مجلات معتبر بین المللی ISI در رشته اقتصاد

همه دانشجویان و پژوهشگران از اهمیت و مزایای چاپ مقاله در مجلات علمی مطلع هستند. اما ژورنالی که شما مقاله‌تان را در آن چاپ می‌کنید، تاثیر زیادی روی دیده شدن مقاله، تعداد افرادی که مقاله شما را مطالعه کرده و درنهایت سایتیش مقاله دارد. بنابراین مهم است هنگام ارسال مقاله برای چاپ، تصمیم درستی گرفته و مجله‌ای معتبر انتخاب کنید.

حتی اگر شما قصد ندارید مقاله‌ای منتشر کنید، به‌عنوان یک دانشجو و محقق در رشته اقتصاد بهتر است مجلات معتبر بین المللی ISI در حوزه اقتصاد را بشناسید. چراکه شما می‌توانید به‌راحتی با مراجعه به وب‌سایت این نشریات علمی از جدیدترین پژوهش‌های انجام شده در رشته خود مطلع شوید و از مقالات چاپ شده برای انجام تحقیقات دانشگاهی خود به‌عنوان مقاله بیس استفاده کنید.  

به همین دلیل در این مطلب تمرکز ما بیشتر روی مجلات خارجی است. ازاین‌رو در ادامه چند مجله اقتصادی خارجی معتبر برای چاپ مقالات ISI در رشته اقتصاد معرفی شده است.

برای دریافت لیست مجلات علمی پژوهشی اقتصاد این مقاله را مطالعه کنید.

نگارش مقاله علمی تخصصی
ادامه مطلب
علوم پایه

مجله مورد نظرتو بر اساس دسته بندی پیدا کن!

لیست نشریات و مجلات معتبر بین المللی (ISI) در حوزه اقتصاد

شما می‌توانید مقالات خود را با توجه به راهنمایی‌های بیان شده در صفحه “چگونه مقالات ‌ISI در رشته اقتصادی بنویسیم؟” نوشته و با استفاده از نرم‌افزارهای ویراستیار و گرامرلی ویرایش کرده و درنهایت در مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنید. در صفحه “مجلات علمی پژوهشی اقتصاد” لیست مجلات داخلی مورد تایید وزارت علوم در رشته اقتصاد ارائه شده است. مجلات و نشریاتی خارجی که جز 10 مجله برتر در رشته اقتصاد هستند در ادامه لیست شده است.

American Economic Review, American Economic Association

Review of Economic Studies, Oxford University Press

Review of Financial Studies, Oxford University Press

The Quarterly Journal of Economics, Oxford University Press

Journal of Financial Economics, Elsevier

Journal of Finance, American Finance Association

Journal of Econometrics, Elsevier

Econometrica, Econometric Society

Journal of Economic Literature, American Economic Association

Journal of Political Economy, University of Chicago Press

 

برای نگارش و چاپ مقالات برق با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی ژورنال یاب

معرفی بهترین و مناسب ترین مجلات برای مقاله شما

شما می توانید فرایند جستجو و یافتن مجله مناسب مقاله خود را به تیم تخصصی ژورنال یاب بسپارید. این کار تاثیر بسیار زیادی در پذیرش مقاله شما دارد.

استخراج، ترجمه، ویراستاری و سنجش عدم سرقت ادبی

کلیه خدمات مربوط به آماده سازی مقاله شما از قبیل استخراج، ترجمه تخصصی، ویراستاری علمی و ساختاری و قرایند های کنترلی از قبیل سنجش عدم سرقت علمی در ژونال یاب به شما ارائه می گردد.

انواع مقالات تحقیقی
ادامه مطلب

ارسال مقاله شما برای مجله با ضمانت خدمات انجام شده

شما می توانید فرایند ارسال و یا اصطلاحاََ سابمیت مقاله خود را به متخصصان ژورنال یاب بسپارید. ژورنال یاب با بهره گیری از متخصصان توانا و با سابقه درخشان این کار را انجام می دهد.

چاپ مقاله در مجلات ISI اقتصاد

برای چاپ مقاله، مجله‌ای مناسب انتخاب کرده و به سایت ژورنال مراجعه کنید. سپس با توجه به دستورالعمل و فرمت بیان شده مقاله خود را نوشته و سپس به ژورنال ارسال کنید.

برای دریافت لیست کامل مجلات علمی پژوهشی مهندسی برق و کامپیوتر با ما در تماس باشید.

تماس با ما:
ایمیل:
آدرس:
استان: تهران، شهرستان : تهران، بخش : مرکزی، شهر: تهران، محله: فردوس، خیابان بیست متری ولیعصر، خیابان شهید محمد کاظم اعتمادیان، پلاک: 18.0، سبحان، 1، طبقه: 3، واحد: 13،

با ما در ارتباط باشید

    کلیه حقوق پلتفرم ژورنال یاب متعلق به موسسه ژرف اندیشان رستاک میباشد
    امتیاز دهید