله را ریجکت می‌کند.

مراحل بعد از ارسال مقاله

بعد از سابمیت مقاله، در دفتر مجله مقاله ارسالی شما از لحاظ فرمت و موضوع بررسی می‌شود. اگر مقاله مورد قبول کارشناس مجله بود، سردبیر ژورنال آن مقاله را به 2 داور متخصص ارسال می‌کند. بعد از داوری، نتیجه در سامانه به نویسنده مسئول مقاله اعلام می‌شود. اگر مقاله برای چاپ در مجله پذیرفته شده باشد، از نویسنده مسئول خواسته می‌شود تا مقاله را برای چاپ در مجله تایید نهایی کند. بعد از آن مقاله در ژورنال منتشر می‌شود.

برای اطلاع از نحوه تاسیس مجله علمی پژوهشی با ما در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

افزودن دیدگاه

مشاوره رایگان

شماره  همراه خود را در کادر وارد نمائید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرند.